Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lilusiatko ta to mas super...mohla by si mi poslat kontakt cez IP?
Odpovedať
Profilova fotka
teda holky tak ja sa tu snazim rychlo odpisovat....a teraz som zbadala aku fuuuuuuuuuuuha gramatiku pozivam najmy :-D najmi sorry ked je tam toho viac 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, aj ja by som sa sem chcela pripojit svadbu budeme mat 13.9.2008 a poviem Vam ze okrem tohto datumu nemáme vobec nic :-( som s toho neststna ale stale si hovorim ze mam cas ale podla Vasich prispevkov sa mi to tak nezda. Vobec sa mi nedari najst priestory na svadobnu hostinu.Ak ma niektora napad tak by som bola velmi rada ak by ste mi napisali :-) . Budeme mat okolo 96 ludi co je dost. Vsetkim Vam drzim palceky a aby ste mali stastnu ruku na vyber vsetkeho co sa tyka Vasej svadby.
Odpovedať
ahoj gaalka, my mame rovnaky termin ako ty a ked si precitas stranky dozadu zistis, ze podobne nemame nic okrem fotografky. A ze na svadbu este absolutne nemyslime, lebo je to este daleko. Co sa tyka vyberu miesta hostiny, pouzi vyhladavac na tejto stranke, urcite nieco vhodne najdes.
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon dakujem uz som si precitala ale nic som nenasla, takze hladam dalej :-) asi som prilis narocna :).vybrali ste si super datum :) nieco vas na to inspirovalo?Dakujem.
Odpovedať
gaalka na prvej stranke jeto diskusie o tom pisem preco ten datum ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tusim som nepozorne citala :-) vies frmol v praci :) ale uz som si to precitala :)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky - sorry že sa miešam, ale Gaalka - vôbec nebuď nešťastná, ja som mala svadbu tento september a zasnúbili sme sa až v máji, svadbu sme vybavovali cca 3 mesiace a nemali sme žiadne problémy, všetko išlo hladko a svadba bola úplne super, takže času máš ešte more ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
marya, dakujem ti velmi pekne ukludnila si ma :) a dodatocne ti gratulujem a prajem dlhy a krasny zivot
Odpovedať
gaalka a ty mas z akeho dovodu datum svadby vtedy ked mas? tiez nejaky dovod alebo len tak?
Odpovedať
ahojte baby pridám sa aj ja , my máme svadbu 27.9 a okrem sály nemáme ešte nič.Momentálne zháňame fotografa.Ja viem že je skoro ale už ste rozmýšľali aj kde sa budete fotiť...?
Odpovedať
ahoj kaspi, ja viem kde sa chcem fotit ak bude pekne, na luke a v poli s obilim..to je moj sen:-)a ak sa zadari tak mozno aj pri rieke co je pri nasej sale a tak..prosto budeme mat svadbu na dedine na hornejorave, priroda kde sa pozries:-) ked bude prsat budem musiet byt kreativnejsia kam pojdeme...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, tak ja som stale na tom istom kamera a fotograf...........tolko sa chystam vybavovat DJ....ale nechce sa mi. Inak tento vikend sme boli v Parizi a drahy ma oficialne poziadal o ruku a dostala som svoj vysnivany prstienok x-)
Odpovedať
sabi a fotecky prstienka budu?
Odpovedať
ahoj kapsi :-) my sa budeme fotit v jednom kastieli, okolo neho je peknucky par tak uz sa teraz tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon, no rozmyslam nad tym ze si uz zavediem album, ale vaham....no niekedy ich tam urcite dam
Odpovedať
preco vahas so zalozenim albumu?
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon:ja neviem...ked toho by tam bolo potom privela...robim si ho na PC, a pomalicky triedim.....ale verim ze to coskoro pridam. Ako inak??
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky, tak ako ste pokročili?My sme tento výkend vybavili DJ,a okrem toho už máme kostol,sálu,kameramana a už aj DJ.Jupí,veľmi sa teším,pomaly všetko už bolo obsadené.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj topa:...tak to mas super, kde bude svadba??
Odpovedať
Profilova fotka
V Košiciach, v hoteli U leva.A ty kde budeš mať svadbu a čo už máš vybavené? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
V Nitre-Symfonia, zatial teda salu, fotografa a kameramana...DJ ach do toho sa mi nechce ale mam uz typ, tak uvidim.a ostatne nechavam na februar
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som len tak bola pozrieť svadobné šaty a niektoré som si vyskúšala,ale konečný výber nechávam až na február.Pre mňa bude veľmi ťažké sa rozhodnúť.A akú budete mať výzdobu,akej farby?
Odpovedať
Profilova fotka
topa: tak to neviem, este som nevidela osobne salu...takze vsetko vo february, ale podla foto pravdepodobne maslovu...alebo maslovo-zlatu...a vy? Preco si mysliz ze budes mat s rozhodovanim problem??, podla mna si treba zobrat tie do ktorych sa hned "zamilujes"- sice v dnesnej dobe je trh taky preplneny ze je tazke rozhodnut ktore su tie najkrajsie, ale asi to budu tie v ktorych sa budes aj citit pohodlne.Som zvedava ako to bude somnou? Este ani neviem aky styl...stale sa mi paci nieco ine, no ved uvidim.
Odpovedať
Profilova fotka
No veď uvidíme,ešte máme dosť času,lae už sa veľmi teším. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
topa: to je jasne....ved asi kazda z nas sa tesi??, a co buduci manzel ako to on preziva??
Odpovedať
Profilova fotka
On,no teší sa,ale on nemá veľmi rád prípravy a atď.Ale je v pohode.On vybauveje auto a tie také mužské záležitosti.
Odpovedať
sabi, inak fajne, dneska pekna nedela pomaly uz za nami, zajtra treba ist do prace:-( topa ahoj, pozeram ze mate toho uz hodne zajednaneho... niektore z vas sa ozaj ponahlaju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sa neponáhľame,najprv som si myslela že mám e času objednávať až v januáry,ale to čo sme si objednali teraz už boli posledné termíny.V Košiciach to je iné,tu je už na október a november objednané.
Odpovedať
hm tak to zas hej, vacsie mesto a hned je problem s lepsimi miestami.. :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?