Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
8-) ja som sa pri mojej praci na slovensku casto strtavala s nevestami a pocuvala ich priebeh priprav a niektore rok vopred pripravovali... tak som zacala aj ja skor :-S v obavach,ze vsetky vydajachtive mi vsade poberu terminy :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Lolofonka, cim viac okolo svadby stresujes, tym menej si ju budes vediet vychutnat. Ja si myslim, ze je uuuplne jedno ako sa ti podari vsetko vybavit, ide hlavne o to aby si si ten svadobny den uzila, aj ked nebude podla tvojich predstav. Predsalen, mal by to byt asi iba jeden den v tvojom zivote a bolo by odveci, keby si sa stresovala koli malickostiam (v den svadby sa ti nemusia zdat malickosti, ale po rokoch urcite) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak po mensej odmlke sa hlasim a podavam spravy :-) Saty su zarezervovane, oblek a obrucky mame uz doma. Mali sme 2 pripravky v kostole, matrika je z krku. Menu je navrhnute, uz len upresnit. Zakusky zajednane..........tortu, oznamka a vyzdobu dotiahnem cez net...no myslim ze uz mozem kludnejsie spavat:)
Odpovedať
Ahojte my mame termin na 20.9.2008 :-) :-)
Odpovedať
Ahojte, tidzej a co vsetko uz mate vybavene? ake mas predstavy? Co sa ti paci, co sa ti nepaci? pochval sa nam
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, takže mám, novinku, kvôli papalášom sme museli presunúť dátum svadby, lebo oni sa chcú zabávať v našej miestnosti...z 13.septembra na 6.septembra, pekné však, skoro ma porazilo keď mi to volali. Ale hneď nám dali dva termíny na výber, a celkom sa to dá, aj fotografka má vtedy voľno a v kostole bude tiež, ostatné sme našťastie neriešili. A nemusíme platiť prenájom sály - aspoň niečo.Takže v podstate sa teším lebo o týždeň skôr budem pani vydatá. a môj drahý má 6.9. narodeniny, tak to oslávime naraz. Inak nič nové, iba že som sa rozhodla mať jednoduchý účes," konský chvost", takže ak by ste niekde videli pekné obrázky dajte mi vedieť ;-) pôjdem o tom pohľadať aj nejakú diskusiu. krásny dník vám prajem a nech sa vám snívajú svadobné sníčky čo ma nezabije to ma posilní
Odpovedať
Profilova fotka
Labudka, tak predsa vam bolo sudene mat svadbu na narodky tvojho draheho. Ved povodne ste tento datum aj chceli nie?
Odpovedať
awojte kocky, vy ste sa teda poriadne rozpisali..:-) no ved len tak dalej:-) labudk aneboj, vsetko zle je na nieco dobre, neskor uvidis na co bola dobra zmena datumu:-)
Odpovedať
ahojte kocky tak ako sa mate?co noveho?
Odpovedať
Ahojte septembrovky! My nemae nic nove labudka, tak to mi je luto, ze ste opat zmenili datum, ale na druhej strane oslavite "dva v jednom" (narodky a aj sobas) a ako napisala Anax, vsetko zle je na nieco dobre... hm, mozno vam pocasie vyjde.. A mate dobre, ze sa Vam dalo este vsetko zarezervovane presunut, u nas by to bolo horsie, my by sme museli ist menit salu a aj kameramana naisto... Len teraz mam depku a melancholiu a zrazu sa mi do nicoho nechce, to bude asi tou jarnou unavou, chi x-) Pomaly sa rozhliadam po sadobnych topankach, lebo cez Velku noc si idem satky kupovat a nech mam uz aj topanky, aby som ich mohla spolu vyskusat. A prave mam obdobie "zmien", stale premyslam nad ucesom a nad farbou vlasov, najhorsie je, ze ked ja chcem "taku" farbu, tak budem mat presne inu a nie aka je na obrazku, najlepsie mi chytaju tie lacne palette sampony po 45sk zmyvatelne, ale zas nechcem riskovat pred svadbou.. hm... ked ja som nerozhodna.. a ci melir, alebo bez meliru..? hm, to je dilema :-D Trapia ma aj ine veci, ale na tejto stranke o tom nebudem pisat
Odpovedať
Labudka, nasla som ucesik na "konsky chvost" http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
baby, aha co som si dnes vsimla v planovaci: Do svadby (13. septembra 2008) ostáva 200 dní
Odpovedať
Článok sa načítava...
kotenko to dnes nastrasilo aj mna:-) ze dve sto dni..hrozne ako je to blizko :-D
Odpovedať
noo, ved to mas cca 6 a pol mesiaca, ach jaaaaaj :-S mam depku, ci to vsetko postihame pozajednavat... nemate nic nove, anax?
