Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Petra Bánovská a Marek Šutovský   svadobný album

hryzova  •  1 fotka  •  10. dec 2007, v Beckove, okres Nové Mesto nad Váhom

Aká bola svadba:

Svadobný deň som prežívala veľmi vnútorne a použiť slová ako "krásne","úžasné", "super" mi pripadajú veľmi povrchné...... Ja som cítila veľkú radosť, zodpovednosť za vyslovené slová, nad ktorými som veľmi často premýšľala, pretože sľúbiť niekomu, že ho budem milovať a ctiť po všetky dni svojho života je veľmi vážne rozhodnutie. A keďže som bola vnútorne absolútne rozhodnutá toto sľúbiť Marekovi, ostatné už bolo len oslavou a spríjemnením svadobného dňa. Som veľmi rada, že sme sa nakoniec rozhodli pre rodinnú oslavu, pretože všetci, čo tam boli sú nám veľmi blízki a svojou prítomnosťou umocnili našu radosť. Zvlášť ďakujeme Maťovi a Ale Masárovcom - boli našou pravou rukou a firme Lettrans zo Selca - p. Letko, ktory nas vozil autobusom.

Účes: Najviac odporúčam najlepšiu kaderníčku a vizážistku, akú som ja doteraz stretla: Evku Vajdovú (Kaderníctvo PPP Nové Mesto nad Váhom - pri sqasch-i). Oplatí sa jej dôverovať, je to umelkyňa.
Obrúčky: p. Bystrík Cagalinec - Zlatníctvo v Trenčíne - veľmi ústretový prístup, profesionalita a obrúčky nám vyrobil presne podľa našich predstáv, vrelo odporúčam jeho služby.
Foto: p. Ivana Bubeníková - výborná fotografka, boli sme veľmi spokojní.
Hudba: Luterán Band z Bodovky - výborní muzikanti. Kto si váži viac živú kapelu, nech si ich zavolá, neobanuje.
Video: Mobutu z Beckova - najlepšie fotiaci a kamerujúci krčmár :-)Reklama