Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
holky, tak neviem ako v BA, no ja idem v Dubline...a jedna kocka pisala ze sa daju, ved uvidim........tak sa tesim, zajtra to zacina o 12hod x-) ;-)
Odpovedať
Ahojte :-) ja som tiez zvedava na saty na veltrhu a dufam,ze sa mi podari aj nejake vyskusat ;-) a ked nie tak sa nic nestane 8-) zalezi z akeho materialu su saty, ked ma niekto rovnu,hladku satenovu suknu tak musi cakat,ze sa dokrci, teraz je velke mnozstvo materialov, ktore sa nekrcia a rozne cipky, krajky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ano, no aj tak si myslim ze si vyberiem u nas.....snad uz nebudu vsetky zajednane ]-( ;-)
Odpovedať
tak mna nejako velmi nezaujima ci sa tie saty budu velmi alebo malo krcit, myslim ze sediet budeme aj tak minimalne, este tak v kostole alebo na urade, v aute a ked budeme jest, inak budeme stale v jednom kole:-)
Odpovedať
Anax, no inak to mas pravdu, ale ja zas chcem saten, aj ked mi dost bude vadit, ze budu dokrcene... ale ved uvidim co si nakoniec vyberiem. Ake saty chcete po polnoci? Korzetky, spolocenske dlhe, alebo spolocenske kratke??? Ja roznyslam nad nejakymi spolocenskymi ciernymi satami kratkymi, kedze som chuducka a vraj mam dobre nohy, ale neviem ci to nebude moc extravagantne vyzerat... ved predsa, uz budem pani a som matka... poradte :-|
Odpovedať
Profilova fotka
kotenko:...........ty si myslis ze nastane zmena ked uz budes pani al. matka....to sa chystas uz len na zasteru?, ved sme mlade....podla mna si ma kazdy obliect, to na co sa citi.....a je na kazdeho vkuse, a ked sa niekdo bude rozhorcovat je to jeho problem, je to predsa nas zivot!..........pise sa rok 2008 ;-) nic v zlom:)
Odpovedať
v rodine mame prilis konzervativnych ludi nato, aby to pochopili :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale ved predsa je to tvoj den!, nemyslis............a aj tak ked su saty kratke, to neznamena katastrofu, ved aj takych kratkych a pritom aj elegantnych najdes plne obchody ;-)
Odpovedať
Aj ja chcem kratke popolnocne saty ;-) vsetci mi tiez hovoria,ze mam pekne nohy tak preco ich neukazat :-D hlavne je v com sa ja budem citit dobre a co sa mne paci, je mi jedno ak sa nadomnou bude niekto pohorsovat ;-) ako sabinka pise, daju sa kupit krasne elegantne kratke saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
: no ja by som tie nozky mohla mat aj dlhsie........... :-D , no mam 160+cm, tak sa mi zda ze kratsie budu lepsie, no nechavam to na nahodu, ked sa mi nieco zapaci a bude to namne sediet tak si kupim!.......nezalezi mi na tom co si druhy myslia, podstatne je ze ja som spokojna a drahemu sa paci ;-)
Odpovedať
awojte, kocky mna to uz asik zacina chytat:-) uz poskulujem po satoch:-) aj vyzdobu uz pomaly asi mam premyslenu, mrkknite do mojho albumu:-)
Odpovedať
Profilova fotka
babeny,chcem sa pridat k datumu 13.9.2008,ale vidim,ze tu nikto dlho nebol,tak neviem.Mam zajednanu miestnost v TN,len neviem kedy treba na matriku,aby som to nepresvihla..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte. tak vcera som bola na skuske siat v PE v Milady, celkom sa mi pacilo, len nejako som sa v tych satach vsetkych citila nesvoja. Dnes planujeme ist s drahym do TO do Reginy, hadam sa nam budu venovat. Inak, mam jedny vysnivane saticky a nasla som ich KONECNE aj na stranke svadobneho salonu z Levic, tak sa velmi tesim, pojdem tam naskusku a ak mi sadnu ako uliate, tak ich beriem, uz sa na ne veeelmi tesim. Co sa tyka vcerajsieho skusania siat, od mojej predstavy som skusala veeeelmi daleko :-D Iwella ahoj a vitaj, ja mam tiez ten isty datum a uz mame zajednanu salu (uz aj konecne zarezervovanu),Bojnicky zamok tiez zajednany, profi fotografa mame za polovicnu cenu (aspon na niecom usetrime :-N ), sofera mame predbezne dohodnuteho na odvoz zenicha... Inak nic, a co sa tyka predstavy o vyzdbe - kvety budu ruze-kremovo-marhulkove a vyzdoba do marhulkovo-oranzova... Rozmyslame si spravit aj balonovu vyzdobu - taky altanok nad vchod dveri a jedno male srdiecko. Netusite, ako sa to robi..?
