Kde zozeniem svadobne casopisy? Popripade odkupim rocnik 2017

Ahojte....tak ja uz nejaky ten rocik po svadbe mam, ale kamaratka sa mi nedavno zasnubila a rada by som jej pri tej prilezitosti darovala nejake tie svadobne casopisy...viem, ze niekedy vychadzali aj ako special napr k emme a podobne..len dnes som obehala v meste asi 10 stankov a nic, nikde nic svadobne...a na nete som nasla len online casopis, co mi je na nic...neposuva niekto rok 2017? Dakujem za kazdu ponuku...
Odpovedať
Ja som nedávno videla nové hrubé vydanie časopisu nevesta, ale musím povedať, že tam nič nie je. Žiadne inšpirácie, len "umelecké" fotky. Podľa mňa sa neoplatí kupovať svadobné časopis. Oveľa viac inšpirácii aj článokv nájdu nevesty na nete. napr. aj tu na tejto stránke :)
Odpovedať
Ahoj, ja mam jeden casopis doma. Len ti musim pozriet ako sa vola. Ak by si mala zaujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som videla kopec časopisov v svadobnom salóne kde som bola a keď som si ich začala pozerať tak sa ma pýtali či nechcem kúpiť nejaké staršie čísla, že oni ich predávajú ale tiež sa mi zdalo, že tam dokopy nič nie je, žiadne rady nič. Iba fotky a to si môžem popozerať aj na internete a ešte za to chcú aj nekresťanské peniaze. Ak nechceš vyhadzovať peniaze tak sa ti neoplatí kupovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
skús popozerať túto v bazári možno bude niektorá nevestička predávať alebo sa skús popýtať aj v svadobných salónoch.. možno by ti vedeli zohnať aj nejaké čo sa u nás bežne nepredávajú.. ja som si inak tuším u zubárky niečo také listovala a nič moc v ňom nebolo, samé obrázky, žiadne rady, nič užitočné.. podľa mňa ti stačí keď si prečítaš niečo tu.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevestičky, najnovšie trendy a motivácie nájdete na internete. Tak ako píšete, že v tých svadobných časopisoch nič nie je, bohužial je to tak. Pretože z vlastných skúsenosti, to funguje o platenej reklame a nie o tom, čo je trendy, alebo výnimočné.. Tak napríklad : Salón si zaplatí reklamu, ktorý má aj 5 ročné modely a oní to pekne opíšu a uverejnia, a Vy si myslíte že to sa vracia späť, alebo je to trend.....:) ani zďaleka. Z druhej strany chápem že aj to vydavateľstvo musí z niečoho zaplatiť náklad, Ale nezaškodilo by niekedy napísať a uverejniť niečo zaujímavé a trendy (zadarmo) a rozdeliť rubriky na platenú reklamu a podobne, aby bol v tom prehľad.
Odpovedať
Ahoj, tu mozes objednat svadobne casopisy ako darcek kamoske http://www.svadbacasopis.sk/o-casopis... nedavno propagovali nove cislo, je tam aj ukazka niekolkych stran, ja ho mam doma. Su tam rady ako pripravit a vyzdobit candy bar, svadobny planovac, diy navody, svadobna hudba a este dalsie veci najma inspiracie na fotenie, obleky a pod. Mne sa paci. Posledne cislo kupis aj v stanku.
Odpovedať
@nataliia Súhlasim. :) Niekedy ma zamrzí, že naše nevesty uprednostňujú radšej drahé svadobné časopisy s PR článkami, ale tie, ktoré pre nich píšeme tu v našom Magazíne ignorujú. A verte, píšeme ich s tým najväčším záujmom a snažíme sa pokryť naozaj všetky témy.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?