Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiež začínam uvažovať nad krátkymi.Mám čo ukázať,tak nech manželíkovy trošku závidia.
Odpovedať
noo, ja som presne taka ista... ;-) a drahusik sa so mnou rad pysi
Odpovedať
Profilova fotka
sorry,musím si ísť ľahnúť lebo už nevládzem mám vysokú teplotu,potom sa ti ozvem.papapapa
Odpovedať
samozrjem,e prajem ti skore uzdravenie. ja idem obedovat. tak pa zatial
Odpovedať
ahojkkyyy baby...nikto nikde?
Odpovedať
Profilova fotka
ani teraz nie??
Odpovedať
Ahojte nevestičky, tak aj ja sa k vám pridávam, máme svadbu 6 septem. pár vecí zaistených ako kostol, sálu, foto., kameramana, hudbu a dnes som bola zaistiť aj svadob. agentúru, ktorá sa nám postará o výzdobu. Sálu nám uvolnia až v deň svadby okolo11,00 a to by sme nestíhali sami ozdobiť. Šaty som bola tak zbežne obzrieť , ale v salónoch mi povedali, že mám prísť koncom apríla, dostanú nové šatočky. Tak čakáme. Najviac mám obavy ohľadom telegramov, nemáme vôbec predstavu aké. Chcela by som , aby tam bola fotka mojej dcérky. Neviete mi poradiť?
Odpovedať
ahojte, ja som tu len naskok. Poadminovala som co bolo treba a len sa chcem pochvalit ze uz mame vybaveneho pana farara a den a hodina obradu je oficialna. 13. septembra o tretej poobede.. :-D taki sme vysmiati. Zajtra nas caka vybavit salu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super anaxamon..zaklad je...:-)..inak zajtra o 13:00 idem do Nevesty..v El maju najvacsie jedny 12 myslim..skor sa orientuju na c.38..bola som velmi spokojna s pristupom,ochota..ale dostala som sa iba do jednych siat:-))
Odpovedať
woman mozem ta zaukolovat? :-D spytaj sa na saty co mam v mojom pripravnom albume september 2008 v akych cislach ich maju, prosim prosim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon..divu z Pronuptie som si skusala na veltrhu...boli dobre,ale hladam nieco ine pre mna..myslim 44??
Odpovedať
Profilova fotka
tie s tym golierom su odkial??
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie myslela som tie prve saty s fialovou stuhou, tie su z nevesty, maju ich aj na stranke :-) a moja velkost je 44/46 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon:teraz az citam,ze Divu si skusala..boli ti dobre??..budeme asi podobne postavy..
Odpovedať
Profilova fotka
ok.pozriem..ak budu,vyskusam:-))
Odpovedať
Profilova fotka
..bola som tam dnes mrknut po El,ale mali tam nevestu,tak som sa obj.na zajtra o 13-14..obzerala som tam saty,ale mne sa zdali vsetko male..uvidime zajtra
Odpovedať
Ahojte kocky, jeeej, vy tu riesite saty. noo, to aj mna caka. ja momentalne zas pozeram po inych satach, tu v bazare som nasla jedny kraaasne saticky tkore by mi teoreticky aj boli, len ta pani co ich predava je z Lipt. Mikulasa a to je od nas cca 2 hodky cesty autom... :-S Inak nove nemame nic
Odpovedať
Anaxamon, jeeej, my sa budeme brat v rovnakom case :-N Jeeeej, budem na teba mysliet... x-) ak teda budem moct nad niecim mysliet v tej chvili
Odpovedať
Ozaaaaaaj, ja som is vcera zajednala svoju kadernicku na 9h, len este som sa s nou nerozpravala, lebo vcera tam zrovna nebola. tak sa tesim, ze mam uz tuto vec za sebou, skrtam v zozname ;-)
Odpovedať
Ahojte, prave som si kupila cervene spolocenske saty, ohodnotte ich, prosim vas, ci sa hodia ako popolnocne, alebo nie... ale uprimne...
Odpovedať
kotenko ahoj, ano no budeme mysleit na vsetky nevesty alebo len same na seba? 8-) :-D women, ako si dopadla v salone nevesta?? som ponekud zvedava :-D
Odpovedať
No ja budem rada, ked budem mat v hlave aspon zaklady - obciansky a PODPISAT SA "VYDATYM" MENOM. CHI
Odpovedať
ahojky nevesty buduce...
Odpovedať
Ahoj Emmilly, opat sme tu asi same
Odpovedať
no asi nevadi...mrkla som si tie tovje satky...podla mna ano, su pekne, aj ja si dam asi nejake take, lae ja ich bude mat aj na ten nas redovy ktori vy nezauzivate...tiez asi take nad kolena...dlhe asi nie...no uvdim jake sa mi budu pacit...este raz su pekne...hi
Odpovedať
inac dnes som objavila svoju novu vonu, ktoru mi drahy kzupi na narodky...a budem ju mat asi aj na svadbe...incanto shine...superrrr
Odpovedať
Dakujem. No ja som chcela este kratsie saticky, ale rozmyslam, ze si ich dam skratit, nestali az tak vela, aby mi bolo luto tych penazi a podla draheho mam skvele nohy, tak preco ich neukazat..? ty uz mas vybrate...,
Odpovedať
ni enemam....este je asi skoro...ale vidim ze ty to mas uz za sebou...hi
Odpovedať
Noo, ale ja budem mat Lili doma, takze to je ine, potom budem rada, ked pojdem sama na nakupy
Odpovedať
ahojte aj ja sa k vam pridavam, svadbu budeme mat 6.septmebra. Uz mame zajednany kostol, miestnost, fotografku,svadobne saty aj popolnocne, oblek je kupeny tiez, vankusik kupeny aj s pierkami, kosikmi na lupienky aj podvazok uz mam. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?