Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
ahoj kotenko, to vazne tak intenzivne nahanas saty? nie je este moc skoro?? alebo len ja osm pozadu??? :-D :-D
Odpovedať
hovorili mi, ze je to este skoro, ale ja cakat nechcem, lebo do meciaca by mi mali dat uz Lili domov a o nu sa treba starat 24 hod denne a to sa potom nepohnem od nej ani na krok. to sa potom uz nebude dat behat po salonoch a hodiny skusat. jedna predavacka hovorila, ze staci tak v marci-aprili s mojim datumom. ale zas ked som bola skusat v TO, tak uz tam mali rezervacie na september... takze asi ako kde a ako u koho... |-|
Odpovedať
jaj no tak ak male babo pride domkov, tak to je dobry dovod :-) takze predsa len ja nie som pozadu:-)))
Odpovedať
nie, veru nie si pozadu... :-N (znie to divne teda :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, ja som tiež ešte nebola na skúške šiat, teda bola v novembri v salóne, ale o 10 minút som bola vonku, lebo mi to prišlo vtedy ešte smiešne, ale čo mám kamarátku tá bude mať savdbu v auguste ta už prešla 6 salonov, a už má vybraté, ja som si vybrala šaty na inernete cez e- bay, tak ich budem objednávať na konci februára, takže možno ani do salonu nepojdem. na veltrhu si chcem poskúšať podobné šaty a farebné odtiene,a by som vôbec vedela či mi moje vybraté pôjdu. Tak uvidíme :-) toť k mojim šatám, a vybraté mám tie v albume ku ktorým mám napísané snové - zatiaľ vyhrávajú na plnej čiare :-D Dnes mi drahý poslal MMS kde mi odfotil svadobný oblek, z neakého obchodu (OZEta, alebo niečo také), a tak som sa ho pýtala na cenu a on že 14 000sk (oblek, vesta, viazanka, vreckovka, košela), je to normálna cena? ja sa fakt nevyznám v takýchto veciach, tak ak ste už pozerali oblek pre snubenca, povedzte mi aká je to cena - mne sa to zdá strašne veľa. pap pekný večer septembrovky
Odpovedať
Labudka, aj mne sa to zda strasne vela, ale zatial sme obleky neboli pozerat, tak neviem ako sa to pohybuje. U nas je to tych cca 5-6 tisic, ale iba oblek, bez kravaty, kosele a pod. Kosela stoji u nas cca 500-800sk, vesta a kravata - nemam potuchy. Ale zas Ozeta je ozeta, to je znacka (ale podla mna az prilis draha znacka...). My nic nove, dnes som mala na plane ist do NR, ale kamoska mi to na poslednu chvilu odmietla, ze jej do toho daco prislo... Hm. A sama ist nechcem...
Odpovedať
co sa obleku tyka na slovenskeho vyrobcu je to dost hodne, mozno treba skusit nejaku predajnu kde je redpoklad ze platia nizsie najomne:-) Inak ja premyslam ze pojdeme kupit oblek na jarmok alebo mozno aj normalne do obchodu do polska...ale to sa musi moj priatel hlavne vyjadrit:-) Inak uz len tyzden a je tu veltrh:-) o tyzden tu bude asi mrtvo:-)
Odpovedať
Jaaaaj, veltrh, ten mi ani nepripominaj, taaak sa tesim, ze sa bojim, ze nam do toho nieco pride a nakoniec tam nepojdeme. My budeme oblek kupovat asi u nas v obchode, drahusik to aj tak moc nevynosi, on skor kosele a nohavice... Baby, ja si toho mojho neviem predstavit ako zenicha... on nosi iba tricka a volne nohavice... :-N :-D Anax., inak dobry napad ist do Polska, moj by nato hned pristal, on rad cestuje a chodi po vyletoch :-N
Odpovedať
kotenko, tak ja nad tym polskom uvazujem preto lebo od nas je to na skok, teda od tadial kde bude svadba...Ja osobne si tam nerada kupujem veci...mna znervoznuje to mnozstvo ludi ale obcas spravim vynimku :-p
Odpovedať
Ved jasne, sem tam treba aj ustupit |-| Ja som v Polsku este ani nebola, lebo nebola prilezitost tam ist, aj tak celkovo radsej chodim do obchodov, ktore poznam a viem, akej su kvality a podobne...
Odpovedať
v poslednej dobe sa mne ani nakupovat nechce chodit a skusat a tak...mala dom problem sa dokopat ist si kupit vo vypredaji kabat. Co vsak rada chodim skusat su topanky:-) tam sa velkost nikdy nemeni:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ahojte.... ja sa uz tak tesim domov, ked sa potom vratim dufam ze tu zapisem celu stranu co som vsetko vybavila... inak pocula som ze aj svadobne saty su v Polsku lacne......no skoda ze ja cas nato nebudem mat :-( my sme pozerali obleky tu v Irsku, boli aj zlavy okolo 200-300eur, no nejak sme sa nato vykaslali, no aj tak som si vsimla ze drahy uz dlhsi cas pokukuje po jednom obleku...no stoji vyse 500e........tak neviem. No mozno bude hladat doma.........a najde!no to by som asi vela chcela.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj sabina :-) aj ja som pocula,ze v Polsku sa daju kupit krasne a lacne svadobne saty a aj spolocenske ;-) ale este som tam nebola na nakupy. A kedy cestujes domov? prajem vela stastia pri pripravach x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lilusiatko: no prideme 12. februara........ :-o :-o :-o ako tvoje pripravy?
