Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Janka a Rastík   svadobný album

jojo  •  50 fotiek  •  18. júl 2009, v Polomke, okres Brezno

Aká bola svadba:

Najkrajší deň v našom živote ... :) Všetko vyšlo podľa našich predstáv, nie na 100 %, ale na 200 %. :) (Veď aj muselo všetko vyjsť, svadbu sme organizovali už od novembra, všetko sme dôkladne pripravili a premysleli do každučkého maličkého detailu.) Svadobný dník sme si naplno užili od bieleho rána až do nasledujúceho bieleho rána. :) Počasie bolo nádherné ako na objednávku, od rána krásne slnečno až do večera a večer okolo siedmej sa prihrmela búrka. :) Tak ako to býva v živote a v manželstve, počas nášho svadobného dníčka sa vystriedalo všetko, slniečko, mráčiky, dáždik, kde nám padalo šťastie z neba a dokonca aj búrka. :)
.... A už pridávam fotky od fotografky, no úžasná práca, veď posúďte! ... :)

OBRAD: Kostol sv. Jána Krstiteľa v Polomke, nádherný obrad so svätou omšou, pán dekan krásne kázal, hostia boli unesení, vraj na takom obrade ešte neboli :)
SVADOBNÁ HOSTINA: Penzión Lucs v Heľpe, všetko bolo nádherne pripravené, podľa našich predstáv, veľmi milý pán majiteľ, vo všetkom nám vyšiel v ústrety, veľmi milý personál, 100 % spokojnosť :)
FOTO A VIDEO: manželia Katka a Jožko Žitňanskí z Topoľčian, jedným slovom povedané - skvelí, urobili nám počas celého dňa neuveriteľný zážitok, skvelá nálada, skvele sme si užili fotenie a aj celý svadobný dník, úplne uvolnili atmosféru, 100 % spokojnosť, Katka a Jožko ďakujeme Vám za všetko, bolo to úžasné a nezabudnuteľné!!! :) 200 % spokojnosť ... :) :) :)
HUDBA: Ľudová hudba Miška Červienku z Brezna, urobili nám skvelú zábavu až do bieleho rána, hudobníci boli úžasní, hrali už v rodičovskom dome v sobotu poobede, spríjemňovali hosťom náladu na dvore, potom sa spolu so svadobným sprievodom presunuli ku kostolu, tam tiež vyhrávali a nakoniec v penzióne hrali až do bieleho rána, jedným slovkom boli skvelí, sú to šikovní hudobníci, 100 % spokojnosť :)
SVADOBNÉ ŠATY: Svadobný salón EL, Bratislava, model Oakley, nádherné, voňavučké, čistučké, veľmi ochotná pani majiteľka, dobre mi poradila a odporučila doplnky, 100 % spokojnosť, šatičky mali veľký úspech a ja som sa v nich cítila úžasne - ako princezná :)
ZÁVOJ: Deniska z Dolného Kubína, nádherne dotvoril celkový vzhľad nevesty, krásny doplnok a cítila som sa skvele ... :) Deniska ďakujem za požičanie závoja. :)
SVADOBNÁ KYTIČKA, KVIETOK DO VLASOV, PIERKO PRE ŽENÍCHA A OSTATNÁ KVETINOVÁ VÝZDOBA: Kvetinárstvo Katka, Polomka, kytička aj pierko boli presne podľa obrázka, ba ešte krajšie ako na obrázku, všetky kvetinky boli nádherné a čerstvé, 100 % spokojnosť, Katka ďakujem veľmi pekne, všetko bolo skvele pripravené :)
ÚČES NEVESTY: Kaderníčka Martinka, vystihla účes presne podľa mojich predstáv, 100 % spokojnosť, Martinka ďakujem veľmi pekne, cítila som sa skvele a účes mal obrovský úspech :)
VIZÁŠ NEVESTY A OSTATNÝCH DÁM: Kamarátka Daška, skvele nás všetky upravila, 100 % spokojnosť :)
SVADOBNÝ OBLEK, VESTIČKA, VIAZANKA: OD Prostejov, Bratislava, perfektný prístup, 100 % spokojnosť :)
SVADOBNÁ KOŠEĽA: Svadobný veľtrh, Bratislava, 100 % spokojnosť :)
TOPÁNKY NEVESTA: OC MAX, Žilina, 100 % spokojnosť :)
TOPÁNKY ŽENÍCHA: John Garfield, OC Europa, Banská Bystrica, 100 % spokojnosť :)
SVADOBNÉ OBRÚČKY: Zlatníctvo LUXOR, Bratislava, nádherné obrúčky a vyhotovili nám ich za jeden týždeň, 100 % spokojnosť :)
VÝZDOBA KOSTOLA: pani Kováčiková, Brezno, krásne návleky na stoličkách, nádherná výzdoba lavíc, krásne saténovo-tylové stuhy a ulička pomedzi lavice bola po okrajoch obsypaná bielymi lupienkami z ruži, krásne a zároveň romantické, keď som vchádzala s obidvoma rodičmi do kostola cítila som sa ako princezná, 100 % spokojnosť :)
SVADOBNÉ OZNÁMENIA, POZVÁNKY, KARTIČKY NA DARČEKY PRE HOSTÍ, MENOVKY A ETIKETY NA FĽAŠE: najzlatší švagrík Riško, všetky tlačoviny vyrobili v jeho firme Typografia plus, Bratislava, všetko bolo vyrobené podľa našich predstáv, Riško ďakujeme za rýchle vyhotovenie, 100 % spokojnosť :)
SVADOBNÉ KOLÁČIKY I: pani Mesiarkinová z Polomky, napiekla nám okolo 3500 ks výborných domácich zákuskov, všetci sme si pochutili, boli naozaj výborné, ďakujeme veľmi pekne, 100 % spokojnosť :)
SVADOBNÉ KOLÁČIKY II: Cukráreň v Novej Bani, boli výborne, 100 % spokojnosť :)
POLOMSKÉ ŠTRÚDLE: šikovná maminkina kolegynka Elenka, ktorá to mala celé pod palcom a pomáhali jej šikovné žienky z rodiny, susedky a rodinné priateľky, ďakujeme za výborné štrudličky, 100 % spokojnosť :)
SVADOBNÉ VÍNKO: pán Slezák, Limbach, najlepšie vínko aké sme kedy pili, svadobní hostia nešli vynachváliť, 100 % spokojnosť :)
TORTY: príbuzní z manželovej strany a moji príbuzní, dostali sme spolu 17 tort, boli od výmyslu sveta, jedna krajšia než druhá. :) V penzióne sa nešli vynadívať, vraj toľko tort ešte na svadbe nebolo. :) Boli nádherné, ďakujeme všetkým príbuzným, ktorí nás takto potešili a osladili nám náš sladučký život. :)

