Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kotenko.....hm....to pravda.Neviem ci je nas viac, ale moj drahy sa vobec neangazuje do vybavovaciek.Vzdy len hm,alebo noooo.Pochopitelne som sa ho uz spytala,ci vobec tu svadbu chce.On,ze samozrejme,len jeho nebavia take veci ako vybavovacky a ze ked vidi ako ma to bavi,tak veri ze to bude do bodky ok. Tak organizujem sama a co je nove,vzdy ho informujem.Sem tam prida svoj nazor /to ja skacem vtedy 2metre do vysky,ze sa zaujima/.A ked potrebujem poradit,radim sa z jeho sestrou.Asi tak. A u nas tiez ,,bol cas,, na vsetko,ale som mu vysvetlila,ze naopak cas nie je,ak nechceme svadbovat niekde v hospode...
Odpovedať
Alikaa, ak chces, viem ti poradit, kde maju perfektne akcie na vyvovalie fotiek, ked natrafis, tak je akcia na fotku 2 sk cca, minule bola na digitalne fotky akcia na 1, 90sk/kus... to ale treba potom pockat a vystihnut akciu ;-)
Odpovedať
No u nas drahy vybavoval technicke veci - fotografa a kameru a ostatne je na mne, ja mu tiez referujem co sa mi paci a aky mam navrh, on to bud ofrfle, alebo schvali, ale aj tak otom da na mna... ;-) a on mi hovoril, ze staci zacat planovat svadbu v maji... chi, keby zacnem v maji, tak nemame nic :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kotenko tak napis kde maju tie perfektne akcie na vyvolavanie fotiek? Len by som nieco v BA, kde sa mozem dopravit MHD, lebo auto nemame. Moj drahy sa nastastie rad angazuje pri svadobnych vybavovackach. Sice sme toho zatial vela nenavybavovali, iba restiku. Ale pozistoval vsetko mozne kym sme si tu nasu vybrali. Tiez vie kde si chce kupit oblek, svadobnych hosti mame predebatovanych vsetkych, ja sa nemam na co stazovat :-p
Odpovedať
No je to happyfoto.sk a mavaju tam kazdy mesiac (mozno aj castejsie) akcie na vyvolavanie digitalnych fotiek roznych velkosti, teraz napr bola akcia na vyvolanie fotiek digitalnych 10x15 a cena bola 1,92 Sk, takze super. len tam by bolo naj, keby sa zaregistrujes a das si posielat novinky, potom mas istotu, ze ziadnu akciu neprepasnes. Inak som zhrozena z nasho mesta obuvi, zhanala som si topanky na svadbu, biele, klasick, okolo nohy na zapinanie, no nikde nic, kua tam a ja si potrebujem kupit topanky o Velkej noci, hm, som zvedava kde ]-(
Odpovedať
ahojte....tak co nad pesnickou k prvemu tancu ste rozmyslali? co hovorite ? mna oslovil andrea bocelli vivo per lei, a moja skupina to vie nadherne zaspievat, normalne mam zimomraivky ked to pocujem...hodi sa to co vy nato????
Odpovedať
to je ta piesen co spieva aj s nejakou spevackou - time to say goodbye..? No my budeme mat bud nejaky klasicky valcik, co vyberie DJ, alebo budeme mat valcik od Loony - la luna. videli sme na u piesen tancovat tanecnikov, kraaasny valcik je to a ta piesen ma uchvatila
Odpovedať
ono to bude nie po anglicky tak neviem co myslis....ci tu co ja...pre mna je pekna...ked tak ti ju mozem posalt do ip mozno sa bude dat ale
Odpovedať
neviem to posalt. do ip...nevies ako sa to robi?
Odpovedať
kotenko mas odomna ip
Odpovedať
Dakujem ti, idem si to vypocut a dam ti vediet ci je to ta, ktoru aj ja myslim. Pojdem pozerat ordinaciu konecne, tak sa ti az potom odvem, budes tu?
Odpovedať
ano moja budem ,ale neviem ci nahodou ordinaciu neprelozili na neskor zda sa mi ze az na 8.45, lebo kvoli panelaku...ma uhne, aj ja zboznujem ordinaciu a hlavne tomasa mastalira...:-) ale nai vajda nieje na zahodenie, dobre sa na nich zmurka no nie??
