Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Je to mozne ze si to pisala, ale tych osem stran je uz vela casu:-)
Odpovedať
jasne ;-) mozno sa to zda niekomu skoro,ale nam sa ta sala veelmi paci aj praca fotografky a kameramana
Odpovedať
Profilova fotka
Mne svadobne saty zacnu sit v marci uz sa neviem dockat :-) Salu si ideme zarezervovat nabuduci týzden,výzdobu si vybavujem uz teraz.Hudbu som uz vybavila minuly týžden,skoro som dosatala porážku ked mi povedali že do 13.9.2008 su uz obsadeni.Mala som stastie :-)
Odpovedať
angylok budes mat kapelu ci DJ? my sa prave rozhliadame po dobrych Dj v nasom okoli :)
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme mat zivu hudbu.Len neviem akeho fotografa si vybrat :-|
Odpovedať
zalezi od toho kolko penazi do fotografa chcete investovat :) ci vam stacia len fotky z atelieru,alebo len fotky z obradu, hostiny alebo celeho svadobneho dna
Odpovedať
angy ak chces do IP ti mozem dat jeden kontakt na fotografku z BA
Odpovedať
Profilova fotka
Ok tak mi posli cislo budem rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Chceme mat fotky z obradu a z atelieru.
Odpovedať
Profilova fotka
Anaxamon dakujem :-)
Odpovedať
angy a aku velku svadbu planujete,kolko hosti?:)
Odpovedať
Profilova fotka
Planovali sme malu svadbu ale ako sme zacali pocitat tak nam vysiel cislo 70 takze to nebude ani mala ani velka svadba :-) A Ty budes mat velku svadbu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
:) my sme zatial naratali 50-55 ludi, ale za ten rok este mozno pribudnu dalsi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna to na dnesnu dobu urcite staci.Aj nám sa to moze este zmenit. Ake saty chces mat,mas uz nejaku predstavu?
Odpovedať
zatial viem len to,ze nechcem korzetove satky, pacia sa mi rozne strihy,takze uvidim podla toho ako budu na mne sediet :) a farba moze byt aj biela aj kremova, tiez uvidim podla toho ako mi sadnu...a ty si natom ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Mne svadobne saty budu sit.V marci mam ist do salonu a zoberiem im model siat ktore som so vybrala :-) Budu mat co robit :-D Ja chcem mat biele saty.
Odpovedať
jaaj,sak si to uz pisala,ze ti budu sit satky :-) uz teraz som na ne zvedava :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lilu to aj ja som zvedava ako to cele dopadne :-N Bud budem plakat alebo sa smiat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte septembrove nevesticky, tak aj ja sa k vam pridavam :-) . Nas den D je naplanovany na 06.09.08'. S pripravami sme ako tak zacali,mame zarezervovanu restiku. Zijeme v Irsku a tak su nase moznosti trosilinku obmadzene, no i tak verim, ze to vdaka nasej super rodinke vsetko dobre dopadne ;-) .
Odpovedať
ahoj sabina, vitam ta medzi nami, dufam ze s ati bude dobre a bez problemov pripravovat vasa svadbica:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem anaxamon, ty uz mas nieco vybavene??
Odpovedať
v zasade nic okrem fotografky co som spominala trosku vyssie, je to moja kamaratka tak s nou som uz davno dohodnuta:-) ale inak nie, vsetko zacne asi az dakedy na vianoce:-) a neskor :-p
Odpovedať
ahojte babenky :-) prajem peknu nedelu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon, nebojis sa toho ze bude uz sala zajednana? Ja som bola doma v auguste, pacila sa mi jedna sala, no na nas termin, uz bola zajednana ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lilusiatko..........aj tebe peknu nedelu...... :-)
Odpovedať
ahoj sabinka :-) to mas super,ze sa mozes spolahnut na rodinku v pripravach,aj moja rodina sa uz tesi ako budu pomahat :-D
Odpovedať
som si citala,ze svadbu chystate z Irska, aj satky si tam budes hladat ci to nechas na slovenske salony?
Odpovedať
sabina ani nie nebojim sa ze bude zajednana, je to na dedine kde je do roka asi pat svadieb takze sanca ze bude sala objednana v januari alebo tak je dost mala:-)
Odpovedať
Profilova fotka
lilusiatko, ano som rada ze sa mam na koho spolahnut. Saty, uz som bola skusat x-) - doma , len som chcela vediet ci mi vobec sedi taky styl ;-) .Tu som este nepozerala< ceny >........ale pravdepodobne doma.
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon-tak to mas dobre.........ja neviem vybrat fotografa.......ma to tak trosku mrzi, ze nemam cas sa tomu venovat doma.....a pobehat si to :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?