Odpovedať
kotenko super, tak az dneska dojdes tak isto napis ako bolo a ak budu tak aj fotecky pridaj:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, po dlhšom čase, sa hlásim aj ja, hlavnou témou je teraz u nás farba svadby a svadobná výzdoba ja chcem tmavo ružovú, ale chela by som to ešte neakou farbou doplniť, no musím porozmýšlať, ivella - u nás v Bratislave stačí ísť na matriku pokiaľ som dobre počula 3 mesiace pred svadbou, pokiaľ chceš mať svadbu v kostole,ale ak chceš mať na úrade tak to neviem =-)
Odpovedať
Profilova fotka
labudka,to vazne?bojim sa ze vsetko bude dohodnute a pridem na matriku a povedia mi ze vsetky terminy su plne..neviem si ani predstavit,co potom urobim :-( k tmavo-ruzovej vidim krasnu kremovu alebo jemnu zelenkavu,ale nezabudni sa opytat aj nastavajuceho,nech si nepripada ako ...ved vies.Pisem z vlastnej skusenosti,ked sestra jednoducho nariadila aj ruzovu koselu s kravatou a svadba sa takmer nekonala,zenich odmietol taku farbu hodit na seba :-N
Odpovedať
Ahojte, tak ja sa Vam hlasim, v regine bolo super, obsluhovala nas prijemna pani majitelka, skvely to clovek. ostala tam so mnou pol hodku po otvaracich hodinach a ja som vyskusala asi pätoro siat. Aj som si uz predbezne vybrala, comu som velmi rada a najma, ze sa v nich pcim drahemu, lebo co som si skusala saty vcera a ukazala som ich potom drahemu na nete, tak sa mu vobec nepacili a zavrhol mi ich ]-( tak predbezne mam vybrate take, ktore sa pacia mne a aj jemu a su biele, lahucke, romanticke, zo zavojom a korunkou... fotky budu o chvilku, akurat pracujem na ich zmenseni :-)
Odpovedať
Fotky uz su tam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivella- s priateľom sme sa o farbe rozprávali a jemu to nevadí, teší sa a vymýšla všeliaké doplnky, možno aj preto že sme urobili kompromis :-D ja mám ružovú výzdobu, a on sud dobrého pivka pre kamarátov. :-D a bledo-ružovú košelu bude mať po polnoci, cez deň bude v tej druhej farbe, ktorú ešte domyslíme priateľ vníma ružovú ako každú inú farbu, a máme ju veľmi radi lebo je veľmi optimistická a živá. A čo by pre mňa neurobil, no nie ;-)
Odpovedať
Labudka, no moj je taky isty... Najprv sa robil velkym chlapom, ze on si neda na seba nic ruzoveho, ale po vcerajsu si to nejako rozmyslel a zrazu zahlasil, ze si kludne da aj ruzovu, len aby sme spolu pekne ladili. a co sa mi na nom paci, ze cche take drobnosti, ako su menovky, zasadaci poriadok a podobne, ja to napr nechcem... alebo aj etikety na vino a pod.. pre mna su to zbytocne vyhodene peniaze, ale on to chce, lebo sa mu to paci...
