Menu Forum

První rozvod. Zažila jste to už některá?

(sk & cz)
20. mar 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
Registrovala sa 10. augusta 2006 na beremese.cz. Pridala 937 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 1 priateľa. Okres Mladá Boleslav.
  • Svadba bola 21. októbra 2006
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
Registrovala sa 10. augusta 2006 na beremese.cz. Pridala 937 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 1 priateľa. Okres Mladá Boleslav.
    Česká republika
 Nuni, tak jestli máš na mysli mě jako příznivce Brum, tak já bych to viděla trochu z jiného pohledu emoticon
Neznám a nečetla jsem všechny diskuze, kde jste se s ní setkaly a kde způsobila tolik rozruchu, jak píšete emoticon , ale co však vím jasně, je to, že mi plně vyhovuje spíš vyjadřování na plnou pusu ( i když někomu to holt není příjemné) než jenom zaonačování a tanečky kolem žhavého uhlíku dokola... emoticon To mi přijde povrchní... To radši píchnout do vosího hnízda emoticon
4. okt 2009 o 21:29  •  Svadba bola v októbri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
Registrovala sa 20. decembra 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 3877 príspevkov. Má 48 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
Registrovala sa 20. decembra 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 3877 príspevkov. Má 48 priateľov.
 vanu: Nijak konkrétně jsem ty příznivce či nepříznivce na mysli neměla, myslela jsem to všeobecně emoticon Souhlasím, že někdy je fakt lepší píchnout do vosího hnízda, ale i to se musí umět emoticon
4. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
Registrovala sa 13. mája 2009 na beremese.cz. Pridala 3910 príspevkov. Má 6 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
Registrovala sa 13. mája 2009 na beremese.cz. Pridala 3910 príspevkov. Má 6 priateľov.
 holky,téma je první rozvod
4. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mabinogi
Registrovala sa 11. augusta 2008 na beremese.cz. Pridala 1389 príspevkov. Okres Praha.
  • Svadba bola 1. mája 2009
fotoportrét
fotoportrét
mabinogi
Registrovala sa 11. augusta 2008 na beremese.cz. Pridala 1389 príspevkov. Okres Praha.
 Tak přiznám se, že přístup všude vlezu a všechny vyprudím mi nepřijde nikterak produktivní a nic smysluplného mi na něm nepřijde. Tam bych asi potřebovala přínos takového typu diskutování objasnit. Já jsem pro mluvit otevřeně, klidně vyjádřit i kritiku, ale "píchnout do vosího hnízda" pouze rozdmýchává hádky a nevede k produktivní diskusi. Jistěže se často lidi neshodnou a pohádají se, ale to je až následek nějakého nesouladu. Je rozdíl mezi upřímností a buranstvím. emoticon
4. okt 2009 o 21:38  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mabinogi
fotoportrét
fotoportrét
mabinogi
 No nekecej, fakt?
4. okt 2009 o 21:39  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
 Fris - čau, tak přece jsi přišla, kde je veselo emoticon
Máš pravdu, už dlouho se tu o rozvodu nepsalo, divím se, že admini už si nerýpli... emoticon
4. okt 2009 o 21:39  •  Svadba bola v októbri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mabinogi
fotoportrét
fotoportrét
mabinogi
 Tak když rozvod, tak rozvod. emoticon Mám otázku. Většině z vás přišlo pohoršující, že jvp plánuje svtbu, když je ještě vdaná. i když už je evidntně její manželství v troskách, zabývat se jím nechce a plánuje rozvod. Proč je to nemorální?
4. okt 2009 o 21:43  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
 mabinogi: Mě osobně to nepřijde nemorální emoticon Já tedy si neumim představit v době rozvodu plánovat druhou svatbu (a to jsem měla rozvod v pohodě), ale když ji někdo plánuje a ještě není rozvedený, no a co? Je to jeho věc. Mě by spíš vadilo to, že bych měla žít s manželem a mít milence. Já nevěru neuznávám...
4. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mabinogi
fotoportrét
fotoportrét
mabinogi
 Je to nevěra, když už s manželem svůj vztah ukončili? Já bych to třeba za nevěru nepovažovala.
4. okt 2009 o 21:56  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
 No jvp má milence 2 roky, pokud se s manželem oboustranně "rozešli" už před těma 2 rokama, tak to nevěra samo není, ale pokud se rozešli až v době, kdy už jvp měla nového partnera, tak to jako nevěru beru.
4. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
 holky...já mám opravdu za sebou těžkej život...takže neodsuzuji,zajímají mě informace a jsem empatická.Každý má pro svou situaci nějaký důvod a vysvětlení,myslím,že ve svém věku a po tom,co jsem prožila vypouštím nepodstatné věci a vnmám jenom podstatu problému...jiná diskuze by vznikla,kdyby jvp napsala před lety..moje manželství byl omyl,mám nový vztah a bla bla...teď je situace jaká je,jvp sem došla pro povzbuzení...nemusím s ní souhlasit,ale protože neznám detaily a názory zúčastněných stran,nedovolím si hodnotit a kritizovat...já se rozvedla s kultivovaným inteligentním chlapem a bavičem...taky to v životě nikdo nepochopí...protože byl psychopat a chtěl nás zabít.. a moje dcera mi poděkovala.jakým právem může někdo kritizovat názor nebo situaci někoho,koho vůbec nezná,nebo kdo se neumí vyjádřit.
4. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
 a zároveň bráním právo vysovit názor,i když s ním nesouhlasím...je to diskuze
4. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janinek
Registrovala sa 1. apríla 2008 na beremese.cz. Pridala 2076 príspevkov a 2 albumy. Má 43 priateľov. Londyn, Veľká Británia.
  • Svadba bola 23. augusta 2008
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
janinek
Registrovala sa 1. apríla 2008 na beremese.cz. Pridala 2076 príspevkov a 2 albumy. Má 43 priateľov. Londyn, Veľká Británia.
  • Svadba bola 23. augusta 2008
    Česká republika
 Jenze jde o to, jakou formou clovek nazor vyjadri.