Odpovedať
Ahojte babenky. Ja sa tiež budem vydávať v septembri, presnejšie 6. Sálu a hudbu už máme zajednanú, kameramana momentálne poctivo hladáme a šaty majú podla mňa ešte čas. A moc sa na to všetko teším.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte- super nápad s tým Polskom, chceme tam ísť cez leto na výlet, takže pôjdeme kuknúť aj oblek. superrr
Odpovedať
Ahojte, tento tyzden je tu uz svadobny veltrh v BA x-) tesite sa??? ja velmi, az mam zly pocit, ze nam daco do toho pride a nepojdeme tam. Inak krasny slnecny dnik prajem vsetkym buducim nevestickam
Odpovedať
Ahojte kocky, ako tak citam, chcem sa podelit s mojimi zisteniami. Svadbu mame prvu septembrovu nedelu. Mam rezervovane vsetko, co treba rezervovat -t. j. saty, hudbu, salu, kameramana, fotografa, kostol. Odporucam Vam rezervovat si iste veci cim skor. Totiz teraz v januari som sla na faru a predstavte si, september je takmer plny!!! Tak sme skusali zmenit datum - a to bol problem, lebo uz vsetci rezervovani boli poobsadzovani a nebolo mozne najst nejaky datum, kde by boli vsetci volni!! A to je len januar. Nakoniec som to vyriesila zmenou kostola. BTW: Dokonca aj svadobne saty boli rezervovane - tyzden pred mojim terminom volne neboli, tyzden po mojom termine "este" boli volne. Tak len aby ste vedeli. Prijemne pripravy.
Odpovedať
Opravujem prvu vetu - svadba je prvu sept. sobotu :-)
Odpovedať
Calla, tak vitaj medzi nami.. ja si tiez zhanam uz vsetko potrebne, momentalne zhaname kameramana nejakeho super, saty som si bol skusat, ale nejako sa mi nic nepaci, tak este cakam... my v kostole nastastie nemame sobas, takze nemusime mat strach, ez ci bude volne, mame iba zlatu salu zajednanu, tot vsetko... a fotografa, kamarata sofera mame, starejsieho+dj, a svadobnu hostinu-salu...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, calla máš pravdu, sa to nezdá, ale kamoška teraz zmenila termín svadby na skorší na 30.augusta, a na viacerých miestach jej povedali že už majú obsadené, mi sme zatiaľ nemali sničim problémy, tak hádam to tak pôjde ďalej. papa pekný večer
Odpovedať
Ahojte kocky, ja som sa rozhodla vsetko, co sa rezervovat da, rezervovat teraz. Budem mat pokoj. Chcem sa pozriet po nejakych satach popolnoci a aj kroj chcem rezervovat. Vsetko ostatne sa kupuje, takze to uz pojde v pohode a pomaly, kedze zaklad mame. Pekny den prajem a dakujem za privitanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Joj teším sa dnes som si kúpila umelé kvietky na výzdobu do kostola a na auto, a štvorlístky s lienkami na pierka pre svadobných hostí. môžem si zasa niečo vyškrtnúť zo zoznamu :-D pekný večer septembrovky
Odpovedať
Ahojte, ja som si dnes od jednej kocky tu z bazaru objdnala podvazok, ta sa tesim.. bohuzial som si nezapamatala nick, tak neviem poradit, super cena a kraaaasne vyzeral na fotke, ved kuknite, mam ho aj v albume. robi akekolvek farby a farebne kombinacie... A dnes sme mali navstevu, nasho "sofera", tak sme kecali a kecali... Dobru noc septembrovky, uz iba 8 mesiacikov ;-)
Odpovedať
cafte babky! ja som si uz bola pozerat saty po vsetkych salonoch, ak je salu nemame este zajednanu :-S :-D callasandra nieze vykupis a poobjdenavas vsetko v celom presove, som z teba v strese ;-) :-D ale btw nevies, ktory kameramamn je dobry? ;-) 8-)
Odpovedať
ahojte, pozerám že máte uváhu či je skoro skúšať šaty, alebo nie,, verte tomu že nie,ani sa nenazdáte a je to tady. neverím tomu že vám padnú hned jedny v prvom salone, treba skúšať, chodiť, alebo :-) objednať na mieru , tak som to urobila ja a dúfam že budú dobré, a jasné že aj tie moje budú potrebovať nejaké úpravy, všeličo sa môže stať, takže neváhajte a už selektujte čo a ako,
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej moniquie, ja som ti tusim zabudla odpisat! ja mam naplanovane skusanie na 13.februara, snad budem mat stastie a najdem nieco co sa mi bude pacit a nebude to este rezervovane ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte bebenky, doteraz som si myslela že nás nie je ani moc, čo sme si vymysleli dátum 13. september. Pre nohých je to tak trocha divné, ale mne sa ten dútum páči. Takže dúfam, že som si tu konečne našla spriaznené duše. Doteraz som sa o svadbu akosi veľmi nezaujímala, len sme si tanovili termín, ale už by som sa asi mala rozhýbať. Takže teraz budem potrebovať vaše rady, čo skôr vybaviť a kam skôr zájsť :-N
Odpovedať
ahoj zuzka, moja menovkyna:-) preco si myslis ze 13. je blby datum? ved je to super datum:-) mame po nom predlzeny viiikend :-D
Odpovedať
vidis, to je pravda s tym vikendom;) super!!! uz len presvedcit 4 zo 4 rodicov aby boli nadseny ako my a ideme sa brat! :-S :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?