Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte septembrovky :-D je tu niekto?
Odpovedať
jaaaaaaa nikush ja osm tu:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj.vidím že nás pribúda
Odpovedať
hej kazdy den sledujem nove tvare, a nie len v nasej teme ale celkovo na ms, vidno ze novy rok sa blizi milovymi krokmi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj už keby to bolo.mňa už mrle žerú.najradšej by som už pripravovala,vymýšľala a organizovala :-)
Odpovedať
xi no sak pomaly tu je spetember takniekde v niektorymmestach uz bude treba salu rezervovat a tak..mne este nehrozi:-)
Odpovedať
Profilova fotka
my začneme tak na ostro pripravovať po novom roku.aj ked už teraz máme v podstate všetko premyslené
Odpovedať
Profilova fotka
anax si ešte tu?
Odpovedať
este furt som:-) len kukam aj do inych tem a aj v robtote daco mam:-) inak ja mam tiez vsetko viac menej premyslene, uz to len zrealizovat:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si stiahla človeče nehnevaj sa do počítača tak teraz maniačím 8-)
Odpovedať
to si teda pekna maniacka, ze clovecne nehnevaj sa:-) ja som sa doma cely tyzden snazila nainstalovat cezara 3 a aj 4 ale ani jedno mi nechcelo ist..som bola z toho uplne deprimovana...xi.. :-N
Odpovedať
ahojte septembrove nevesty :) aj ja sa k vam rada pridavam ;-) my s drahym planujeme svadbu 20.09.08 v Partizanskom. Pomaly sa rozhliadame po nejakom mieste kde by mohla byt hostina, jedno miesto uz mame tak predbezne zajednane,mame zajednaneho fotografku a kameramana, su to profici tak sme si ich radsej zajednali skor aby nam ich niekto nevyfukol ;-) prajem pekny den
Odpovedať
Článok sa načítava...
lilu planovat tak hostinu v okoli partizanskeho aninevaham a objednavam Afroditu v Cernanoch...podla mna je to uzastne miesto :-) SIce som tam este nebola ale je to moj, povedzme sen, sa tam ist niekedy pozriet a hlavne najest sa:-)
Odpovedať
ahoj anaxamon :-) je tam fakt krasne,este ale nemame rozhodnute kde to budeme mat. Cerenany mavaju v septembri uz zatvorene,aspon tak som pocula a musi si clovek vsetko mozne hradit ( je to dost penazi ) aspon minuly rok v septembri to tak bolo. Aj teraz cely august maju dovolenku. Este to musim zistit ci je to naozaj tak s tym septembrom :-) pozeram,ze ty mas svadbu v Tvrdosine, uz mate vyhliadnutu nejaku salu? :-)
Odpovedať
lilu, no tak to ziram copises, to mi nejako nesedi zeby tam mali zatvorene a cez letnu sezonu..neviem..asi by som tam poslalmail keby ze taketo nieco sa dozviem ]-( Ano ja som z oravy aj ked tam uz nebyvam, svadbu ale chcem tam. A miesto mam presne vyhliadnute. Nasu salu v dedine:-)
Odpovedať
O tej dovolenke v auguste v Cerenanoch pisali baby na Topolcianskom fore, tak preto to viem :-| moja kamaratka ma teraz v septembri svadbu v Trstenej,uz sa tam veelmi tesim :-)
Odpovedať
v trstenej? no paradicka:-) tak to sa isto dobre zabavis...kde to maju? v rohaci, v kulturaku alebo niekde inde?
Odpovedať
ahoj :-) maju to v hoteli rohac, ty uz mas nieco aj zajednane? ci len robis prieskum ;-) prajem pekny den
Odpovedať
v rohaci to mal pred dvoma rokmi aj moj brat, vsetci boli spokojni... ja nemam nic zajednane este je skoro ale vsetko presne viem ako hcem..som zvedava kolko z tohopojde aj uskutocnit, lebo castokrat sa mi stava ze mam nieco prespekulovane a vymyslene ale neviem sa ku konkretnemu vyrobku alebo sluybe dopracovat resp. je to neprimerane drahe... |-|
Odpovedať
joj, to tiez poznam,ale drzim palce nech sa ti dari s pripravami podla tvojich predstav ;-) a kde su ostatne buduce septembrove nevesty? :) my sme zacali trosku skor a dobre sme urobili,lebo v ten den ked sme zaplatili zalohu fotografke a kamermanovi ( je to manzelsky par ) tak si jeden par chcel nas termin rezervovat x-)
Odpovedať
vlastne ma napadlo ze predsa le n nieco mame, resp. niekoho a to fotografku:-) robila nam civilne fotky, ktore mam aj v albume:-) tak je uz zarezervovana aj na september 2008:-)
Odpovedať
a aku hudbu budete mat? DJ alebo zivu? :-)
Odpovedať
tak sa poctivo hlasim k septembru 2008 :-D pozeram,ze je tu datum vacsinou 13.9.2007.Aj my sme nad tym uvazovali ,ale nakoniec sme to presunuli na 27.,lebo 29. mam meniny,tak aby si milacik lepsie pamatal :-D ja este nemam zajednane nic a bude to sranda,lebo budem organizovat svadbu z Irska a kopec hosti budem mat z CR,lebo drahy je Cech.Ale mamina mi pomoze. ;-) a baby este mam otazku-vase okolie uz vie,ze budete mat na buduci rok svadbu?my sme to povedali zatial iba mojim rodicom a mojej naj kamoske.draheho rodicia sa dozvedia v novembri :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý večer prajem vospolok :-D
Odpovedať
ahojteee :-) zmrzlinka my to postupne oznamujeme znamym a kamosom...rodina uz o svadbe vie ;-)
Odpovedať
u nas to uz vedia snad aj vtaciky na plotoch:-) v mojej rodine sa vsetci uz dost tesia a v priatelovej rodine este o nicom nevedia...iba jeho mama.ale to tiez len tak nezavazne:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky! Ešte som síce bez prstienka, ale sme po veľmi veľmi vážnych a veselých rozhovoroch, takže už môžem nad svadbinkou rozmýšľať, momentálne sme od seba tri mesiace ale už o dva týždne sa stretneme, tak sa veľmi teším. Mi máme termín 6.septembra, drahý má v ten deň narodeninky, tak som mu navrhla tento dátum, aby som pre neho bola každý rok najkrajší darček :-D , a páčilo sa mu to, tak dúfam že sa na tom nič nezmení. (a tiež je to preto lebo u nás som to ja čo si dátumy vôbec nepamätá) Zatiaľ si zháňam také drobnôstočky, a na ostro začneme tak okt - nov, aby sme to mali čo najskôr, obaja tento rok končíme školu, tak nech máme toho čo najviac ešte pred štátnicami. takže zatiaľ takto, labudka
Odpovedať
ahoj labudka :-) pekne si to vymyslela s tym datumom ;-) pozerala som si tvoj albumik a tie postavicky na tortu su velmi pekne a zaujimave.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem :-D , som hľadala niečo také podobné čo tu koluje skoro vo všetkých albumíkoch, tiež také biele postavy, a v obchode podobnom Tesco som našla tieto, tak som sa veľmi tešila. len sa nemôžem na ne často pozerať, aby sa mi aj o rok páčili, a dúfam že s nimi pricestujem v poriadku, a potom ich rovno skryjem do skrine a vybalím ich až pred svadbou, joj to bude radosti :-D
Odpovedať
ahojte :-) je tu niekto? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?