Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
1
2
39
este mame kopuuuuuu casuuuu, neprehanaj...ziadne pripravy este... :-D :-p
Odpovedať
oki tak teda ešte nie.. :-D ale kedy je ten správny čas? :-|
Odpovedať
ahojte, ja som tohtorocna septembrovka a zacali sme tusim na jesen pozerat restauracie a bola som skusat par siat, ale rezervovat sme zacali v januari, a to sme v bratislave a tu je to asi vacsi problem.. ale zavisi od toho ako sa tesite a neviete dockat, nejake drobnosti sa daju aj skor vybavovat, len potom sa moze stat, ze nebudu niektore z nich pasovat k zvysku..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj niki aj ja som septembrová 2008-čka
Odpovedať
nikitka este treba sniiivat a planovat budeme az dakedy po vianocich:-)))
Odpovedať
nikushka pozeram ze ta sobota trinasteho sa zacina celkom rozmahat:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zatiaľ poznám iba nás dve ale postupne to bude pribúdať :-)
Odpovedať
ja poznam zopar viac, nahliadni este aj do roku 2008 a najdes ich tam viac, teda nas tam viac:-)))))))
Odpovedať
Profilova fotka
však ja som tam stále.ale myslela som že poznám iba dve s dátumom 13.9.2008
Odpovedať
no este napr. lenocka ma vtedy naplanovanu svadbu:-)
Odpovedať
dovolila som si kenett 13. sep 2008 lienka777 13. sep 2008 janushka 13. sep 2008 lenocka84 13. sep 2008 nikushka1 13. sep 2008 a jaaaaaaaa:-) :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
máš pravdu :-) si v robote
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte septembrovky! uz som sa zlakla, ze sa presuvate prec z Rok 2008 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby neopúštajte nas v 2008 ;-( alebo si založím aj ja majovky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wou anax ty si šikulka. chichinka nepresúvame sa.teda aspoň ja nie.len dúfam že budem stíhať dve témy naraz
Odpovedať
nikushka ja a v robote? o takomto case? ani nahodou..xi domka sedim:-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sme dve závisláčky
Odpovedať
ja prave v robote velmi nemam cas semka byt len tak sporadicky ale domka ked mam prilezitost tak sedim len tu a dorby neboj stihame obe temy uz som tam coby dup:-)
Odpovedať
Profilova fotka
však my sme šikovné takže to zvládneme ľavou zadnou. prečo si sa rozhodla pre13.9.?
Odpovedať
no uz som to niekde pisala ale nie je porblem napisat znovu:-) koli otmu ze potom v pondelok je statny sviatok:-))))))))))) a je to realnz datum z financeho hladiska a najdolezitejsi faktor je ze v auguste by mi mali zlozit zo zubov strojcek...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sú závažné dôvody 8-)
Odpovedať
a ty si sa preco rozhodla pre takyto krasny datum s trinastkou? inak si sa registrovala na moje narodky:-))))
Odpovedať
Profilova fotka
13.9. budeme mať tretie výročie s miláčikom takže asi preto.a keďže sme chceli svadbu hneď po škole tak vyhral jednoznačne tento dátum :-)
Odpovedať
to mate pekne, my mavame s milacikom vyrocie den pred troma kralmi takze to je taky nefajny datum na svadbu aj ked v roku 2008 bude v sobotu:-)
Odpovedať
Profilova fotka
kedy začneš s prípravou?
Odpovedať
ani neviem, asik dakedy januar februar objednanim saly doma na dedine:-)
Odpovedať
Profilova fotka
my už máme všetko premyslené a pozisťované takže v jenuári ked zasčneme s prípravami už budeme zajednávať :-)
Odpovedať
xi tak premyslene je aj u nas, to potom budu uz len take zaistovacky, je mijasne kde bude obrat, viem kde bude hostina, bude treba vybavit predmanzelske nauky, milacikovi asik dispenz bo je len krsteny, potom oblecko, doladit menua zajednat kuchara..vsetko ostatne je malickost:-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme na tom rovnako :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte septembrovky :-)
Odpovedať
1
2
39
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?