Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Michaela a Dominik   svadobný album

bebina23  •  93 fotiek  •  21. máj 2016, nitra, okres Nitra

Aká bola svadba:

Svadba bola jednoducho dokonalá. Rozprávková. Predčila všetky moje očakávania. Niekto tam hore nám vybavil neskutočné počasie, ľudia sa bavili, jedlo bolo vynikajúce, nevesta spokojná.-D

Odporúčam dodávateľov:

Fotograf Tibor Bubeník - BubiPhoto - Vlastne kvôli nemu som plánovala svadbu rok a pol dopredu. Chcela som ho za každú cenu a oplatilo sa. Tibi aj s manželkou Zuzkou boli skvelí. Portréty sú neskutočne krásne, cestovali sme kvôli nim až do Rakúska. Fotky sme mali hotové za týždeň, a veľmi ma potešil výsledný balíček. Ako čerešnička na torte bola ešte aj darčeková taška s našim portrétom:-)
Kameraman Muviproduction Pavol Tropp - Pali bol tak isto úžasný. Každú jednu blbosť sa nám snažil splniť, keďže ženích je dosť bláznivý, bolo to vtipné:-) Žiadna nuda, užili sme si to. Klip aj video sú presne podľa mojich predstáv, vybral aj hudbu prispôsobenú nám. Určite odporúčam všetkými desiatimi.
Dj Dj Pavol Ďuran - AudioVideo Produkcia Šelís - Paliho sme mali ako DJ aj ako starejšieho, chcela som mať iba 1 osobu a neľutujem. Všetko mal precízne pripravené, dali sme mu aj naše piesne, ktoré sme chceli hrať, urobil nám super program. Odčepčenie bolo vtipné, nič nebolo silené ale prirodzené a slávnostné.
Hostina PKO Nitra - Dokonalosť. Najskôr som sa bála po viacerých negatívnych recenziách na internete, ale zbytočné Výzdoba bola prekráááásna. Zabezpečili nám ju oni, o všetkom sa samozrejme radili so mnou. Boli veľmi milí a prispôsobiví, od majiteľku, cez peni prevádzkarku až úžasných čašníkov v bielych rukavičkách. Fakt na úrovni. Jedlo bolo vynikajúce, čerstvé, aj na oko lahodiace. Vo všetkom mi vyhoveli, pomohli, nachystali.
Kostol U Františkánov Nitra - Kostol malý útulný, taký akurát, aby nevyzeral na videu prázdny. Veľmi pekne ho ženičky vyzdobili. Pán farár bol veľmi milý, kázeň bola ako šitá na nás. Nie som nejako veľmi citlivá na takého veci, ale revala som ako malá.
Torta Katarína Rusňáková z Cabaja-Čápora - Tortu sme dostali ako dar. Bola krásna, trojposchodová a každé poschodie bolo iné. Bola veľmi chutná:-) Od Katky sme mali aj zákusky, domáce, to je poznať.
Koláče Pani Kvasňovská z Mojmíroviec - Ružové špice - jednoducho mňam
Víno Vinotéka v NR na kruháči pri HM Tesco - Chardoné a Cabernet - veľmi chutné a svieže vína za dobrú cenu. Nálepky s našou fotkou a textom som si dala vyrobiť na internete.
Darčeky Najkolaciky stastia - Hostia boli veľmi milo prekvapení:-)
Svadobné šaty Nicole Nitra - Šaty som skúšala v Ba, ale priniesli mi ich do NR, kde mi ich veľmi ochotná pani krajčírka upravila na mieru. Bola neskutočne láskavá, poradila mi s výberom závoja a ubezpečila ma o mojich vysnívaných šatách.
Make-up Ľudmila Holecová - Líčila ma 2x, na fotenie aj na svadbu, zakaždým inak a zakaždým super. Vydržalo až do rána, každý ma chválil:-)
Šperky Redcast - Marek Žiak mi robil snubný aj obrúčky na mieru podľa nášho želania. Priniesli sme vlastné zlato, takže v obrúčke mám prívesok po milovanej babičke, je to veľmi silný zážitok.
Catering Koi Sushi Nitra - Sushi na zrkadlovom podnose - kráásne naaranžované a vynikajúce. Viacerí hostia vraveli, že je to najlepšie sushi, aké jedli. Bolo dostatok wasabi aj paličiek, zabezpečili aj dovoz. Super spolupráca.
Účes Marcela Doležová Cabaj-Čápor - Marcelka je veľmi ochotná, robila mi vlasy na fotenie aj na svadbu. Oba účesy som si vymyslela sama dovtedy sme tvorili, až som nebola spokojná na 100%. Vlasy mi pekne držali, boli krásne oba účesy.
Výzdoba Rozprávková svadba - Petrík mi robil kyticu, pierko pre ženícha, ikebanu na svadobný stôl a kytičky pre družičky. Šikovný chalan, ktorý má skvelé nápady, ani som nerozmýšľala nad nikým iným. Peťo je pán kvetinár.
Hudobná skupina Livesong Barbora Šaling Legenyová - Barborka je neskutočná speváčka. Spievala nám v kostole, má ohromný hlasový rozsah, až mi zimomriavky chodili po chrbte. Piesne sme dohodli spolu, úvodná a záverečná pieseň boli bez slov, bolo to o to viac emotívnejšie.
Oznámenia Aliexpress - Oznamká sme si robili samy:-) Ušetrila som asi 150€. Rovnako popolnočky aj tanečné topánky mám z Ali, menovky na poháre, ozdôbky na stužky, fotostenu, fúzy a pusinky na fotenie, miništipčeky a kopu ďalších hlúpostí.
Ženíchov oblek Nr Krskany pod dialnicnym mostom predajna s oblekmi👍👍👍
None
6
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
1
None
None
None
1
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None


Reklama