RIkat pravdu je jedna vec, druha, jak ji clovek rekne, a treti, jestli je vubec nutne ji v tu chvili rikat.

Aneb kdyz nema clove co hezkeho by rekl, tak nema rikat nic.
4. okt 2009 o 22:54  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
Registrovala sa 1. októbra 2006 na beremese.cz. Pridala 9953 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
Registrovala sa 1. októbra 2006 na beremese.cz. Pridala 9953 príspevkov. Má 2 priateľov.
 admin je tu, rychle všichni pryč! anebo zpět k tématu emoticon
4. okt 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
Registrovala sa 23. januára 2006 na beremese.cz. Pridala 12849 príspevkov. Má 273 priateľov. Okres Plzeň.
  • Svadba bola 24. septembra 2011
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
Registrovala sa 23. januára 2006 na beremese.cz. Pridala 12849 príspevkov. Má 273 priateľov. Okres Plzeň.
    Česká republika
 konečně klid emoticon emoticon emoticon
5. okt 2009 o 00:15  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rush
Registrovala sa 25. marca 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok. Má 27 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
rush
Registrovala sa 25. marca 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok. Má 27 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 ste neskutocne...fakt...ja si myslim ze v pripade jvp su tieto veci co vymenovala iba vrch ladovca...ono sa tie problemy nabaluju vacsinou roky rokuce a ludia to casto ani nedokazu pomenovat..ani sami pred sebou....poznam pary, ktore sa rozisli po xx rokoch kvoli smradu z centrofixky...ale to nebol ten pravy dovod preco sa vztah rozpadol....rozkladal sa cele roky postupne....myslim, ze mnohe veci nemozte vidiet a preto sudit niekoho ci sa zachoval spravne alebo nespravne nie je na mieste....

jvp sa rozhodla rozviest...nema zaujem zachranovat stary vztah...tak naco to analyzovat...presviedcat jedna druhu co by bolo spravne a kto je na vine...ako zili - to vedia len oni - a myslim, ze je lepsie chvilu v nefungujucom vztahu zotrvat...dat tomu trebars sancu, nie sa rozchadzat a davat dokopy 1000x ale radsej sa presvedcit naozaj a rozhodnut sa na fest....

pichanie do osieho hniezda nie je konstruktivna diskusia - sorry...s ludmi treba vediet narabat...a verte ze s diplomaciou dalej clovek zajde...
5. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jahodka35
Registrovala sa 27. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 193 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 4. septembra 2009
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
jahodka35
Registrovala sa 27. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 193 príspevkov. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
 dievcata, uz to nerozoberajte, vratme sa k povodnej teme. mna by zaujimalo, ako pokracuje cambrige alebo dlho som nepocula ani o almi. ako sa mate? zvladate to?
5. okt 2009 o 13:34  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
 Janinek - o ouu... emoticon
Forma jakou se člověk vyjadřuje, je těžce individuální a je ovlivněna situací a okamžikem, jak to cítí "právě teď". V tu chvíli je to jeho forma vyjádření a naplánovat ani nalajnovat ji, dopředu nelze, pokud ano, je to podle mě přetvářka... emoticon
Pravdu říkat je velmi důležité, přece pokud budu uvnitř znát pravdu a neřeknu to, je to pak pro mě jen zaonačování, anebo dokonce faleš, lež...
No a ke třetí větě nemám už dodat co vůbec... Fakt si myslíš, že v životě je nutné říkat jenom věci hezké, jinak ať člověk raději mlčí??? Kde žiješ, v pohádce??? emoticon

