Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
ahoj labudka, vitam ta medzi nami:-) tie tortove postavicky su ozaj moc pekne... a inak dobre ranko vsetkym prajem
Odpovedať
ahojte septembrovky :-N ako sa mate? mate nieco nove ohladom svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko,síce ja mám hlbokú noc 3 hodiny v noci, ale už mám kvôli práci režim dňa otočený tak sa cítim akoby ráno, takže spolu s vami, ohľadom svadby nič, ale dnes som si tak trošku snívala, ako by to mohlo byť rozmýšľala som nad programom, aký by mohol byť (hry na svadbe a tak...)
Odpovedať
labudka tz si v usa, ak som spravne pochopila podla tvojich fotiek alebo niekde si to uz pisala...to mas odbru vydrz ked si hore este o tretej rano:-) lilu, ohladom svadby a priprav samozrejme este nic nove.. :-D
Odpovedať
ahojte :-D ani my nic noveee...prajem pekny dnik
Odpovedať
Bre ranko,ako sa mate?Prajem Vam krasny den.U nas bude krasny,lebo svieti slniecko. :-D m tiez este nemame nic zajednane a tak skoror ani nic mat nebudeme. ;-) A aku velku svadbu budete mat?Myslim ,kolko ludi?My vobec nevieme.Ja asi z mojej rodiny budem volat len nasich,babky s dekom a surodencov.A drahy ten vobec nevie.Toto leto sa jeho rodina rozhadala,tak neviem ako vyriesime.Ale prepokladam,ze viacej ako 40 ludi nebudeme mat.
Odpovedať
zmrzlinka my by sme mali mat nejaku tu stovku hosti..mozno trosku viacej... :-D
Odpovedať
Tak my planujeme mat tak okolo 50-55 ludi,este uvidime ako sa ustali ten pocet za ten rok :-N teeda anaxamon vy budete mat riadne velkuuu veselicu ;-)
Odpovedať
lilu veeelka dedinska savdba :-D :-D ale sak uvidime co bude do roka
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee, my planujeme tiez okolo 100 a v piatok, dufam, ;-) pojdeme pozriet miestnost.
Odpovedať
jania celkom skoro idete pozerat miestnost, ale nech sa vam paci a nech vyberiete na prvy krat:-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, len to chceme na mieste kde je vacsinou obsadene co viem, takze preto. ak to bude obsadene, alebo neviem co, tak potom tak skoro nepojdeme pozerat, lebo netusim kam by sme sli :-) a dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
my co sme sa boli inforomovat ohladom miestnosti tak uz sa normalne zajednava na buduci rok na jesen...lebo najviac svadieb byva v lete a na jesen ... tak nech sa vam dari jania ;-)
Odpovedať
ozaj Jania, ja budem mat svadbu v Partizanskom,ale teraz s drahym byvame v Trencine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u nás čo sa týka počtu ľudí, to bude veselé, lebo obaja máme veľa veľa kamrátov, z rôznych koníčkov ktoré máme, a všetkých máme stráášne radi a chceme aby tam boli, a ja mám veľkú rodinu, tak dokopy to bude tiež okolo 100, ale asi to bude iba v nejakej jedálni (lebo v Ba by sme sa nedoplatili za peknú miestnosť z nejakým špeci jedlom, a obaja sme ešte študentíkovia, ktorí tento rok končia, takže peňiažkov bude tiež akurát) takže skôr skromno čo sa týka miestnosti a špeci jedla, ale veľká zábava, myslím že aj príbuzenstvo bude niečo také očakávať, že skôr pôjde o zábavu než o nejaký luxusík,ved už nás poznajú, takže sa teším, a možno sa budeme svadbiť dva dni, že jeden dník rodinka a druhý kamaráti niekde na chate, ale asi nie, skôr tak ako som písala pred tým, skromno ale veselô
Odpovedať
breee raaanko kocky:-))) ako sa dnes mame? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojček, ja celkom dobre,práve som prišla z práce, tak oddychujem,
Odpovedať
labudka som sa chcela spytat co robos ked tak skoro chodis z prace a potom som si uvedomila kde sa nachadzas:-))
Odpovedať
Profilova fotka
jojo práve tu je 3:21 v noci, a pozerám Rozum a cit, trošku romantiky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a inak tu upratujem jedno obchodné centrum,, robím nočné,
Odpovedať
tak tomas dost narocnu pracu, hlavne koli nocnym, to si tam len cez prazdniny alebo ako?
