Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Ivana a Ján   svadobný album

ivka.luky1  •  50 fotiek  •  10. okt 2009, Vysoke Tatry

Aká bola svadba:

Bolo to neopísateľné krásne! Bol to náš deň, ničím a nikým sme si ho nedali pokaziť :o) Teraz už len spomíname a v srdiečku nám zostáva prijemný pocit. V môj svadobný deň som mala dvojmo srdiečko, pre môjho manžela a naše Tatry milované :o) Úžasný pocit tam hore, doporučujem, kto miluje hory :o)
Nápad vznikol pri stretnutí s fotografom ako narážka, že my pôjdeme hoc aj na Lomnicky štíť, zasmiali sme sa, že aj on nemá s tým problém. A od tej chvíle mi to vŕtalo v hlávke, až som nahovorila manžela, že je to úžasný nápad. Spravili sme pre to všetko, počasie viselo na vlásku, fúkal silný vietor, týždeň pred fotením nasnežilo, aj keď svadba bola v júni, vyzeralo to ako v čarovnej zime. Neverila som tomu, že to vyšlo, až keď som sa ocitla na Lomničáku, pri vystupovaní z lanovky turisti začali tlieskať :o) A potom to začalo, úžasný pocit voľnosti a radosti zo svadobného dna, aj hory sa s nami tešili. Poriadne sme si to užili, srandy bolo kopec a o pekných výhľadov ani nehovorím. Srdiečko mi plesalo dvojnásobne, keďže milujeme naše Tatry ktoré boli v tento úžasný deň s nami :o)))

Fotenie: Lomnický štít :o)
Obrad: Kostolík v Starom Smokovci
Hostina: Hotel Hubert -Koliba u Tinkera
Môžem odporučiť úžasného profesionálneho fotografa Mareka Hajkovského z Kežmarku, ochotný a otvorený pre každý nápad. Fotenie bolo zážitkom nielen pre nás, ale aj pre turistov :o)))
Šaty z požičovne CEREMONI v KE, tiež ústretový personál a moja max. spokojnosť. Šaty sa môžu pomenovať Lomničanky :o)))

Tadeáško,
Tadeáško,


Reklama