To samé - připomínka k příspěvku Rush - viz. tvá poslední věta... a specielně: "s ludmi treba vediet narabat...a verte ze s diplomaciou dalej clovek zajde..." V tom případě člověk s lidmi bude pouze sprostě manipulovat, manipulace je jen opozlátkovaná diplomacie s krásnými slovíčky... emoticon S ní zajdeš možná někdy nejdál, ale teď jde o to, jestli tam, kam jsi vůbec původně chtěla... emoticon

No ale abych nebyla úplně out of topic, tak za sebe můžu říct, že vlastní zkušenost mám pouze s rozvodem smírným, dohodou, ale zato můj partner má tu zkušenost opačnou, tj. že rozvod a tahanice o děti včetně majetku trvaly maximálně dlouhou dobu (3 roky) a jelikož děti vyhrál do své péče, máme i nadále pomalu každé dva roky zkušenosti a zážitky u soudu, kdy žádáme zvýšení výživného. Mimochodem - nejbližší bude za měsíc, jdeme tam po patnácté... emoticon
5. okt 2009 o 21:30  •  Svadba bola v októbri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vikicka
Registrovala sa 14. septembra 2008 na beremese.cz. Pridala 190 príspevkov. Okres Nymburk.
  • Svadba bola 20. mája 2009
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
vikicka
Registrovala sa 14. septembra 2008 na beremese.cz. Pridala 190 príspevkov. Okres Nymburk.
  • Svadba bola 20. mája 2009
    Česká republika
 van: mne teda neprijde diplomacie to samy co manipulace emoticon ano, forma jakou se clovek vyjadruje, je tezce individualni, podle toho, jak je inteligentni emoticon

"V tu chvíli je to jeho forma vyjádření a naplánovat ani nalajnovat ji, dopředu nelze"

formu vyjadreni naplanovat lze, zejmena pokud se vyjadruju pisemne...

"přece pokud budu uvnitř znát pravdu a neřeknu to, je to pak pro mě jen zaonačování, anebo dokonce faleš, lež... "

ale ty neznas pravdu.

Abych pravdu rekla, zadny duvod k rozvodu mi neprijde divny, je to vec dvou lidi a ja tu nejsem na to, abych posuzovala, co je a neni divny emoticon Jinak nechapu, proc by si jvp nemohla planovat svatbu, kdyz neni rozvedena, to je nekde zakazany? Spousta lidi tu ma zakoreneny nejaky stereotypy a kdyz se jim neco vymyka, hned je to "divny". Jako stado.
5. okt 2009 o 22:47  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
 Vikicka, ale já tu přece nemluvila o pravdě ohledně jvp, tos mě nepochopila... Rozebírat dál tady toto asi nemá smysl, pokud na to máme každý pohled jiný a není tady ani čas a prostor to detailněji rozebírat.

