Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Andrea Praznovska a Daniel Edwards   svadobný album

adra250  •  7 fotiek  •  25. júl 2015, Banska Bystrica, okres Banská Bystrica

Aká bola svadba:

Mali sme dvojjazycnu svabu a všetko plánovanie prebiehalo nadiaľku (a počas troch návštev na Slovensku). Sobáš sme mali v Katedrále na Namesti SNP a sobášil nás dvojjazyčne Mons Koppal - úžasný človek, skvelý sobáš. Hostinu sme mali v Beniczskom Dome a musím povedať že lepšie sme si ani nemohli vybrať. Jedlo bolo super, priestory krásne a personál - ani sme o nich nevedeli. Dokonca nám sprístupnili jednu z miestností, kde mali postielku a dve velké sdačky, pre deti na oddych. Mali sme 15 detí na svadbe, takže sme tu miestnosť plne využili. Tiež sme si zabezpečili opatrovatelky na par hodín, ktoré deti trosku zabavili a dohliadli na ne ked spali - to bola nenahraditelná pomoc, velmi to odlahčilo všetkým rodičom a hlavne nám, kedže máme dvojročného syna. Fotoraf a kameran boli tiež super = bratia Moravčíkovci z Badína. Je fakt vidno že ich práca baví a ozaj makali a boli super, že sme o nich ani nevedeli a pri fotení sme si to ozaj užili, všetko bolo také prirodzené a nesilené.
DJ sme mali až z Trebišova, ale bol super, perfektne komunikoval po anglicky a veľmi príjemý a ochotný, nič pre neho nebol problém a kraásne nám aj nasvietil sálu.
Všeho všudy nám svadba dopadla super až na strašnú búrku 10 min pred sobášom - to nám vlastne úplne narušilo plány, hlavne s fotením a trošku sme precvičili aj presonál, lebo sme museli posunúť večeru o hodinu skor, no zachovali sa absolútne profesionálne.
Ak by som mala dať radu budúcim nevestám tak len jedu - hlavne si to užite a netrápte sa nad maličkostami :)

Odporúčam dodávateľov:

Dj Jaroslav Malackanič - PromoAudio ( Dj Ja Mal ) - Jaro bol absolútne super, profesionál s veľmi príjemným vystupovaím a perfektnou angličtinou! Nič pre neho nebol problém, mal ako sa zdalo neobmedzený repertoár, bol skvelý vo výbere skladieb a vytvoril super zábavu. Tiež nám krásne nasvietil sálu a spolupráca s ním bola radosť. Vrelo oporúčam, hlavne pre dvojjayzčné svadby, je fakt super.
Fotograf Jaroslav Moravčík - Fotograf - Jaro a Miro (kameraman - brat) boli super, lepšie sme si ani nemohli vybrať. Je vidno že ich práca baví a správajú sa ako ozajstný profesionáli. Síce sme kôli počasiu a málo času počas fotenia trošku improvizovať, musím povedať že sme si o fotenie veľmi užili, obidvaja boli príjemní a vytvorli super náladu. Kameru som ani nevnímala (čoho som sa trocu bála, lebo nerada sa kamerujem) - obivaja sa pohybovali ako tiché myšičky, akoby tam ani neboli, no snažili sa všetko zachytiť. Vrelo odporúčam
Kostol Katedrála sv. Františka Xaverského Banská Bystrica - Sobášil nás Mons Koppal dvojjazyčne (anglicko-slovensky) tak nám hned odpadol problém s prekladom. Mons Koppal bol úžasný, od prvého stretutia, veľmi príjemný človek, korý vytvoril krásnu a uvoľnenú atmosféru no zároveň zachoval vážnosť obradu. Jeho kázeň bola krásna, taká od srdca a celkovo to bol zážitok. Na to že manžel nie je katolík, nerobil absolútne problémy a musím povedať že síce nie som aktívne praktizujúca katolíčka, no už sa teším, ked budem mocť íst na sv omšu v Katedrále v budúcnosti.
Hostina Beniczký dom - Prekrásne priestory priamo v srdci Banskej Bystrice na Námestí a ešte lepší catering. Absolútne odporúčam, v porovnaní s inými zariadeniami, dostanete super servis a kvalitu za super cenu (dokonca aj lacnejšie ako v iných zariadeniach ktoré sme mali na zozname). Výzdoba bola zahrnutá v cene prenájmu sály, vrátane návelkov, kvetov a pod a myslím že ja by som to lepšie nespravila, dokonca manažérka ešte špeiálne na poslednú chvílu dokupovala časti vyzdoby čo ladila s mojimi šatami :). Kedže sme mali veľa hostí, museli sme mať stoly na večeru aj na parkete, a nemali problém s tým po večeri stoly presnúť. Beniczký Dom má krásny balkón s výhladom na námestie a s posedením, ktorý hostia pochvalovali (hlavne v tej letnej horúčave). Taktiež nám dali k dispozíci zadnú miestosť, kde majú postielku a dve velke sedačky. Kedže sme mali 15 detí na svadbe, vdačne sme túto miestnosť využili. K tomu sme na odporúčanie manažérky mali zajednané dve dievčatá-animátorky, ktoré deti zabavili a dohliadli na tie čo spali....
Svadobné šaty Svadobný salón Valery - Myslím že majú najkrajší a najkvalitnejší sortiment. K šatom v rámci ceny je zahrnutý oblek pre ženícha (alebo spoločenské šaty na prezlečenie po polnoci). Veľmi príjemný a ochotný personál.
None
1
None
None
None
None
None
None


Reklama