Ahojte!

V tomto albume by som sa s Vami chcela podeliť o svoje skúsenosti, nápady, prip. kontakty. Asi každá nevesta chce mať tú najkrajšiu a najúžasnejšiu svadbu. Z rovnakého dôvodu som sa aj ja o príprave svadby snažila získať čo najviac informácií (keď sme si s mojim priateľom - teraz už manželom - plánovali našu svadbu). Inak, táto stránka je podľa mňa perfektná a touto cestou by som sa zároveň chcela poďakovať jej prevádzkovateľom.

My sme mali svadbu 20. mája 2006 a bolo to fantastické. Všetko nám super vyšlo, za čo patrí vďaka aj našim dodávateľom, boli sme s nimi strašne spokojní. Pozrite náš svadobný album a uvidíte http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum... .

Hlavne sa chcem poďakovať Ivanovi Bednárikovi, koho som spoznala len úplnou náhodou. Ivan je talent! On mi robil make up, vlasy a celú kvetinovú dekoráciu vrátane svadobnej kytice a srdiečka z kvetín na auto (čo bohužial nemáme odfotené). Ja som inak dosť ťažký prípad, väčšinou viem čo chcem a nenechám sa ovplyvniť, ale v tomto prípade som mu dala voľné ruky a neľutujem.
Rovnako som vďačná našej fotografke Zuzane Halvoníkovej, ktorú som spoznala tiež náhodou. Zuzana je No. 1. Fotky ktoré som pridala do svadobného albumu sú len zlomkom toho, čo pre nás nafotila, neviem ukázať ani jednu fotku, ktorá by sa mi nepáčila. Vôbec nie sme fotogenická, ale na tých fotkách to asi nevidieť. Nebudem ju ďalej chváliť, pozrite náš album a sami uvidíte!

Ostatných tu nebudem opisovať a to nie preto, že by si to nezaslúžili, ale je toho jednoducho strašne veľa. Ale rada poradím každému, ak mi napíše do IP. Bola som veľmi spokojná so Salónom Nicol, so svadobnou tortou z Danely, s našimi hudobníkmi a nakoniec, ale nie na poslednom mieste, s našim „starejším“ Slavom Jurkom.