Odpovedať
Článok sa načítava...
nejde ordinacia ale susedia hrozneeeeeeeeeeeeeee
Odpovedať
Ozaj, teraz som si to vsimla na ich stranke! do kelu!!! no tak tomasa mastalira, juuuj, to je chlap teda.. mat ho ako gynekologa, tak som u nho kazdy den :-N :-D Ale nie, ja mam doma skveleho muzicka a aj moj gynekolog nie je na zahodenie a najma je skvely odbornik, zaco mu velmi dakujem, zachranil mi dcerku... tym, ze bol pohotovy... x-)
Odpovedať
no ja som zatazena na muzske hlasy a tomasov je nadherny, ale ako hovoris mame skvelych chlapov, ale pokochat sa predsa mozme no nie???a co malinka? dari sa jej?zda sa mi ze som si minule citala ze pride domkov, vsak?
Odpovedať
kotenko potom mi daj vediet ak budes mat cas....idem papat, potom sa mrknem...zatim...
Odpovedať
dobru chut, ja som teraz dopapala. no ved ano, moj drahusik ma skvely hlas, nhrava pre mestsku televiziu a aj jingle robi pre jedno radio, takze ja som zo svojim muzikom a s jeho hlasom velmi spokojna ;-) Len by ma uz o ruku mohol poziadat! No ano, lili uz budeme mat o cca 2-3 tyzdne doma, dnes sme sa akurat rozpravali o tom s primarkou detskou... len som zvedava, ako to budeme doma zvladat. ale hadam nejako ano...
Odpovedať
ale mali by ste preco nie???preco tak hovoris...
Odpovedať
vy ste taky jak my...davno svadba v plane len nie a nie poziadat o ruku, ale uz sa stalo presne na silvestra, aj slzicky mi vysli, hoci som o tom vedela...hi
Odpovedať
Jeeej, to muselo byt kraaasne, na silvestra... mne drahy povedal, ze on mi bezo mna kupit prstienok neche, aby som ho nemala nahodou velky alebo maly. tak pojdem niekedy spolu. lenze nemame kedy, lebo kazdy den som u dcerky poobede a drahemu sa nedaz roboty uvolnit... takze tak... A dcerka? je to s nou tazke, nie je taka, ako ostatne zdrave deticky.. nevie plakat, prehltat, ma tracheotomiu, nevie sediet, nebude vediet chodit... aaale, toho je este vela, ale nechcem to tu rozpisovat
Odpovedať
no to ti verim, ak by si hocikedy chcela kludne napis do ip...chapem to uz teraz, nevedela som presne, ale neboj bude dobre...no ja som presne tiez mala ten problem, ze drahy bezomna nekupil prstienky,,,tak sme isli spolu, a bolo to mile, vybrala som si sama...odksusala a nemuselo sa nic zmensovat alebo zvacsovat...hi uz mame aj obrucky...tak som rada. aspon nieco co sme vybavili spolu, lebo vsetko je na mne, pretoze moj je na kamionke..ble
Odpovedať
noo, tak to ti nezavidim, ze je vsetko na tebe. obrucky sme si uz vybrali na veltrhu, ale este nevieme kde si ich dame robit, hm... dilema u nas :-(
Odpovedať
ja idemv sobotu na vystavu k nam do ke...tak som zvedava, prva vystava v mojom zivote...tesim sa
Odpovedať
no ja som bola teraz v BB a bolo super, tak sa mas naco tesit...
Odpovedať
a to tam su ludia z roznych oblasti? predstavuju tam napr. pohare, saty, prstienky a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
labudka nie si sama,co musela menit termin...myslela som si ,ze pol roka dopredu musi byt vsetko volne...bola som prekvapena...menili sme dokonca 2krat,aby bolo aj miesto obradu volne aj miestnost...
Odpovedať
Profilova fotka
woman - no nám našťastie všetko ostatné sadlo k novému termínu, tak dúfam že už nebudú žiadne prekvapenia. Je to také hlúpe, myslíš si že keď už máš niečo rezervované tak to bude ok, a to vôbec nemusí byť. Ale už je to ok, a tešíme sa lebo budeme manželmi o týždeň skôr :-D
Odpovedať
Profilova fotka
woman - a kde budete mať svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
labudka:V Dome sv.Martina
Odpovedať
Profilova fotka
a vy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?