Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Áhojte, nám výzdobu urobí ten chlapík, čo nám bude variť... Teda vyzdobí stoly aj stoličky tak, ako sme si povedali... Ostatné už dorobíme sami... Na to sa už veľmi teším...
Odpovedať
baby, kde ste??? zanedbavame to tu...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte septembrové nevesty, chcela by som sa Vás opýtať mám si už vybrať šaty alebo to má ešte čas ako ste na tom so šatami???? ďakujem
Odpovedať
cawte kocandy dianka zalezi od toho ako sa citis, ci sa obavas ze ti saty niekto vyfukne alebo si v tomto v pohodicke..ja saty este nemam a skusat planujem ist az dakedy v aprili
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ti ja som to planovala az koncom maja po statniciach ale mozno na take rozptylenie pojdem aj skor, obavam sa toho ze si nenajdem taky svoj vysnivany jednoduchy styl.
Odpovedať
dianka nesnivaj, ja som tiez snivala a na veltrhu som vyskusala a nebolo to ono..skor slo nieco o com som nechcela ani pocut... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak sa budem radsej drzat pri zemi, a ty mas nejaku predstavu??? :-)
Odpovedať
tak uz nemam:-) ale mala som, chcela som velke V a na ramienka a co najjednoduchsiu suknu najlepsie krajka...snad apson ta krajka mi ostane...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti drzim palce, ja by som chcela korzetove s jemnymi ramienkami, nie moc sirokou suknou ale s vleckou - vlecku som chcela mat od malicka, mozno nejaka jenna vysivka to sa este uvidi
Odpovedať
vlecku chcem aj ja a zavoj:-))))xixi ziadna korunka ani ine ozdoby, iba zavoj..ved uvidim co mi este pojde..poskusam
Odpovedať
Profilova fotka
to ja zas rozmyslam ze zavoj len do kostola, my chceme malinku svadbu bez odcepcenia atak my uz spolu tri roky byvame tak nam uz netreba varechu davat
Odpovedať
my tiez spolu byvame uz dva roky ale svadbu budeme mat velku, okolo stovka ludi a zacepcenieurcite bude a aj vsetky ostatne zvyky:-) mne sa bez toho ani jedna svadba neratala, vzdy na to cakam ako na vrchol vecera na kazdej jednej svadbe:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, ale ste sa rozpisali. No ja vlecku nechcem, lebo saty s vleckou su na mna trosku dost tazke (kedze ja mam 46kg) a satky uz mm vybrate, budem mat zavoj a aj korunku a mozno ja vlasenky, sice som si ich uz kupila, ale teraz tak rozmyslam, ze korunka, zavoj a vlasenky spolu dokopy nejdu... Mozno tu korunku asi "vyhodim" zo zoznamu. My s drahym spolu byvame uz vyse roka a mame spolu aj dcerku, ale ja si tiez enviem predstavit svadbu bez odcepcenia, mne osobne to fakt pride take "nekompletne"... A ludi budeme mat okolo 40... No idem ja za Lilianku do nemocnice, tak sa tu ukazem zas vecer na chvilku, tak ahojte...
Odpovedať
Ahojte babenky,takto pred týždnom som bola pred celou mojou rodinou požiadaná o ruku = september by to mal istit.So tu vo všetkom nováčik a tak zatial budem zrejme len čítať a hrabať sa v pošte.Je tu kopec dobrých vecí a je to super stránka.Zdravím všetky budúce septembrové nevestičôčky a želam všetko dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Erulienka, vitame ta medzi septembrovkami. Aj ja tu zatial vacsinou len browsujem a zhromazdujem informacie. Okrem rezervovanej restauracie a kamarata fotografa este nemame nic ine vybavene a tak skoro sa do toho asi ani nepustime. Vy sa do vybavovaciek kedy planujete pustit?
Odpovedať
ahojte dievčatá...som tu u vás nová, konečne som sa rozhodla založiť aj ja album, je sice trošku malý, ale len som začala...:-))) patrím medzi vás lebo moj den D bude 20.9.2008...ako ste na tom s prípravou? ja mám pomaličky všetko základné, od hudby, kameramana, šaty, fotografa, až po prstienky...konečne už došli..ako ste na tom vy?
Odpovedať
dievčata predstavte si ja som si zajednala šatky hneď na prvý šupík...nepredstavvovala som si nič take, ale ked som sa v nich videla, viac som nevahala, boli to prvé šaty ktoré som skusila...
Odpovedať
Profilova fotka
jeej krasne prstienky mate. Date si tam aj nieco vygravirovat? A co oznamka, aj tie uz mate?
