Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
a mam to za 366di, teda presne za rok :-D to su teda veci :-D :-D
Odpovedať
ahojte :) jee anaxamon o ro kto bude ina paraada :-D ja sa uz neviem dockat tej nasej svadby :-) prajem pekny dnik :-)
Odpovedať
lilu veru veru..tesime sa co? ono momentalne mam taku naladicku sa vytesovat, ked ma to prejde taks i mozno aj mesiac ci dva vobec nepsomeniem... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej anaxamon, ja som si to ani neuvadomila, ze je to o rok, takze takto o rok stresujeme :-D
Odpovedať
ja nechcem stresovat, ta to slovicko velmi nemam rada :-| ale budu motiliky v bruchu to je jasne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj zmrzlinka, pisem az teraz lebo som bola v praci.Sme vo Wexforde je to na juhovychode.Nie este som nebola na teme kto je v Irsku,ale urcite sa tam coskoro objavim :-D Pocuj ako to vy planujete s naukami? Budete ich robit doma alebo v Irsku?
Odpovedať
Profilova fotka
inac caute vsetky kocky
Odpovedať
cau skriatko:-) pekny vecer prajem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj anaxamon , aj Tebe pekny vecer, vidim ze uz pocitas kolko dni Ti ostava :-)
Odpovedať
ale tolen dneska:-) xixi potom ma to zas na nejaky cas prejde:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved to je pekne ze sa tesis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem ja uz sspinkat,dobru noc
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby!!!!!!!!!!tak za rok bude niekto po svadbe a niekto pred :-D skriatko- my budeme mat nauku tu.Moj drahy nie je porksteny,tak tu chodi na nabozko a na jar buduceho roka bude mat tu krst a potom budeme mat nauky.Mne vo farnosti povedali by som musela chodit tri mesiace pred svadbou kazdu sobotu na nauku.A ja som im povedala,ze pracujem v zahranici,ze ci si mam zobrat tri mesiace dovolenky. :-| Tak ze oni nevedia ako by sa to dalo a ze v prebiehu roka.A oni na to,ze to sa takto NEDA.Tak som zvedava ako sa budu na biskupskom urade tvarit,ked tam budu mat potvredenie v anglictine.A ked budu robit problemy,tak ich dam do telky.Tak ma vtedy vytocili.Ze este do teraz penim.Akokeby som bola prva ,co robi v zahranici a chce sa vydavat.Pojdem tam za nimi teraz v novembri a este si to zistim a asi zavolam aj na biskupsky urad.
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko vsetky kocky, ako sa mate? Cauko zmrzlinka tak dakujem Ti pekne za dlhu odpoved:) To ze to by bola riadna hlupost ist domov 3 mesiace pred svadbou napr. aby si si urobila nauky.Je to velmi komplikovane, dohodnut sa, tak sby dobre bolo.Tak drzim palce nech sa Ti to podari vybavit.Ja este neviem ako to snami bude. :-p
Odpovedať
ahojte baby :-) ono je to teda zaujimave s tymi naukami..zalezi na akeho fararka natrafite, moja kamaratka bola na skupinovej priprave pre mladomanzelov v Bratislave v Univerzitnom pastoracnom centre, boli tam od piatka do nedele a potom dostali potvrdenie o tom,ze navstevovali nauky. Hovorila,ze to bolo velmi zaujimave, prednasali im tam knazi, psycholog, sexuolog ;-) takato vikendova rychlovka by sa mi pacila a nie chodit mesiace na faru :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Jej ahojte všetky nové, super už sa to rozbieha, až začínam mať strach :-D , ja sa na manželskú prípravu teším, lebo máme u nás výborného kňaza, a som rada že tá na ktorú pôjdeme trvá rok, aspoň si tu prípravu užijeme naplno. O tej víkendovej príprave v UPC som počula, je veľmi dobrá a kvalitná, síce sú to len tri dni, ale je to od rána do večera, a poriadne sa maká na tom aby sa tí dvaja čo sú tam ešte poriadnejšie spoznali, ide hlavne aj o rozhovory medzi partnermi na témy, na ktoré možno v bežnom živote nieje čas, keď budú tento rok tak určite chceme ísť s drahým aj tam. chceme si tento rok užiť naozaj svadobne so všetkým čo k tomu patrí :-
