Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Oznamka si robíme sami,máme urobené 2 typy v albumíku,takže z nich si vyberieme.Naša svadba bude bielo bordová,takže dnes ideme pozrieť krásny bordový papier,lebo zatiaľ som nikde nevydela takú bordovú akú chcem ja.Dúfam,že to nebude problém.
Odpovedať
Aj bordova je pekna, ale prave aj s fialovou je to tazke. Zhanam stuhu a presne taky odtien ako by sme chceli nikde nemaju. V Ikei som si ale teraz nasla sviecky a su tam 3odtiene fialovej, tak aspon k jednej nieco najdem. Aj ja by som chcela oznamko sama vyrobit, ale nemam k tomu potrebne svestky.
Odpovedať
Profilova fotka
to je strašné s tými farbami.Práve pozerám,že máme rovnaký dátum svadby.Jupí,a na ktorú hodinu máte obrad?My máme na 14:45. :-D
Odpovedať
My na 15.00. Tak vy si poviete "ano" skor. Mate na urade alebo v kostole?
Odpovedať
Profilova fotka
máme v kostole, v Dóme sv. Alžbety,tam to ide ako na páse,takže 15:30už majú ďalší svadbu,ale nám to vyhovuje.A vy?
Odpovedať
My tiez v kostole, ty byvas v Kosiciach a ja na opacnom konci, v Piestanoch. Pozeram ze spolu chodite 5 rokov a 10 mesiacov, my tiez 5 rokov a 9mesiacov, to je sranda ze?
Odpovedať
Profilova fotka
no to je fakt super náhoda.A koľko máte rokov,ak môžem vedieť.Ja mám 22 a môj drahý 23,ale keď bude september tak ja budem maťn 23 a môj drahý 24.Ja ešte študujem a drahý pracuje.A vy ako?
Odpovedať
Ja mam 23 /v maji 24/ a moj milacik 27 / v juni 28/. Ja uz pracujem a aj on. A co s byvanim, mate nieco svoje alebo u rodicov?
Odpovedať
Profilova fotka
No zatiaľ budeme u rodičov,hoci by sme veľmi chceli byť sami,no nejde to.No môj ocko je už na dôchodku a väčšinu času nieje doma,je na chalupe a mamka chodí do roboty.Máme veľký 3 izbový byt,takže jedna izba bude naša.Tak chceme vydržať kým skončím školu a to bude už budúci rok.Potom by som chcela začať pracovať.
Odpovedať
Najlepsie je byvat samostatne, ale nie vzdy je to mozne, ci uz financne alebo z inych dovodov. My tiez budeme s mojimi rodicmi, ale mame rodinny dom a po svadbe ked nasetrime nejake korunky zacneme prerabat poschodie. Takze budes mat nejaky titul, ked este studujes?
Odpovedať
Profilova fotka
Áno budem Ing.,som v 4. ročníku na Elektrotechnike. No to s tým bývaním je hrozné,ale čo už.Žijú aj horšie.Chvála bohu že môj drahý vychádza dobre s mojimi rodičmi. Dnes si ideme kúpiť krabičku na výslužky a pokúsime sa ich vyrobiť sami.Uvidíme či nám to výde.
Odpovedať
Keby si nevychadzate s rodicmi, je zle byvat v jednom dome, my si tiez rozumieme s nasimi, ved uz vyse roka u nas byvame spolu, takze sa da. Kupite krabicky a budete ich zdobit?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nie my si chceme kúpiť zatiaľ len jednu,a tú rozoberieme a nakúpime papiere a budeme vyrábať.Aspoň budeme mať srandu,a potom si ju ozdobíme ako budeme chcieť.Ale to sa všetko uvidí,keď ju kúpime a uvidíme či je to zložitá výroba. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj pozri si teraz ten album Krôčik po krôčiku čo je na hlavnej stránke,je tam všetko vo fialovej.
Odpovedať
Keby je cas aj my sa pohrame s oznamkymi alebo krabickami, ale byvam dlho v robote a drahy ked neni v robote tak stavia garaz, nemame cas sa realizovat.
