Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale v Neveste vraj este dostane dvoje v aprili :-)
Odpovedať
ved nevadi ked budu mat zarezervovane:-) moznosti je vela a ja si rada prejdem aj viac salonov ako mam len naplanovane...v mia sposa ked som im pisala mail mi odpiali ze maju len dvoje siat v mojej velkosti ale ze este nejake dostanu
Odpovedať
Profilova fotka
hej skusala som ich..jedny biele a druhe kremove..s st.Valentino mi napisali,ze maju asi 6 na mna..ale nebola som tam
Odpovedať
a pojdes ci nepojdes tam? no a teda zatial si si nikde nevybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
este nie...ale do Valent.asi nie..mam nejake tipy,ale nic iste...ani tie v El neboli zle...hoci mi tam boli dobre jedine.. :-)
Odpovedať
no sak uvidime ako to napokon s nami a satmi dopadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj a v Pezinku si skusala??..tiez tam mali par kuskov...myslim v Pluse...
Odpovedať
Profilova fotka
musim koncit ,net mam len do polnoci,nech neskrachujem a hlavne nech rano vstanem...ahojky..
Odpovedať
ja som nikde okrem veltrhu nebola.aj tam len tak ze nasilu nasilu:-)))) aj ked potom som bola rada ze som vyskusala.... ale mam na plane ist aj do plusu:-) a asik aj do kulturneho domu
Odpovedať
Ahojte baby, pripajam sa k Vam septembrovkam :-) My este zhaname hudbu, uz som obvolala ale 20kapial a vsetci maju obsadene. Takze ale uz mam konecne jednu skupinu, len sa s nimi treba este stretnut. Inak, lacne a pekne saty maju na Myjave - salon Betty. Sice nemam saty odtial ale mozem odporucit.
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon:v pluse vacsi vyber..v kulturaku asi len jedny s vyzerala som hrozne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes je tu nejaky velky klud??..september straca fanusikov?? :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
to nie, urcite nestraca:-) ja som tu bola cely vecer, sak tak ako skoro vzdy:-) ale riesila som si tu okrem ineho oznamko:-) a teraz uz idem hajat.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobru noc:-))
Odpovedať
Profilova fotka
..oznamka este neriesim..to ma cas..snad :-) ale asi skomolime nieco sami :-)
Odpovedať
dobre ranko, tak vcera som oznamka mala aj semka vycapene ale potom som ich smaozrejme stiahla, kedze este nie su uplne stopercnetne. Ja ich riesim spolu so svojou kamoskou a aj fotografkou, teda ona ich vyraba a ja jej ich len odobrujem:-), dobra to dusa...takze tiez v podstate to bude samovyroba :-D
Odpovedať
ja samovyrobu radsej neskusam, niekde objednam, este som sa tym nejako nezaoberala, ale asi by som uz mala ze? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon:skoda,ze si ich uz stiahla,citala som temu,vraj bolu smutne? :-)
Odpovedať
woman ak budes vecer online, mozem ich opat nahodit na chvilku..no mam dve moje sukromne favoritky a maju ciern epozadie a na nich su biele lalie a text..ale kazdy mi hovori ze su ako smutocne... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ok..ak sa mi podari..urcite budem...zalezi,kolko budem v praci..skor ako o 20:00-21:00 urcite nie..
Odpovedať
no ked budes napis mi IP a ja ich vycapim potom:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..........ako pokracujete??? Mala som tu maminu na dovolenke....tak nebolo casu, ohladom priprav nic nove....a stale sa mi nechce!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
halooo..septembrovky..rozprchli ste sa do inych tem?? :-( anaxamon,ako pokracuju oznamka??..a ostat.pripravy??
Odpovedať
awojky septembrovky, no hej trochu som s apresunula inakam, poriesit nejake nedorozumenia a pod. admin povinnosti :-| ale inak vsetko oka, az na to ze sa mi pod nasom vyhdoil nejaky sprosty herpesolisaj ci co to je :-D
Odpovedať
Ahojte septembrove nevesty ;-) co uz mate zajednane a co nie?
Odpovedať
Profilova fotka
My máme sálu,kostol,DJ,kameramana,moje šaty,teraz vyrábame oznamka a krabičky pre hodtí,máme vybratý kroj a už asi nič a vy čo mate?
Odpovedať
Ahoj Topa,my podobne, mame kameramana, fotografa, salu, saty,aj vyzdobu uz hromadim, oblek este nemame, oznamka si asi objedname a uz by sme mali aj obrucky pozerat.
Odpovedať
Profilova fotka
no my nemusíme robiť výzdobu sály,to už máme v cene,takže aspoň niečo odpadá,akurát som domov kúpila servítky,keď prídu hostia.A obrúčjky sme si boli pozerať,ale ešte je trošku času.My chceme kombinované zlato.
Odpovedať
Mne by tiez urobili vyzdobu ale nie v takej farbe ako by som ja chcela, tak si nakupim vsetko sama, budeme mat fialkovu svadbu :-) Tiez myslim ze na obrucky je este cas, netrebe si ich rezervovat ako napr.kameramana. Pravdepodobne si dame biele zlato. Oznamka vyrabate sami doma?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?