Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Grétka Kohútová a Dušan Bielik   svadobný album

gretocka  •  33 fotiek  •  20. okt 2007, v Banskej Bystrici, okres Banská Bystrica

Aká bola svadba:

Bolo to krásne ale strááášne rýchle... splnil sa mi moj sen, všetko bolo presne také, aké sme si to priali, všetci ľudia, ktorí sa na našom dni podieľali boli skvelí.
Nájdete tu maličkú časť fotiek ktoré máme ako pamiatku na tento deň.

Odporúčam dodávateľov:

Šaty: salón Ivana, Považská Bystrica - skvelé babuľky, ktoré boli ochotné urobiť pre mňa čokoľvek, krásne voňavé šaty, čistučké a novučké za viac než skvelú cenu. Veľké ĎAKUJEM!

Účes: Kaderníctvo AP v Banskej Bystrici a skvelá Mirka - účes držal, menil sa z pôvodnej predstavy na obrázku na niečo iné a veľmi sa mi páčil. Mirka, ĎAKUJEM!

Líčenie: moja kamarátka Stanka, ktorá to so mnou nemala ľahké. (Totiž civilne sa vôbec nemaľujem a tak som chcela málo-máličko). Stani zvládla si to super! ĎAKUJEME!

Kvety: Kvetinárstvo na Uhlisku - pani Debnárová bola ochotná riešiť zmenu odtieňa mojej kytice a pierka 2 dni pred svadbou. Robili aj kytičky pre maminky, kyticu do vázy do modlitebne a ikebanu na podpisový stôl. Taktiež sme od nich brali chryzantémy do výzdoby lavíc a malých kytičiek na hostinu. ĎAKUJEME!

Torta: tak to bol oriešok, dlho som uvažovala kde a akú, no nakoniec aj keď nebola marcipánová ako som pôvodne chcela, bola úplne skvelá a jediná smola bola, že sme ju nestihli na hostine rozkrájať. Pani Longauerová z Banskej Bystrice, veľké ĎAKUJEME!

Obrúčky: zlatníctvo Solitaire v Banskej Bystrici. Pán (asi to bol majiteľ) bol veľmi ústretový, ochotný poradiť a "urobiť" cenu. A gravír sme mali zdarma. ĎAKUJEME!

Svadobné poháre: kúpené priamo v podnikovej predajni Lednické Rovne, gravír vo vedľajšej dedinke Dulov - firma MBM Slovakia , chalani boli skvelí poháre nám doniesli až domov a cena? Bombastická :-) Veľké ĎAKUJEME!

Svadobné auto: môj skvelý švagor Jenda. ĎAKUJEME!

Hostina: jedna skvelá jedáleň, dámy a páni, boli skvelí. Patrí im veľké ĎAKUJEME za spríjemnenie nášho dňa.

Obsluha na hostine: moji skvelí kamaráti Zuzanka, Katka, Henka, Lejka a Radko... boli úplne skvelí. Veľké ĎAKUJEME!

Foto: môj úžasný synovec Dan, aj keď sa tým priamo neživí, je úplne skvelý. ĎAKUJEME!

Video: najmä Rudi, ktorý behal s kamerou celý deň a robí aj finálne DVD, ale aj Peťo a Tomáš, ktorí točili obrad. Sú to šikovní páni, s ktorými je radosť spolupracovať. ĎAKUJEME!

Výzdoba: tu musím spomenúť najmä svojho skvelého už manžela Duška, ktorý trpezlivo počúval všetky moje dievčenské sny a dával im reálnu podobu. Všetko čo môžete vidieť, sme si vytvárali a ozdobovali sami. No nie iba my dvaja. Výdatnou pomocou nám boli moje švagrinky Danka a Paulínka, jedni aj druhí rodičia a ostatní súrodenci s rodinami. ĎAKUJEME!

Ostatné veci: bolo toho toľko a toľko veľa ľudí bolo do nášho dňa zapojených, že končím s menovaním, aby som na niekoho nezabudla. Skrátka všetci, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli s prípravou, alebo v deň svadby nám urobili veľkú radosť a navždy ostanú súčasťou nášho dňa D. ĎAKUJEME

A na záver to najväčšie ĎAKUJEME patrí nášmu Nebeskému Otcovi, za to, že sme sa našli a za to, že on chce a pomôže nám v tom, aby celé naše manželstvo bolo také krásne ako ten prvý deň.

A čo bolo ďalej ?

Svadobná cesta: welness spa a vnútorné aquaparky susednej krajiny... :-)


Svadobné šaty Svadobný salón Ivana (Považská Bystrica) - Skvelé babuľky, ktoré boli ochotné urobiť pre mňa čokoľvek, krásne voňavé šaty, čistučké a novučké za viac než skvelú cenu. Veľké ĎAKUJEM!
Šperky Zlatníctvo Solitaire - Pán (asi to bol majiteľ) bol veľmi ústretový, ochotný poradiť a "urobiť" cenu. A gravír sme mali zdarma. ĎAKUJEME!


Reklama