Odpovedať
ja nejako nedepkujem koli zajednavaniu:-)))) furt to berem tak ze savadba na malej dedine ma cas a pol roka popredu je dost casu na zajednavanie:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
Kotenko aj ja riesim v hlave dilemu, ze co s vlasmi. Ja som akosi predcasne zacala sediviet a takze si na leto davam melir a v zime si davam rozne sampony, mam rada zmenu. Ak by som ale chcela na svadbe melir, musim si nechat vymyt sampon a to trva aj 3-4 mesiace, cize isty cas by som sa ukazovala aj s neziaducim sedivim melirom :-D
Odpovedať
ja mam od malicka na vlasoch pramienok sedivych vlasov, narastlo mi to z vysokych horucok... No ja tiez netusim, ci melir, ci farbu... alebo co... Drahusik hovori, ze melir, ja by som zas naopak bola skor za farbu, lebo moja hlava potom bude prilis vyrazna... melir, zavoj, korunka, vlasenky... a neviem ako by to vyzeralo... hm, len aby mi vlasy dorastli do pozadovanej velkosti...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky... :-( chcem sa trosku vyzalovat :-( museli sme zmenit miesto nasej hostiny - svadby... a to som sa tak tesila na akom krasnom hoteliku to bude :-( pre neschopnost manazerky v tom hoteli
Odpovedať
Aaaale, tak to mi je luto, lofonka. Ale nesmut, mozno najdete ovela krajsie miesto a urcite aj "chutnejsie"... ver mi
Odpovedať
Profilova fotka
no, ved komunikujem s druhym hotelom... len som z toho taka rozladena, lebo som sa tesila z toho hotela. smutno mi,ako vedia niektore osobky zneprijemnovat pripravy na svadbu
Odpovedať
Ahojte babenky, kotentenkovi ďakujem a lolofonke by som chcela povedať že naše septembrové plány ešte ani poriadne neprešli štartovú rovinku,takže nebuď smutná.Všetko má svoje pre aj proti.Ale som múdra že
Odpovedať
Profilova fotka
huraaa.hi,nasli sme... :-N
Odpovedať
Lofonka, keby len osobky, ale niekedy vie zneprijemnovat pripravy aj vlastna rodina a dokonca aj partner tym, ze este je cas na toto a toto... hm hm hm... ale ja si aj tak v tomto robim po svojom a pomaly zajednavam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzi,mas krasny datum,my sme sa s polovickou zhodli jedine ne tomto...neviem z ktoreho okresu si ale u nas su uz na matrike terminy zajednane,miestnosti takmer vsetky tiez,tak si pohni,neviem ci sa len Trencin zblaznil. Ja som miesto zohnala asi na piaty pokus.No ale to je v inej teme...
Odpovedať
cavesik...baby ja uz mam tiez skoro vsetko vybavene...az na kostol...hi ale s tym casom nebude urcite problem...takze v pohode, uz mam vsetko okrem oznamka, menoviek, a kvetinarky...ked nebude ta kvetinarka na ktoru myslim ona robi aj vyzdobu, tak si budem robit vyzdobu sama, lebo len az vyzdobu netuzim vyhodit 10000 sk...a aj viac...je tu niekto taky kto si robi vyzdobu sam? a ma uz aj kupene potrebnme veci?co to tak vyjde koruniek? alebo kto si robi vlastne oznamka? co to tak cenovo vyjde? menej ako ked si ich dam urobit?...dik
Odpovedať
Emmilly, my mame vyzdobu v cene, ale tiez rozmyslam, ze by som si asi dala niekomu spravit. len musim este napisat tej holke, aby mi poslala fotky vyzdoby, ona vraj robieva pravidelne vyzdobu v nasej sale, tak som zvedava. Tusim ze aj Lilusiatko ju spominala. Co sa tyka oznamiek, tak som pocula vela variacii... baby si navrhnu a potom uz iba daju do tlaciarni vytlacit, dalsia si navrhla sama a sama si to aj vytlacila, dalsia zas navrh sama a dala to na matno vyvolat ako fotku... tak zavii od teba co presne chces a ako a podla toho sa zariadit. ale my sme to ratali s drahym a nas budu oznamka stat cca 5 ks/ kus... Inak nemame nic nove, chyba mi este kadernicka, kvetinarka, cukrarka, oblek, popolnocne saty, topanky, spodne pradlo, oznamka, menovky, fuuuuha, ale je toho vela... a este take drobnosti, autobus... a pod
Odpovedať
jeminky kotenko, ved to iste chyba aj nam co tebe, myslela som ze uz toho nie je tak vela, ale ked citam co si napisala tak sa mylim...:-)))
Odpovedať
Noo, ono su to sice malickosti, ale ked to takto rozpisem, tak je toho dost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kotenko ten napad, ze navrhnut si oznamko a vyvolat ako fotku sa mi velmi paci, vyvolanie fotky 10x15 stoji niekde iba 4,90 Sk. Mne by sa pacilo mat ako podklad taky zahmleny obrazok nas dvoch zamilovanych ;-)
Odpovedať
jej kukam ze aj niekto iny chce oznamko na fotku. My to tak tie budeme mat:-))))) Akurat ze ziadne nase fotky ani nic podobne:-) Mne sa paci jedna dost nestandartna verzia oznamka ale asi mi to neprejde...je tmave...budem sa musiet priklonit k svetlejsej variante :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?