Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko25: ..........no tak nech vam to vide...a mozno budeme narovnako kocikovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon: a vy kedy planujete???, alebo takisto,cakate v poradovniku....v oddeleni "za vodou" :-x
Odpovedať
no uz som si medzi tym dohodla rande s mojim priatelom:-))) xixi tak poletim k vam nabuduce...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
sabi: dik :-D aj vam drzim palce ;-) preco chcete cakat?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej anaxamon :-. .......to je take krasne, aj ja chcem randit!!, toto je to co mi strasne chyba...a asi aj bude chybat v manzelstve...randenie, je uzasna vec...najkrajsie chvile x-) , my sme uz tolko krat skusali spravit akoze rande...no uz to neni take ako s motylami v zaludku 8-( x-) :-D :-D
Odpovedať
sabi my a babo? hned po svadbe..uz sme si to tak naplanovali ale kedy sa naozajpodari to je vo hviezdach...neni na co cakat. Priatel bude mat vtedy pomaly 36 rokov ja tesne pred 26, takze cas akurat vhodny:-)
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon - ja mam 26 v marci a este chceme pockat chvilu :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko25: zijeme vonku, tak chceme este trosku naskriabat kym sa da.....a potom ako sa hovori sa do toho pustime ;-) ...........ale ved za 10mes kedy by uz malo byt po svadbe, sa da toho este zmenit, mozno bude na svadobnej ceste iny nazor ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sabi: :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
holky tak ja som tu Benjaminek x-) , coskoro 24......a babo by som uz chcela asi po roku nasho vztahu, milujem deticky...asi ma ovplyvnili sestry, tie uz maju rodiny....a tak som aj vytrenovana....ale hlavne ze sa strasne tesim na to nase! Pritel bude mat coskoro 29= takze si myslim ze spravny vek.... no dufam ze ked uz raz pride na den D, nebudu ziadne problemy...stoho mam hrozu
Odpovedať
Profilova fotka
= ved sa aj chystam..........tabletky som vysadila pred 2 mesiacmi.... :-D :-p :-D
Odpovedať
tak ja mam sice len taky vek ako mam ale predsalen priatel je na tom inaksie a ja sa nebranim a moji rodicia sa tiez uz teraz tesia ze budu stary rodicia ak sa podari:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
juchu baby, tak vam drzim palce dvojnasobne, aj na svadby aj na rodicovstvo 8-) 8-)
Odpovedať
fifi dakujeemeee:-))) sabi ty si uz vysadila tabletky? nebojis sa ze otehotnies skor?
Odpovedať
Profilova fotka
ano vysadila....lebo som ich brala 7rokov bez prestavky...a neviem liezlo mi to uz na nervy, stale do seba nieco pchat, a kedysi sme hovorili ze babo po svadbe, a ja som povedala ze min. rocnu pauzu od tabletiek, tak preto...a jasne ze sa toho obavam, nechcem sa vydavat tehotna...aj teraz s malou dusickou cakam na tie moje dni...a nechodia, no verim ze to je kvoli tomu vysadeniu :-| =-)
Odpovedať
Profilova fotka
= a medzi nami ;-) :-D :-D este by sme to aj do toho datumu stihli aj porodit, hehe :-p :-D :-D :-D ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sabi, mne to meskalo pred svadbou 10 dni, uz som sa videla na materskej.... tabletky neberiem cca 1,5 roka, tiez chcem pauzu v uzivani.... nie kvoli tomu, ze by sme uz chceli babatko, ale branit sa nebudeme ;-) no a zistila som, ze to bolo stresom, doslo to v piatok pred svadbou ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ja planujem vysadit az po svadbe,doberemplat co budem mat a ten bude posledny
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko25: no to by som nechcela................ 8-( =-) ....ale co uz narobime! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon: a ty sa potom toho nebojis.....alebo si das pauzu a az potom zacnete, zevraj to neni dobre hned po vysadeni, i ked poznam pripady co otehotneli pocas tabletiek.
Odpovedať
Profilova fotka
sabi: co uz ]-( inak moj veduci caka babo s manzelkou, uz druhe, ale tak necakane...ich mala Zuzka bude mat rok na vianoce a cakaju dalsie...udaje im lekar povedal, ze ked zena koji, ak pravdepodobnost otehotnenia je mala... a je to tu, neverte doktorom x-)
Odpovedať
sabi, nemam nacitane ziadne strasidelne knizky ani nic podobne, berem to tak ze co sa ma stat sa stane:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj ja si to myslim..........co sa ma stat nech sa stane.........no mozno by som si to potom vycitala...... .........anaxamon, my uz tak vasnivo nerandime :-( , tak snad sa stihne ovladat do svadby :-D :-D :-D keby to tak cital..........xixixi mi da ;-) :-) :-) :-D
Odpovedať
xixi ze vasnivo nerandime, to si uzastne napisala:-) inak babule moje, mali by sme sa stopnut nejako odbocujeme od temy a to by som asik mala ako admin zatrhnut:-)
Odpovedať
Profilova fotka
o.k. tak ja idem spat............tak uz mam prve foto v albume...snad to rozsirim :-D :-D
Odpovedať
tak teda dobru noc sabi, a dobre sa vybuvaj..a aj porandite trochu :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslela som back....vratit sa kteme.......spat sa mi totiz uplne nechce.... anaxamon...uzasne???, realita....sa niekedy smejeme ze sme ako manzelia po 25rokoch....film...a het do krajiny snov :-( ;-)
Odpovedať
jaaaaaaaaj no vidis to a ja by som ta uz do postele posielala:-) mne sa pacil ten vyraz ze porandite, znie to tak nenapadne:-)
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon....ale to bolo na margo toho co som pisala....pred tym,ked si povedala ze prides do Dublinu inokedy ze ides randit... ale inak pekne synonymum.............volala som s drahym, a vyzera to ze budeme ozaj "randit" :-p :-p :-D
Odpovedať
no vidis to uz sme sa uplne pomotali ze nevieme kde je sever:-) ale hlavne ze sa bliska na dobre randenie, nie:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?