Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj anax. po víkende dobre. ty sa pochváľ :-)
Odpovedať
ja po vikende tiez fajne, dokonca sa mi aj dobre vstavalo:-) mozno to bolo aj svetlom :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne ešte víkend pokračuje lebo do školy idem až zajtra :-)
Odpovedať
čauko ako sa máte?čo máte nové... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte septembrové nevesty :-D
Odpovedať
čauko nikush :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj niki už som si myslela že sa všetci na túto tému vykašlali ked tu bolo tak mŕtvo. ale našťastie som sa mýlila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
niki si tu?
Odpovedať
som som,neboooooooooooooooooooj... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som sa zľakla že si na mňa zabudla
Odpovedať
jasné že nie...a ako tak kukám,tak sa zapájaš aj do našej témy ohľadom stretka v PB?? to ma teší.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chcela by som prísť ak vám to nebude vadiť
Odpovedať
Článok sa načítava...
jansé,že nie...sme spolu písali babám do Púchova,Považskej,Bytče,Žiliny,Martina,Čadce,Myjavy,Trenčína,Prievidze...a chceme aby nás bolo čo najviac...ja mám zoznam...je tam asi tak 180 báb... dali sme čo najviac...aby nás čo najviac bolo...pretože sa stalo aj to,že nemôžu alebo sú v zahraničí... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe tak to budem asi najvzdialenejšia nevesta :-D
Odpovedať
ale to vôbec nie..bude tam jedno,s kt. sme sa stretli v ZA...žije síce v ZA,pretože je tam u svokrovcov a aj tam robí..no je pôvodom zo Žiaru nad Hronom... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
no vidíš...každá budeme z iného konca...ale bude super... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako pokračujú tvoje prípravy?
Odpovedať
no ja som len a len v začiatkoch ale kúpila som si včera od Jerry pekné červené sáčiky na darčeky pre hostí.. Bože ja trúba,som si zabudla pridať foto do albumu... :-.
Odpovedať
no čo je s vami babule?? :-. :-. :-. nejak sa vám nechce nič písať... :-(
Odpovedať
ahojte babule,mám prosbu tie čo pečiete a aj niekoho takého poznáte,pomôžete mi zohnať obrázok torty v tvare morskej panny. nemôžem ho nikde nájsť a moc mi na tom záleží,pretože tatino oslavuje 50ku a je vášnivý rybár,tak sa mi to zdá ako super nápad taká torta...Tak ak máte pošlite prosím link alebo foto na IP ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
moja zlata mas IP
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vidím že tu už poriadne dlho nikto nebol takže sa pokúsim trošičku oživiť túto tému. pridá sa niekto ku mne?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj sa sa k vam pridavam a tiez s datumom 13.9.2008, pripravovat veci zacnem az po novom roku, ale uz pozeram a zistujem :-) ale nejako ste sa odtialto vyparili, kde ste?
Odpovedať
jania ahoj:-) po dlhsom case som si pohladala tuto temu a pozeram ze si dalsia s tym super datumom;-)
Odpovedať
Profilova fotka
rozrastame sa, pozerala som, ze nas je fakt dost :-)
Odpovedať
jeeej konecne niekto z buducorocnych septembroviek:-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz si pripravujes nieco, alebo este nie, lebo ja mam pocit, ze mi zacina sibkat :-) a este k tomu, ze toto je taka super stranka, ze tu sa ani neda nepozerat :-) ja som uz pomaly zacala, teda hlavne beham po nete a pozeram co a ako, nech viem a mam prehlad. svadbu chceme mat v tn, odtial je nastavajuci, ale ja som z ba, tak chcem vediet od nevesticiek, ci je to tam naozaj take peknucke.
Odpovedať
ahojte septembrovky, tak sa k Vam pridavam :) pred tyzdnom sme sa rozhodli TO dat na 13.09.08, dufam ze vsetko vyjde. Ale este nic nemam rezervovane, len si robim taky prieskum co a ako... myslim ze tento datum bude dost popularny :-D
Odpovedať
jania ja si dakedy uz myslim ze som touto strankou "deformovana" uz sa mi len tak hocico nepaci, uz si poriadne nad vsetkym pospekulujem...davam si na vseliake drobnosti pozor ked idem na cudziu svadbu...prosto uz jemne "zmagorena" :-D :-D stonozka, no paradicka, dalsia s datumom trinasteho:-))) ako pises, zacina byt popularny a to este nebol ani september 2007 :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?