Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Lea a Jaroslav   svadobný album

artemissska  •  47 fotiek  •  12. máj 2010, v Trnave, okres Trnava

Aká bola svadba:

Náš svadobný klip: http://www.youtube.com/watch?v=k7QkyqpSqYA

Náš svadobný deň bol nádherný, skvelý, proste úžasný. Obaja sme si ho vychutnávali plnými dúškami, neboli žiadne zbytočné stresy, iba dobrá nálada a pohoda. Úsmev nám žiaril na tvárach celý deň. Moje motto bolo: "Dnes ma nič nerozhádže a budem sa tešiť zo všetkého, čo príde" a aj to tak bolo. A bolo to tak aj napriek tomu, že nám stále padala bábika z auta, manžel zabudol priniesť kytičku a pierko na fotenie, že sme zabudli vankúš pod obrúčky v kufri auta, zabudla som si spustiť vlečku pred príchodom k oltáru a že mi pri tanci niekto stúpil na šaty a otrhol mi pútko na uchytenie vlečky. Všetko sa zbehlo tak rýchlo, že sme to nestačili ani sledovať... Takže budúce nevestičky, nedajte si pokaziť svoj krásny svadobný deň zbytočnými starosťami nad niečím, čo nevyjde presne podľa vašich predstáv. Väčšinou čo vidíme ako nedostatok alebo niečo, čo nevyšlo podľa našich plánov, vidíme iba my a ostatní si to vôbec nevšimnú. Tak žiadne stresy, iba dobrá nálada a všetko bude hneď krajšie a lepšie.

Chcela by som sa ešte poďakovať všetkým, ktorí nám pomáhali, či už pred svadbou, alebo v deň svadby. Vrelá vďaka Vám všetkým!

Svadobné šaty, spodnica, 3/4 bolerko, spoločenské šaty, obe kravaty s kapesníkmi do vrecka a podbradníky - šila šikovná krajčírka p. Zámečníková z Trnavy

Synovci Adamko a Alexko, neterka Naďka
Synovci Adamko a Alexko, neterka Naďka
5
9
3


Reklama