Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Ahojte som tu a som vasa vydavam sa 6.9.2008 som z Presova blizsie z okresu, neviete mi poradit niejakeho super kameramana a fotografa...najlepsie v jednom alebo v 2 z jednej firmy...prosim...diky
Odpovedať
kotenko a co ze maruska?
Odpovedať
Ahoj maruska, no napisala si "la", tak som reagovala, reku co sa deje ;-) Vitaj medzi nami, poznam jednych, ale ti su z Topolcian, neviem ci chodia az tak daleko. Ak chces, dam ti na nich kontakt, napis mi IP.
Odpovedať
Uz mame zajednane aj auto co nas ude viezt na sobas, akurat je tu kamarat, tak sa vytesujem, ze dalsia vec zajednana :-N x-)
Odpovedať
ahojte baby :-) prajem vam vsetko dobre v Novom roku, hlavne vela laasky, x-) zdravia a vela splnenych snov ;-) * kotenko: a ake budete mat auticko? nam auto zajednava priatel mojho draheho a povedal,ze sa mame nechat prekvapit, ze nam on zozenie nejake paradne auticko :-) tak som zvedava :-D
Odpovedať
No budeme mat Octaviu striebornu, zajtra sem hodim fotecku. Jeeej, sa vytesujem pomalicky. Vy ste ako pokrocili z pripravami?
Odpovedať
ahoj, saty su sem http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... :-)
Odpovedať
Ahoj :-) ja sa pomaly chystam skusat saty a podla toho ake mi budu sediet, ci biele alebo kremove tak si rozmyslim ako doladime zenicha :-D
Odpovedať
ahojte septembrovky
Odpovedať
ahoj lenocka :-)
Odpovedať
ajoj,ako?
Odpovedať
*lenocka, pozrela som si tvoje pripravne albumy, mate tam s drahym velmi pekne fotky ;-) ako ste natom s pripravami? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte:)...........ja len ze v nedelu idem na svadobny veltrh, uz sa velmi tesim 8-)
Odpovedať
ahojte :-) sabinka a kam ides na veltrh? my sa s drahym chystame na veltrh do Bratislavy 2.-3.2 :-D som zvedava ake to tam bude a velmi sa nan tesim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Aj my sa chystame na veltrh do Bratislavy.Ja na taky veltrh idem iba prvý krat,uz sa mooooc tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
je mi tak luto, no nestihame veltrh v BA, tak ideme v Dubline, urcite to bude o niecom inom ako by to bolo doma........no veru je to moj prvy, tak som plna ocakavani x-) x-)
Odpovedať
Aj ja idem prvy krat na svadobny veltrh,tak som tiez velmi zvedava a tesim sa :-) sabinka to musi byt zaujimave ist na veltrh v Dubline, musis to tam pofotit aby sme si to mohli pozriet aj my ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no snad sa mi to podari, lebo ako sa poznam zabudnem ze mam aj foto............mozno to dam za ulohu drahemu:)
Odpovedať
cawte, ja sa tiez chystam na veltrh do PKO v blave...mam uz zajednane tri kocky co pojdu so mnou tak sa tesim, vy idete s partnermi?
Odpovedať
cafte kocky! tak kedy su tie veltrhy??? (v blave..) vdaka za odpoved!
Odpovedať
mis, no v ba je veltrh druheho a tretieho februara co je uz za dverami
Odpovedať
dobra rychlost! ;-) a kde to je??? 8-) v pko?
Odpovedať
presne tak v pko, ked si das do googlu svadobny veltrh budes mat informacie temer z prvej ruky:-)
Odpovedať
Ahojte kocky. Aj ja akurat uvazujem, ze tam zajdeme s drahym, ak nebude doma Lili. Len tak sa inspirovat, hm, bolo by to fajn, aj ked viem, ze drahusika take veci moc nezaujimaju, ale ved on sa premoze kvoli mne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon: no ja idem s drahym.....len neviem ako (ak nahodou) si tam vyskusam saty :-o , kamosky robia.......ale aj tak sa uz tesim!
Odpovedať
Sabi, a tak sa daju aj skusat saty??? O tom som nevedela ani... Aj sa zato plati, alebo ako?
Odpovedať
kotenko jasne ze sa daju skusat saty, a neplati s anic, ved ani v salone neplatis za to ze si prides vyskusat saty. Zaplatis si vstupne co je stovka na hlavu a potom s auz len prechadzas. Avsak ak chces ksusat saty treba vraj pevne nervy lebo vela dievcat si saty bude chciet skusat a vraj byvava tlacenica...
Odpovedať
Fuuuha, no tak to nie je moc pre mna sa niekde tlacit a tlacit... Ale zas stoji to zato, ved uvidim... Inak pekny vikend prajem
Odpovedať
ja sa budem aj tlacit, kedze skusat nechcem, chcem, len este omrknut aj relane napady:-) dakujem a pekny vikend aj tebe ;-)
Odpovedať
Noo, saty v realy by som si aj ja pozrela a pochytala :-N mne sa ten material siat velmi paci na dotyk, ale staci, ked si v tom nevesta sadne a uz ich ma cele dokrcene ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?