Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Anox, uprimnu sustrast, my smednes pochovali mohjo stryka, ktory dost tragicky zomrel ako 48 rocny... Jeeej, tak gratulujem k prstienku, ja som tiez zvedava co a kedy na mna drahy planuje Inak ku zajtrajsiemu dnu vcerko najlepsie, zeny ;-)
Odpovedať
aj tebe prajem uprimnu sustrast... Nebodaj oslavujes MDZ?
Odpovedať
Jasne ze oslavujeme, cokoladka vzdy potesi ;-) vy neoslavujete? ani komunisticky 1. maj, den deti a pod..? My oslavujeme vsetko, kedze ja som v tej dobe nezila
Odpovedať
ahojte :-) aj ja som dostala cokoladku k MDZ,ved to je pekny sviatok ;-) nieje to komunisticky sviatok, tymto dnom sa pripomina strajk zien v USA za lepsie pracovne podmienky :-) aj OSN uznala tento den ako den solidarity vsektych zien :-) prajem peknu sobotuuu
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej lilusiatko konečne niekto kto ma svadbu presne vtedy ked ja, 20.9.2008 :-D ...prečo ste sa rozhodli pre tento dátum??(ak mozem vediet)...my preto, lebo presne v ten den je to 10 rokov čo sme spolu začali chodiť...riadna doba, nie? tak prečo to uz nejak nespečatiť...aj ked moj drahý by ešte dalších 10 rokov fungoval tak ako doteraz..moc sa mu ženiť nechce...ale čo už, nejak to zvládne :-p
Odpovedať
aahhojj my mame tiez 20.9. zmenili sme z 27.9 na skor.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj vladka81..v akom ste štádiu príprav??ja nic moc, len matrika, kamera a tak na 80 % sála...šaty vyhliadnuté ale zatial nerezervované a podväzok...toť vše...asi málo.. :-D viac som nestihla...
Odpovedať
Profilova fotka
no a zabudla som na výzdobu... :-p , to tiež mám zarezervované..
Odpovedať
Ahoj Petkoo!!!No my mame salu, ubytovanie, farara, DJ,starejsieho, fotografa, kameramana, zajednane pecenie prasiatka,kolace. Saty si pojdem pozriet buduci tyzden, mam vybrate, ale nie vyskusane ani nezarezervovane :-( , dufam, ze mi sadnu a budu este na nas termin volne!!!!Vse vlastne vybavuju moji rodicia, bo ja som v zahranici. Idem o 14.3 domov na tyzden, tak musim vybavit kadernicku, kozmeticku, prdbezne menu , pierka a kopu veci, al eeste nemame stres, zatial!!! :-D
Odpovedať
Este alkohol, nealko a cojaviem co, sak zatial caaasssuuu dost!!!
Odpovedať
ahojte baby :-) vladka vy toho mate dost zajednaneho, my sme natom podobne ;-) mame DJ, starejsieho, kameramana,fotografku, salu, vyzdobu, cukrarku, kadernicku a mam aj satky zajednane :-) vsetko si takto radsej skor a pomalicky zajednavame aby sme nemali stres :-)
Odpovedať
Ahoj petkooo :-) a vy budete mat kde svadbu? ;-) este som zabudla,ze mame zajednany termin v kostole :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte baby, prisla som vas len kuknut ako pokracujete. My sme cely vikend pracovali na nasom novom bytiku, takze svadba je tak trochu bokom. Ale ked si byt dokoncime, tak aspon budem mat od vas info co, kde a ako :) Je tu niekto z vas, kto chce mat obrad v cik-cak centre v petrzalke v BA? Vraj sa tam este neda rezervovat datum, tak ci neviete kedy sa uz bude dat.
Odpovedať
awojte, tak od dnes som tu opat zavesena a moc sa tesim z toho co sme minuly tyzden vybavili.... :-D
Odpovedať
ahooj anaxamon..tak sa nam pochval ;-) x-)
Odpovedať
awoj lilu, pisem o tom stranku dozadu, isto to tam najdes...:-))) a akurat som si bola poodskrtavat vsetky vybavene veci aj vo svadobnom planovaci:-))) najblizsie nas caka kupa obleku pre priatela, teda uz mozem napisat aj snubenca :-D a potom saty pre mna.. :-N
Odpovedať
no nemam cas citat...potom si pozriem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lilusiatko svadba bude v B. B. v Thurzovom dome na námestí. Pôvodne som chcela v kostole ale je s tým problém keďže sme obaja "len" pokrstení..takže civilný sobáš :-p ...nevadí, drahý bude mať aspoň menej stresu... babenky vy ste riadne šikovné, len žasnem čo všetko už máte vybavené...dúfam, že to aj ja stihnem.. :-D
Odpovedať
moj priatel teda snubenec, je tiez len pokrsteny, takze jemu bude nas pan fara vybavovat dispenz...a inak som mala z neho strasne dobry pocit, taky pohodovy pan farar
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj anax..dufam,ze si si precitala,ze som na teba nezabudla so satami... :-)
Odpovedať
woman jasne ze som si precitala ze si na mna myslela, skoda ze je to tak...ale aj taktam pojdem, uvidim ci sa mi nezapacia dajake inaksie:-)))))
Odpovedať
Profilova fotka
maju celkom dost na nas..skusala som ,ked je snurovacka,da sa upravit nejake to cislo..ked mas svadbu v Tvrdosine,nemas lepsie pozicat tam niekde v okoli??
Odpovedať
woman svadba bude na orave to jepravda, ale ja byvam v pk a pracujem v ba a celkovom viac casu travim sem ako na orave... a tak predsa len je pre mna vyhodnejsie si chodit poskusat v salonoch sem a nie ist skusat na oravu:-)))))
Odpovedať
Profilova fotka
no teda..ja som v PK byvala asi 1,5roka a pracovala 15rokov:-))
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon:krasne saty mali aj v Monike a celkom dost aj vacsie cisla,ale maju aj vysoke ceny..co som skusala okolo 13000-14000 bez doplnkov,zavoja...a po kritikach na salon tu na webe..neviem..aj ked mne sa zdali mile..
Odpovedať
ten salon ani nemam zaradny v zozname na navstevu ale mozno sa stane ze sa dopracujem aj k nemu:-) jeden nikdy nevie...ozaj v pronuptii si nahodou nebola, ze ake maju tam ceny... takze pezinok asi dobre poznas ze?
Odpovedať
Profilova fotka
Pezinok poznam samozrejme..mala som odtial prveho muza...a k svokre a k svagrinej zajdem aj teraz..bola som pred tyzdnom..v Pronuptii som nebola ,iba na sv.salone som si tie Divy skusala a tie staly myslim 11900..minus 1000 zlava
Odpovedať
Profilova fotka
v Neveste je super baba..ale aj v EL a v Mia sposa
Odpovedať
no vyckam si do aprila apotom pojdem prebrowsovat svadobne salony :-)))))
Odpovedať
Profilova fotka
optimistka vo Fany sa mi stalo,ze uz mali na 27.9.saty rezervovane... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?