Odporúčame: Modrykonik.sk Modrastrecha.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Dekorácia - NOVÝ TOVAR

priesvitná / priehľadná
Iné dekorácie

vyzdova_pozicovnaokres Zvolen 61 inzerátov
1 hodnotenie

Nádoba na aranžmá / dekorácia

14. okt 2016
Zobrazení: 161  •  Záujemcov: momentálne žiadny
0.50 
Dekorácia ,
 

Napíš predávajúcemu priamo tu:

Nezabudni na pozdrav a slová: "Prosím" a "Ďakujem"
Ak chceš reagovať ako prihlásená zadaj aj login a heslo...
Tvoje meno a priezvisko
Email
 
Podmienky predaja užívateľky vyzdova_pozicovna

Obchodné podmienky
Pre zapožičanie tovaru a uskutočnenie služby dodania tovaru.
1. Vyplnením a odoslaním objednávky zákazník potvrdzuje jej záväznosť a zároveň súhlasí s týmito obchodnými podmienkami.Objednávky prijímame prostredníctvom mailu,osobne alebo telefonicky na našu adresu. O prijatí objednávky ako aj o jej vybavení Vás budeme informovať prostredníctvom Vášho emailu alebo telefonicky najneskôr do 3 dní od prijatia Vašej objednávky. Každá objednávka musí obsahovať celé meno objednávateľa, kompletnú fakturačnú a poštovú adresu, telefonický kontakt, poprípade e-mail, názov tovaru alebo kód, počet kusov alebo počet balení, farbu.Tovar sa zapožičiava maximálne na 5 dní alebo podľa dohody.
2. Dodávateľ nezabezpečuje prepravu predmetu zapožičania, pokiaľ nie je dohodnuté inak. Objednávateľ si môže zabezpečiť prepravu vlastným dopravným prostriedkom, prostredníctvom prepravnej spoločnosti alebo dobierky. Pri využití prepravy treťou osobou nebezpečenstvo škody na predmete zapožičania prechádza z dodávateľa na objadnávateľa v okamihu jeho odovzdania prepravnej spoločnosti alebo Slovenskej pošte.
3. Cena za zapožičanie tovaru alebo služby je uvedená na objednávke. Súhlas s cenou vyjadrí objednávateľ podpisom na objednávke. Dodávateľ účtuje zálohu v deň podpísania objednávky. Výška zálohy je 50% zo sumy za zapožičanie tovaru alebo uskutočnenia služby, pokiaľ nie je dohodnuté inak. Zvyšná suma bude uhradená objednávateľom v deň prevzatia predmetu zapožičania alebo uskutočnenia služby. Pri zapožičaní tovaru objednávateľ uhradí zálohu vo výške 50% z celkovej sumy objednávky na účet dodávateľa do dňa prevzatia predmetu zapožičania. Záloha mu bude odrátaná v plnej výške s celkovej sumy faktúry za zapožičaný tovar v deň vrátenia nepoškodeného, zapožičaného tovaru dodávateľovi.
4. Dodávateľ nezodpovedá za oneskorené dodanie zapožičaného tovaru zavinené pri preprave predmetu zapožičania treťou osobou. Pri neprevzatí predmetu zapožičania (v prípade prepravy treťou osobou) si dodávateľ vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu ušlého zisku. Objednávateľ sa zaväzuje, že predmet zapožičania použije výhradne na účel, na ktorý je určený. Objednávateľ nemá oprávnenie predmet zapožičať a prenajať tretej osobe. Objednávateľ je povinný starať sa o zapožičaný tovar tak, aby na ňom nevznikla škoda. Počas doby zapožičania zodpovedá za stratu, poškodenie alebo zničenie zapožičaných predmetov. V prípade straty, poškodenia alebo zničenia je objednávateľ povinný uhradiť celkovú, skutočnú cenu predmetu zapožičania dodávateľovi. Cenu určí dodávateľ. Objednávateľ je povinný vrátiť predmet zapožičania v deň, ktorý je uvedený na objednávke. Za každý deň omeškania má dodávateľ právo si účtovať 20% z celkovej sumy objednávky.
5. Objednávateľ je oprávnený zrušiť svoju objednávku kedykoľvek pred dňom prenájmu alebo uskutočnenia služby. Zrušenie objednávky musí byť vykonané písomne. Pri zrušení objednávky sa záloha nevracia.
6.Ochrana osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 428/2002 Z.z. sa prevádzkovateľ zaväzuje postupovať v zmysle zákona a využívať tieto údaje len pre svoje vnútorné potreby a bude robiť všetky potrebné činnosti preto, aby tieto údaje ochránil.

Dekorácia ,