Odpovedať
alikaa to so mnou kecas?si si mrkla albumik? si ma potesila..ano mame uz aj vygravirovane mena a datum, so nadherne a schovane,,...na fotocke vyzeraju tak inak trosku...ale skutocne su krasne a co satky pozdavaju sa ti.??moje su ale biele...oznamka nie...to ma casu...a co ty ako si ty na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
ano tebe som to pisala emmilly, som zabudla doplnit :-o Saty mas krasne, len skoda, ze nemas fotku v bielom prevedeni, predsalen to inak potom posobi. Ty si si ich kupila, alebo budu pozicane? My sme na tom zatial tak, ze mame rezervovanu restauraciu a nic viac. Teraz sme s drahym kupili spolocny bytik a chceme sa venovat jeho zariadovaniu a zutulnovaniu, aby sme tam mohli co najskor byvat. A potom, snad o 2-3 mesiace, ked sa prestahujeme, chceme zacat so svadobnym osialom 8-)
Odpovedať
no my s drahym pripravujeme dopredu, pretoze nieje stale doma, a radsej to chcem tak, robi na kamione...takze asi tak...som z toho smutna, ale snad bude vsetko ok..vy ste spolu dlho?
Odpovedať
Profilova fotka
To ti teda nezavidim, a ako casto byva doma? Budes to mat asi tazke, ked pridu deti a budes vacsinu casu na ne sama. Nerozmysla nad inou robotou, aby ste boli viac spolu? My sme spolu vyse 4 rokov, a vy?
Odpovedať
no my 4.5 roka...tazke ako tazke...vies je doma kazde 3 tyz. na 1 tryzden, ale predtym to tak nebolo...bol malo doma, teraz je to lepsie, myslim ze sme si takto vzacnejsi,, mnohokrat sme sa vadili na tuto temu, vadilo mi to strasne, uz som to chcela aj ukoncit, ale potom to bolo este horsie, pocit bvyt uplne bez neho...sila zvyku, a myslim pretoze uz teraz sa zmienil, ked bol malo doma, zmenili im to tna tyzden v kuse, a myslim ze ked pridu deti zmeni urcite robotu, pretoze teraza sa mu tazko odchadaza a co potom? nechcem nanho tlacit musi si to uvedomit sam, a myslim ze uz aj uvedomuje...tak uviduime, robi to kvoli peniazkom...
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, to je najlepsia taktika, nechat niekoho nech si sam uvedomi co je najlepsie. Ked niekoho do niecoho tlacis, obvykle urobi naschval presny opak.
Odpovedať
no ved toto, predtym som stale o tom rozpravala a nic...a teraz sa ho nevypytujem kedy s tym mieni prstat a robi pokrokoky,, vidim to na nom...bola si pozriet saty co som ti poslala ip...ci nie? a co tesis sa na svadbu, nemas obavy?
Odpovedať
Profilova fotka
vidis, ani som si nevsimla ze mi blika IP :-o jeeej v bielom prevedeni sa mi zdaju este krajise ;-) Si nenapisala ci si ich kupujes alebo len poziciavas. Zatial sa nad svadbou velmi nezamyslam, iba tu browsujem a zbieram info, teraz sa viac vytesujem z nasho spolocneho bytiku :-) obavy mam akurat z toho ci nahodou vtedy nejako neochorieme, alebo nebudu nas boliet zuby alebo co ja viem co vsetko sa moze stat. Ale celkovo zo svadby nemam obavy. Ty sa niecoho obavas?
Odpovedať
NO poziciavam si ich sak len pozicovne ma bude stat 11.900 horor, co?no obavam sa viac veci ale ked tak ti to mozem napisat do ip...nie tu kde to kazdy vidi...ak by si chcela,...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak znovu som tu aj ja... Tento víkend mi pribudla do zbierky korunka, tak sa z nej vytešujem... Teraz sa chystáme sťahovať do nového bytíku, takže svadba pôjde trošičku bokom, ale základné veci už máme zajednané...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule... a ja stresujem aby som maja na september zajednane vsetko co najskor, no vidim,ze vy tu vsetky v pohodke,pomalicky :-N
Odpovedať
Lofonka, nestresuj sa, ved nie vsetko musi byt podla nasich predstav a ked si poviem, ze sa daju pripravit svadby aj za 2-3 mesiace ;-) Ale kedze my mame cas, tak robime vsetko pomalicky v klude, ako sa stresovat potom cele tri mesiace. aj ked ako sa poznam, budem stresovat a stresovat...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?