Svadba 14.9.2013

Zobraz úvodný príspevok
Téma pre dievčatá a ženy, ktoré budú mať svadbičku 14.9.2013, aby sme sa mohli navzájom podeliť o dojmy z príprav ;-)
Odpovedať
1
5
6
@reni1512 No je nás tu veru dosť :) My máme tie základné veci, kostol, fotograf, kameraman, dj, zajednané zákuzky, poháre, pierka a šaty :) Ešte nám chýbajú obrúčky, pozvánky a koooopec vecí... ale to sa postupne postíha ... A vy ste ako na tom? Do svadby nám zostáva presne 120 dní :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katia149 Tak ani som si po pravde nevsimla ze tolko dni :) ... no my mame 70 dni do porodu :-D tak toto bude prvoradejsie :-D ale ja saty mam rezervovane, dj tiez, kameramana, torty, zakusky, oznamenia su doma, prstene su doma, kadernicku a vizazistku mam, ostavaju kvety, pomaly nakupujeme vody, vyzdobu mi spravia v hoteli, cakame kym sa mala narodi a dame spravit este oznamenia o krste, potom sa poposiela, pierka su doma :) Drahy este nema oblek, ale to ja neriesim, to si riesi s mamou. Nauky sme absolvovali, farara mame vybaveneho, aj kostol. Mno a hotofo :-D vybavit papierovacky, pofotit sa pred svadbou a moze byt :)
Odpovedať
Profilova fotka
@reni1512 fíha tak to celkom skoro po pôrode budete riešiť aj svadbu, budete mať veľkú? @katia149 No dievčatá ja som dnes nakúpila v meste papier na oznámenia a stuhu na pierka, tak cez víkend sa bude tvoriť :-D Ale stále ma napadá milión vecí ktoré ešte nemáme. Drahý si ide oblek pozerať koncom mesiaca, ideme aj na matriku... Náuky máme až v júni.
Odpovedať
@reni1512 to už máte toho postíhaného :) ale máš pravdu, dieťatko je prvoradé... držím palce, nech to všetko dopadne ako má :) @katulienka33 Aspoň sa pri tom tvorení aj pobavíte :) My budeme mať tiež náuky v júni... Kým nás napadajú veci, ktoré chýbajú teraz je ešte dobre, do svadby bude hádam všetko... a čo nebude, to si nik nevšimne, ako píšu nevesty :D
Odpovedať
Profilova fotka
@katia149 No ja si myslím že si nevšimnú ani mnoho z toho čo bude :-D :-D
Odpovedať
Taky se přidávám :) Termín 14.9. a teď máme skoro 8 měsíčního chlapečka :)
Odpovedať
Profilova fotka
nevestičky zostáva nám 100 dní :-)
Odpovedať
jééééj od zajtra sme dvojciferné:-)
Odpovedať
Přidávám se :-) Termín,stejný,obřad a pak GRIL PÁRTY :-D Máme skoro osmiměsíční princezničku ;-) Jen velké dilema je,že chceme levný prstýnky akdyž jdeme do zlatnictví tak nám řeknou minimálně 12.000kč ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@sandrule pokud to nemáš moc z ruky, tak zkus Štaudera v Brně, máme z bílého zlata, mám v něm 3 malé zirkony (jsou maličké, tkaže mi to bylo jedno, že to nejsou diamanty) a stály necelých 8500. Je tam i skvělý servis - cca týden po objednávce je zkouška velikosti - je to neopracovaný kroužek, kdy si ještě jednou přesně vyzkoušíš, jeslti ti sedí, protože když je šířka těch zkušebních jiná než objednaná, tak se můžou nasazovat trochu jinak. Přímo na místě snoubencovi pan zlatník poupravil velikost, a za 3 týdny po objednávce jsme měli prstýnky doma. Jinak nejlevnější asi budou z chirurgické oceli nebo ze stříbra.. zlato je drahota
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ak by ste zhanali fotografa, tak sa ponukam este mam volne terminy koncom augusta a sept. Fotim aj klasicky, aj extravagantne, ako len chcete, mam rada kazdu novu vyzvu, a vzdy sa tesim na novych ludi :-). Aj natacam video nie je to profi kamerou, ale mojim fotakom, je to pre pary ktore si nemozu dovolit profi kameramana, video je zostrih 30min. toho najdolezitejsieho. (skomprimovana na nizsiu kvalitu aby to dobre nacitalo na webe, v originaly je to v plnej kvalite a krasne sa pozera ostro na plazmovej TV)... prikladam aj par foto..... viac na mojom webe.....
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?