Odpovedať
Profilova fotka
jojo, som tu na work and travel, takže od 8 juna tu makám ale už len dva týždne 8-) a už som si zvykla za ten čas na nočne, a som aj spokojna, lebo teraz spolubývajuci spia a tak mam net iba pre seba,
Odpovedať
Caute babenky!!! Fiha,niektore tu mate 100 ludi.Ja som mala dost ked som napocitala 60. :-D Ale kedze som sa rozhodla,ze s mojej strany nebudem volat nikoho,tak to neprekroci 40 ludi. ;-) A budete si svadbu platit sami alebo Vam prispeju rodicia?My si to budeme cele platit sami.Ja teda hlavne dufam,ze sa nam to z Irska podari uspesne zorganizovat. ;-)
Odpovedať
fuha zmrzlinka tak to je zaujimave ze z tvojej strany nebudete mat nikoho... Co sa tyka platenia, u nas to bude vseliake ale cim najviac by sme si chceli platit sami nieco moji rodicia a neviem ako priatelovi kedze on ma rodicov rozvedenych a kazdy z nich ma uz kvazi novu rodinu...ved uvidime...ale poratala som vsetko co by som chcela aby bolo a vyslo mi to na "peknych" 171tis. :-.
Odpovedať
ahojte :-) ja som to teda este vsetko neratala,aj sa toho bojim zacat to ratat :-) u nas to bude tak,ze my budeme platiti nieco a rodicia tiez nieco, este to nemame presne dohodnute
Odpovedať
ja som to myslela,tak ze nebudem volat moje tety,ujov a sesternice a tak.Jasne ,ze mamca ,ocino a braskovia tam chybat nebudu a este babka a druha babka s dedkom a spoluziacky zo strednej a hlavne tam budu moji a draheho dobry kamarati,na tych sa tesim.Jeden par z nich ma naplanovanu svadbu na 21.8.2010.Takze sranda... :-D Joj a este tam budeme mat rodinnych znamych,jednu podarenu rodinku.Takze budem mat aj malu druzicku s druzbom.No a uvidime koho z rodiny zavola drahy,ale po tych hadnkach,co tam maju teraz neviem,neviem.Kedze je jedinacik ,tak tam budem mat rodicov a babkovcov s dedkovcami 8-) Som rada,ze ja mam toto rozhodnutie ,co sa tyka hosti za sebou.Nebolo to jednuduche,ale citim,ze som sa rozhodla spravne.Aj ked je mi to trochu luto,lebo sa z vnucat vydavam prva. :-| Ale taky je zivot.
Odpovedať
kocky, ak bude takato hnusna zima aj takto o rok tak to bude dost v keli, ze? To aby sme sa chystali ze pojdeme v zimnych cizmach a v kabatikoch pred oltar 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: anaxamon neboj, cyklus sa opakuje kazde 2 roky...predminuly rok bolo takto hnusne...buduci rok bude taky, ako minuly - teplucky ;-)
Odpovedať
gaia, joj len aby si mala pravdu, lebo vies, my svadbu planujeme na hornej orave, a tam je teraz tak pat stupnov nad nulou ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, ako sa mate? to mas pravdu anaxomon nad tym som sa ani nezamyslala, ale ked bude taketo pociasie, tak zbohom rodina, :-( to aby sme si fakt zakupili nejake pekne gumaky :-D lilusiatko, dik, dufam, ze sa nam darit bude, ak pojdeme pozriet tu miestnost, tak vam napisem. so vsetkym ostatnym chcem zacat az buduci rok, ale mi to neda a stale sem musim chodit pozerat, menit, planovat, skratka maniacka :-) uz aby to bolo, aby sme si mohli pisat, ze toto som si uz zajednala, tam som uz bola vybavit to a to. inak baby, kedy si pojdete po 1x vyskusat saty? mna to laka aj teraz, ale nejako mam pocit, ze by som mala ist az pred svadbou par mesiacov, neviem, kedy pojdete?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?