Odpovedať
Profilova fotka
kotenko- to je super, keď chlap dokáže priložiť ruku aj pri organizovaní svadby, predsa to nieje iba nevestin veľký večer :-D a možno ťa drahý prekvapí so skvelým lacným nápadom na všetky jeho drobnostky, ktoré tam chce, lebo chlapi občas vymyslia niečo fakt geniálne, čo nás ženy by nenapadlo, predsa len maju trošku praktickejšie orientovaný rozum , ale len troška :-D tak nechsa vám spolu darí na tvorení spoločného sna
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte septembrovky, no nám sa podarilo zabezpečiť DJ, tešíme sa, Nezdá sa vám že to začalo trošku utekať rýchlejšie? :-D
Odpovedať
Ahoj labudka, no ja som si to tiez vsimla, obvolavame si teraz kameramanov a jeden nam povedal "ja uz mam cely september zajednany". tak ja som spanikarila a zhanam uz aj cukrarku... :-D Ozaj, aj sa chystate na veltrhy do BA a aj BB? My ideme aj tam, aj tam... uz sa tam tesim. a v tyzdni este chceme ist na Valentinsky zamok do bojnic... dufam sa anm to podari x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kotenko- bude nejaká špeciálna akcia na bojnickom zámku??? fíha no chcem ísť na ten veltrh v BA, ale vyzerá to že to bude dobra mačkanica, ja idem s tromi kamarátkami čo máme tento rok svadbu, možno poskúšať nejaké šaty, ale niesom zrovna trpezlivý typ, tak to bude taká skúška sama o sebe, pre mňa :-D hádam to nejako zvládnem. idem pozrieť ten bojnický zámok, že čo sa to tam chystá. pekný večer
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky....ja len ze mne sa to uz neunosne krati...uz len 2 a pol tyzdna x-),mam novinku zmakla som moju drahu kadernicku a objednala ma , tak dufam ze jej uz tedy polrocne babetko bude v pohode a ona ma krasne ocese x-) Inak bola som tu v Dubline na svadobnom veltrhu, bolo super, moja vseobecne prva modna prehliadka....no a bola som mimo, a to nehovorim o tych modeloch x-) x-) :-D ;-) , no aj moj drahy skonstatoval ze to bolo na urovni. Videli sme neuveritelne torty...len skoda ze sme nemohli fotit...obkukla som si limuzinu z vnutra...co vam poviem, i ke d pre nasu slovensku svadbu tam nebolo nic aktualne....odniesla som si pekny zazitok. Tak urcite nevahajte a chodte na svadobny veltrh do BA...urcite vam to bude dobre inspirovat, co uz ked ja to nestihnem :-|
Odpovedať
labudka - valentinsky vikend äalebo take daco) tam byva vzdy, pravidelne kazdy rok, len doteraz som tam este nebola, tak tam planujeme ist a pofotit sa ;-) Sabina, tak to sa tesim, ze mas uz kadernicku... a ako to, ze ste na veltrhu fotit nemohli? vd si pamatam fotky bab, ktore tam boli a pofotili prehliadku a co ja viem co, dufam ze to teraz nezakazu...
Odpovedať
Profilova fotka
kotenko, no neviem ako v BA no ja som bola v Dubline a tam to veru zakazali, no snazila som sa nenapadne bez blesku, no su zahmlene...a ja sikulka som nenidavno pokazila citacku kariet tak nemam to ako hodit do PC a kabel som stratila... :-S ozaj mne sa na tebe viac pacia tie saty s hladkou suknou....su podla mna krajsie a romantickejsie ;-) , no to je len moj osobny nazor. Ozaj ako je to v Regine s cenami?
Odpovedať
Noo, v regine je to rozdielne. mali tam saty aj za 4 tisicky a aj za 8 -10 tisic... skusala som si aj lacne, aj drahe, ale zlata stredna cesta, neviem ci je to nahoda, ale tie drahsie saty boli aj tazsie... :-N takze som tu cenu na sebe aj citila
Odpovedať
Profilova fotka
;-) :-) diky
Odpovedať
No ahojte kocky, ozivujem temu, kedze som ju zbadala az na druhej strane niekde na spodu. co porabate? co mate noveho? ja som bola vcera skusat saty v NR, ale som dost sklamana, sice som nasla saty, ktore mi padli do oka a velmi sa mi pacili, ale saty boli zo spodu spinave, neocistene a dokrcene, ze neviem a rozmyslam, ci si ich mam vziat.... Inak nic nove, rozmyslam ist na skusku siat este raz do NR ale zajtra a do ineho salonu, ale netusim co spravit... a uz sa tesim na svadobny veltrh, som zvedava ako to cele dopadne... x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?