Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Ahojte babenky!! My budeme mat svadbu 27.9.2008. Mate uz zajednane nieco???Ja som momentalne v Irsku aj s drahym a chceme s vybavovackami zacat v decembri,co myslite, staci s tym zacat v decembri?Kto ma svadbu v okrese Zarnovica? :-)
Odpovedať
Ahoj vladka, ked si precitas par stran diskusie dozadu zistis kto ma co uz povybavovane. Ak budete mat svadbu v nejakom frekventovanom regione, urcite nie je az takskoro zacat v decembri, hlavne ked st ev zahranici.
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon: no to si mala pravdu, ani sa to nezda a vikend zase fuc....ktomu sme boli vcera s drahym trosku vo fitku a plavarni.............a jaj nejak ma stoho boli chrbat :-| . Ale co uz spravime s :-D do noveho pracovneho tyzdna...prajem krasny den
Odpovedať
Profilova fotka
vladka81: ahoj a vitaj...aj my to vsetko na den D planujeme s Irska...A vybavovacky??, no to je vec nazoru, len horsie je ze september je viac busy ako ine...cize je mozne ze uz ti lepsi profici budu fuc... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
topa: aka si vesela.......... :-) , ale dnes mam aj dobry den tak sa pridavam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to som rada,a ty sa z čoho tešíš? :-D
Odpovedať
helou septembrovky:-) pozeram ze ste dajake vytesene:-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ,mám ,veď sa veľmi teším na svadbu,juchú
Odpovedať
Profilova fotka
topa: a ja ani neviem s coho....asi som sa dobre vyspala :-D , co je pozoruhodne lebo som vstavala 05:40-dobre vysla som s postele az o 6hod ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon: a ako je to stebou??, inak takto o 10 mesiacov :-. ..............bude to zaujimave x-)
Odpovedať
so mnou je to uplne v pohode. Keby ze neviem, ze to je uplne zbytocna tema, tak zalozim temu s nazvom, Ktorej svadba netrha zilami a nestresuje rok popredu:-))))))))))) To snad vystihuje vsetko:-)))) A inak super, doma nam tecie vanova bateria, vana je uz temer plna kedze som vodu nechcela len tak vypustit dole kanalom, neviem co bude kym dokonci umyvacka svoju pracu a budem moct vypnut hlavny ventil s vodou..ale inak pohodka:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No to fakt o tých 10 mesiacov bude veľmi zaujímave,ty sa už budeš zabávať a budeš už pani vydatá a ja budem nerváčiť a zháňať posledné veci.Ale aj tak to bude super. :-)
Odpovedať
ahoj topa:-)
Odpovedať
Profilova fotka
čau :-N
Odpovedať
v poslednej dobe sa do septembroviek 2008 nazberalo zopar novych tvari a to je super:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, myslim ze patrim k vam pretoze tiez nervacim, okrem saly nemame totalne nic, uz som sa aspon rozpozerala na nete po satach, kyticiach a prave dnes som chcela fotografa dojednat, ze mame cas a zacneme po novom roku ]-(
Odpovedať
ahoj anaxamon :-) ja sa chystam na svadbu rok dopredu,ale vooobec nemam pocit,ze stresujem ;-) kazdy nech si robi ako sa mu paci, niekto si planuje veci mesiac pred a niekto rok pred svadbou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kolko casu denne travite na tejto stranke, na forume a vlastne vsetkym okolo svadby? Ja ked sa da v robotke minimalne ale doma vecer od 8mej som non stop, citam si pripevky na forum a pod. Ako vy ostatne?
Odpovedať
ja to mam natiahnute semka v kuse, okrem cesty v buse a kym spim, a robote len obcas mrknem co sa deje a domka zavislacim:-)
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon: no neviem ako by to dopadlo stou temou =-) , ale urcite kazdej z nas zvedavej by to nedalo sa tam mrknut....ze ako je to mozne...mozno by sa pytali na recepty ako na to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
all: tak ja som vazne zavislacka.......som tu vzdy nacapena ked je drahy v robote, niekedy aj ked je doma, no a ved kazdy ma tu svoju drogu :-p - inak svadby milujem, len skoda ze s drahym sme este ani na jednej neboli spolu, cize to bude riadna stupanica , to aby som si zohnala topanky s ocelovymi spickami :-. :-D . Ale zachvilu zacneme trenovat..........mimochodom uz sa vie konecne prezehnat ;-) , snad to nezabudol ]-( Vy ste ako na tom??
Odpovedať
Profilova fotka
nie si sama,aj som stále na nete,stále si urobím čas. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
topa: ;-)
Odpovedať
Ahoj Sabina83!!! A kde ste v Irsku?My sme v Galway!!!Bola si si uz skusat alebo len tak pozriet saty v Irsku???Ja ano, v Galway Tracy Bridal Store, uzasna mlada slecna tu pracuje, ochotna, cenovo rozne, fakt uzasny vyber, predlzia ,skratia, zuzia vse je v cene siat!!Len skoda, ze mi prislo zle, bo mali teplucko a to prezliekanie a skusanie, ale vedeli pomoct, su fakt super!!!!
Odpovedať
no co kocky opat mame mrtvo??:-) hlaste ak je u daktorej nieco nove:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky je tu niekto?Ja sa po dlhom case hlasim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
som tu,máte niečo nové. :-N
Odpovedať
ja sa hlasim ako pritomna:-)
Odpovedať
Profilova fotka
konečne tu niekto je, tak čo už máte vybavené.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?