POĎAKOVANIE:
Veľké poďakovanie patrí hlavne našim drahým rodičom, ktorí nám pomohli túto veľkú "PARÁDU" zorganizovať a vystrojiť - ĎAKUJEME!!!. :)
Ďakujeme aj súrodencom a všetkým ostatným príbuzným, kamarátom, kamarátkam, susedkám, známym, ktorí nejakým spôsobom pomohli s prípravami a pričinili sa, aby bol náš svadobný dník taký krásny a zároveň nezabudnuteľný - ĎAKUJEME!!! :)
Posledné poďakovanie je pre všetkých, úplne všetkých - ĎAKUJEME, že sme mohli prežiť taký nádherný, nezabudnuteľný a najkrajší dník v živote! :)

A EŠTE NIEČO NA ZÁVER:
♥ Ak chcete byť šťastná s mužom, musíte mať preň veľké pochopenie a trošku lásky; ak chcete byť šťastný so ženou, musíte ju zahrnúť množstvom lásky a vôbec sa nesnažiť ju pochopiť. ♥ (Maurois)

SVADOBNÉ INTRO: (je v netextových prvkoch)
http://www.vimeo.com/6250415
SVADOBNÝ VIDEOKLIP: (je v netextových prvkoch)
http://www.vimeo.com/6379850Reklama