Odpovedať
ahojte :-) ja niesom proti predmanzelskej priprave a tiez si naplno vychutnavam pripravy :-) ale pripravovat sa rok na fare sa mi zda uz dost ;-) viem ako prebieha ta priprava v UPCku a myslim,ze aj tri poriadne dni plne rozhovorov stacia :-D preto som na tej priprave,lebo toho cloveka poznam a chcem s nim byt cely zivot,nemusim sa o tom rok presviedcat :-D ale kazdy nech si robi ako sa mu paci x-) u nas sa robia pripravy tak,ze sa 4-5krat po polhodinke stretne ten par s fararkom, rozpravaju sa a tak :-) prajem peknucky vecer :-N
Odpovedať
nazdaaaarek :-D aky ste mali vikend? Ja pracovny ako vzdy. 8-) Este ma caka zajtra robotka a potom dva dni volnaaaaaa x-)
Odpovedať
ahoj zmrzlinka,sice je uz za nami dlasi vikend ale aj tak..vikendik bol uplne najsamlepsi. Mali sme plny byt hosti a hostili sme sa poriadne, lokse, kacka,hus kapustka, burciacik, vinecko..no prosto mnamka:-)
Odpovedať
a co ste oslavovali?ja mam teraz cez vikend volno,takze sa ideme s drahym trochu odreagovat do nocneho Dublinu :-D
Odpovedať
oslavovali sme vinobranie v pezinku..teda oberackove slavnosti...skvela prilezitost ako si dobre navarit a dobre sa najest v spolocnosti najblizsich a znamych :-p
Odpovedať
ahojte, tak my sme mali fajny vikend,boli sme na svadbe na Orave, bolo perfektne, fotili sme mladomanzelov na Oravskom hrade,bol to zazitok ;-)
Odpovedať
waw lilu boli ste na mojej rodnej hrude, nebolo vam zima? :-D
Odpovedať
:-D nebolo, nastastie v sobotu bolo kraaasne, svietilo slniecko a bolo prijemne :-) ale vecer bolo riadne zima brrrrrr :-)
Odpovedať
no tak to je dobre ze nebolo:-) nam tiez pri vinecku a burciaciku nebolo :-D :-D
Odpovedať
tak to ti verim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.Lilusiatko Ty si uz zacala pripravovat svadbu?Máme ten isty termin svadby :-)
Odpovedať
ahoj angylok :-) mate krasny termin ;-) ano pomalicky sme zacali :-D dala som na rady uz manzeliek,ze je lepsie zacat s niecim skor ako potom stresovat. takze sme si uz predbezne zajednali salu a aj fotografa s kameramanom. Este sa chystame na faru tento rok,lebo sobas chceme mimo bydliska. Ostatne pripravy nechavame na buduci rok ( saty, oblek atd...) a hladam inspiracie ohladom vyzdoby :-N a ty ako? uz si zacala s pripravami? :-) prajem pekny den
Odpovedať
Dobre ranko,lilu to ty uz ozaj mas tie veci zajednane? Ja este absolutne nic a to by mal byt termin skor nez ten vas:-) Teda vlastne fotografku uz mam zajednanu dlho kedze je to moja kamaratka:-)
Odpovedať
ahoj anaxamon,ano mam, uz som to pisala v tejto teme ;-) keby som si nebola kameramana a fotografku zajednala uz teraz tak na nas termin by uz neboli volny,na druhy den ako sme ich zajednali sa nam ozvali a povedali,ze dalsi par ich chcel na nas termin. A to by ma teda riadne sklamalo,keby ich nemam na svadbe. A ta sala nieje tiez skoro zajednana,nik sa necudoval,ze uz ju zajednavam,lebo najviac svadieb byva v lete a na jesen,kto skor pride ten berie.A ostatne pripravy uz nechavam na buduci rok :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?