Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja už mám prstienok na ruke od novembra už ho len odfotím a dám do albumíku
Odpovedať
oki sa teším...som moooooooooc zvedavá.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
niki si ešte tu?
Odpovedať
jasné prečo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
len tak že tu ostalo ticho :-)
Odpovedať
že tak daj nejakú tému... hocijakú.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
prepáč bola som mimo.neviem mňa nijaká téma nenapadá
Odpovedať
ja som uz po obede...mnaaaaam som mala:-)
Odpovedať
Profilova fotka
a aké mňam si mala?
Odpovedať
mnam velike prevelike, slivkovy kysnuty kolacik s posypkou...juj
Odpovedať
Profilova fotka
mňňňňňňňňňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
Odpovedať
a sup spat do roku 2008,taketo selektovanie sa mi voooooobec nepaci
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
leni však ja som aj tam aj tam :-)
Odpovedať
zuzi a ten dispenz,to treba aj mojmu,len kolegynin priatel ho nedostal,tak kvoli tomu len na matrike,komu ho udelia a komu nie?
Odpovedať
vies leni vsetko zalezi od knaza a od jeho ochoty, tvoj priatel je takeho isteho vierovyznani ako ty alebo je uplne ze ateista? a my sa neselektujeme, len sme aj tu a aj tam a aj na IP:-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme proste šikulky takže zvládame všetko :-)
Odpovedať
ahoj holky som straaasne rada ze sa zalozila tato tema vobec si nemyslim ze by to ochudobnilo temu rok 2008!!! ja sice nemam ete nic iste ci to bude september bo zasnuby ete neboli ale s priatelom sme o tom niekolko krat hovorili tak sme sa na tom zhodli!!! snad sa k vam uz oficialne coskoro pridam!!! inak ked hovorite o veciach tykajuce sa kostola mam otazku-mam vse okrem birmovania tak sa chcem opytat ci aj s tym je problem,priatel ma vse!!!???? dik moc
Odpovedať
a ja som tu aj tam,aj na IP,jooj som ja ale sikovna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mimuš vak pridať sa môžeš aj ked to ešte nie je oficiálne.ja si mzslím že by s tým že nemáš birmovku nemal byť problém ale nie som si istá.myslím že je potrebný len krst
Odpovedať
mimus ako nahle nemas vsetky pozadovane sviatosti tak potrebujes dispenz alebo si dorobit tu sviatost, piratel nema v tomto problem..avsak este podla toho akej viery ste ale asi rimsky katolici,ze?
Odpovedať
dik dufam ze s tym ozaj nebude problem a ak hej je ete cas si to dorobit ;-) velmi rada si s vami pokecam dakujem
Odpovedať
anax jo rimo-katolici
Odpovedať
mimus tak potom ako somnapisala plus zapezi od knaza ktory vas bude sobasit. lebo on musi poziadat biskupa o dispenz..povacine s tym nie jeproblem..a ak by bol, som ochotna zmenit aj kostol a farara definitivne...
Odpovedať
no to aj ja!!!ucite sa chcem vydavat v kostole nie len preto ze je to pekne ale aj z inych dovodov...chapes inak ako ste boli poziadane o rucku???
Odpovedať
Profilova fotka
baby musím už ísť. majte sa pekne papa
Odpovedať
nikus papa a pekny vikend ale ved sa tu snad stretneme ze ;-) pa
Odpovedať
dobré ránko babule...ako sa máte?aký máte víkend? :-D
Odpovedať
ahoj no ja taky velmi uponhlany a musim toho este veeela stihnut-chodim totiz ete do skoly a ty ako?
Odpovedať
mimmus-ja som ho mala celkom fajn...aj nejaké oslavovačky a aj šport...taký super víkend... :-D
Odpovedať
dobre ranko kocky ako po vikende?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?