Odpovedať
Profilova fotka
ok,veď to je jasné.Ja momentálne mám čas,a môj drahý sem tam.Tak keď sme spolu tak trávime čas výrobou a pritom sa perfektne zabávame a relaxujeme.Pozrela si si ten album?
Odpovedať
Ano pozerala som ho, tie kahanceky mam aj ja, to su tie 3odtiene, aj vazicky mam vo fialovej, ale tato kocka tam ma toho kopec, je to super, len kde vsetko pozhanat. Ale zasa to netrebe prehanat, na stoloch treba aj plac, predsa sa bude jest a pit ;-) To je super ze takto spolu relaxujete, ja som sa prave vcera mojmu stazovala, ze skoro vsetko vybavujem len ja.
Odpovedať
Profilova fotka
No my vybavujeme všetko spolu. No to máš pravdu,že na stoloch má byť miesto,veď kde by sa to potom všetko zmestilo.Vyzeralo by to hrozne nakope.
Odpovedať
nakope a moc precackane. na druhej strane ja mam pristu k intermetu a on nie takze mne sa lahsie vybavuje. Ako hovori Jarousek (tak mu vzdy hovorim zo srandy) ja to viem s pusinkou, takze obvolavam, ked sa treba stretnut napr. s kameramanom tak ide samozrejme so mnu... a on to vie s rukami, okolo domu urobi vsetko co treba.
Odpovedať
Profilova fotka
ok,zak ja musím letieť,idem do mesta,papapapa ;-)
Odpovedať
Ahoooj ;-)
Odpovedať
ahojte kocky...dlho som tu nebola skoro 2 dlheee tyzdne...ale na druhej strane som bola s drahym...co mate noveho? vybavene nieco viac?
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa do debaty, kedze patrim k vam septembrovym :) Moc toho zajednane este nemam, salu mam predbezne, neviem sa rozhodnut. Vyberam restiky v BN alebo v TO. Kde to mate vy, ktore ste z tohto okolia? diky
Odpovedať
Ahoj ja som sice neni z okolia Topolcian, ale tiez sem patrim, mame septembrovku :-N
Odpovedať
ahojte, vitam nove clenky september clubu:-) zuzu ak potrebujes nejake temy co nevies najsit,napis mi internu postu a pokusim ti pomoct s hladanim
Odpovedať
Ahojte babenky!!Konecne som s sem dostala, tie behacky su o drzku :-D , ale uz sme s pripravami na tom super. Doplnujem uz mam aj saty-prvy obchod a hned druhe saty jak na mna uliate, super, pol vyzdoby, kadernicku, a polovicu alkoholu a prisli uz aj oznamenia :-D !!!Juchu!!!Nech sa vam dari!!!
Odpovedať
vladka sikovna si ked uz aj saty mas kupene, ja pojdem skusat dakedy v polovici aprila...tazke este nejaky mesiacik dovtedy :-D
Odpovedať
Ahojte, No Vladka fakt sikovna. My oznamenia budeme objednavat az niekedy v lete, ved max do 2tyzdnov to mame doma. Kadernicka mi povedala ze sa staci 2mesice dopredu objednat. ;-) Ale aspon mate vsetko skor a potom sa uz nemusite nahanat.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mozem sa pridat? citam tu tak o tom,co vsetko si robite sami, co mate a tak... Ja sa chystam mat tiez v septembri svadbu a chcela by som fialkovo kremovu vyzdobu, ale ako sa moja mama dozvedela,ze chcem fialovu,tak mi vynadala,ze to je farba na pohreby...:-( co si o tom myslite?
Odpovedať
ahoj andrema :-) vyzdobu si urob taku aka sa paci tebe...je to tvoja svadba, tak si spln svoje sny ;-) fialova je krasna farba a uz ju tu mali niektore nevesty,cize to urcite nieje pohrebna farba :-) rodicia mozu povedat svoj nazor,to im nemozeme zakazat ale treba si urobi tak ako sa tebe paci a tvojmu drahemu x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?