Jvp - dělej, jak myslíš... Jen dávej pozor, aby se situace neotočila proti tobě a dítěti... Rozmýšlej o budoucnosti tak, že se nebudeš nechat unášet jenom vidinou, že nový chlap ti nebude smrdět, bude jezdit na výlety a bude vydělávat víc než 10tis... Nic jiného jsi tu totiž jako důvod neuvedla...
6. okt 2009 o 18:49  •  Svadba bola v októbri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jvp (42 r.)
Registrovala sa 23. augusta 2009 na beremese.cz. Pridala 50 príspevkov. Okres Beroun.
  • Svadba bola 26. novembra 2011
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
jvp (42 r.)
Registrovala sa 23. augusta 2009 na beremese.cz. Pridala 50 príspevkov. Okres Beroun.
  • Svadba bola 26. novembra 2011
    Česká republika
 mužete me už přestat řešit pokud jo tak dekuji
6. okt 2009 o 19:49  •  Svadba bola v novembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
Registrovala sa 8. októbra 2008 na beremese.cz. Pridala 1510 príspevkov. Má 45 priateľov. Nejdek, okres Karlovy Vary.
  • Svadba bola 6. júna 2009
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
pavcza (36 r.)
Registrovala sa 8. októbra 2008 na beremese.cz. Pridala 1510 príspevkov. Má 45 priateľov. Nejdek, okres Karlovy Vary.
  • Svadba bola 6. júna 2009
    Česká republika
 ahoj holky, všem přeju hodně sil ve vašem nelehkém životním období. Párkrát jsem do diskuze nahlédla. Nechystám rozvod, jsem šťastně vdaná, ale bohužel se bude rozvádět manželův bratr a chtěla jsem se zeptat, pokud to patří i sem, na rozdělení majetku. Tedy konkrétně, jestli máte zkušenost s tím, když jste měli byt v SJM na hypotéku. Hledala jsem pár článků a nevím, jestli jsem to dobře pochopila. Hypotéku měli spolu jen rok a kdyby on chtěl v tom bytě zůstat a jí měl vyplatit, vyplácí se z celkové hodnoty bytu děleno dvěma nebo z té částky, kterou splatili bance za dobu trvání manželství? Z článků jsem to pochopila takto. Děkuji, pokud máte nějaké rady, budu ráda.
7. okt 2009 o 10:17  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cambrige
Registrovala sa 17. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 148 príspevkov. Okres Košice.
  • Svadba bola 22. septembra 2007
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
cambrige
Registrovala sa 17. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 148 príspevkov. Okres Košice.
    okres Košice
 Ahoj babenky,
tak sa opat hlasim...bola som na sluzobke tyzden, trosku precistila hlavu a prisla na to ze moje city k manzelovi uplne vychladli, myslim lasku..hnevu mam az az..uz nemam potrebu mu pisat, volat, doprosovat sa..urobila som chyby ale idem dalej..zacala som nanovo..zmenila som radikalne farbu vlasov, bola som skoro blondinka, mala som melir a teraz mam vlasy hnedo-cervene, vyzera to uplne super, zmenilo to moju tvar, zacala som sa pravidelne malovat, nakupila topanky na vysokych opatkoch, suknicky a tak..nebudem predsa sediet doma zastrcena v kute, az teraz mam moznost zit ako chcem, zistit ako v skutocnosti som...som mlada, inteligentna zena, s dobrou pracou, rodinou ktora stoji pri mna, priatelmi..co viac chciet..a verim ze casom ked nebudem tak tlacit na pilu pride aj laska..aj ked mam take stavy ze placem ale trva to tak hodinku a je dobre.. emoticon takze hlavu hore vsetky, zle bolo teraz bude uz iba lepsie.. emoticon
8. okt 2009 o 20:49  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
    Česká republika
 Cam - šikulka emoticon emoticon
9. okt 2009 o 01:10  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jahodka35
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
jahodka35
    okres Bratislava
 cam, obdivujem ta, ako perfektne si to zvladla. ked porovnam seba, tak tento postoj som nadobudla najskôr po pol roku, co od nas odisiel. super, len tak dalej, drzim palceky emoticon
9. okt 2009 o 08:33  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
Registrovala sa 12. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 17831 príspevkov. Má 65 priateľov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
Registrovala sa 12. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 17831 príspevkov. Má 65 priateľov. Okres Senec.
 belesek • Včera o 20:35
Babulky,potrebujem poradit.nevoem,ci uz tady taka tema je.Chcem sa len spytat,ako poziadat o rozvod.kam treba ist,ci na matriku alebo priamo na sud a co k tomu potrebujem.dakujem
9. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
Registrovala sa 14. augusta 2008 na beremese.cz. Pridala 4746 príspevkov. , okres Cheb.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
Registrovala sa 14. augusta 2008 na beremese.cz. Pridala 4746 príspevkov. , okres Cheb.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    Česká republika
 no doufám, že jvp a to okolo jste už přestali řešit emoticon - jinak ve všem naprosto souhlasím s vanusakem - vážně u některých pisatelek se nestačim divit emoticon emoticon

cam - ahoj, moc ráda čtu, že už je to mnohem lepší - vidíš tohle je slovo emoticon , tak se toho drž a neplač ani tu hodinku - žádnej chlap za to nestojí emoticon
9. okt 2009 o 18:35  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cambrige
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
cambrige
    okres Košice
 Ja viem baby a dakujem za podporu a mile slova, velmi mi to pomohlo.. emoticon
9. okt 2009 o 20:13  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tinika (34 r.)
Registrovala sa 4. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 272 príspevkov. Má 83 priateľov. Okres Prešov.
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
tinika (34 r.)
Registrovala sa 4. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 272 príspevkov. Má 83 priateľov. Okres Prešov.
    okres Prešov
 cam ved ty si mala svadbu v ten isty den ako ja emoticon
9. okt 2009 o 22:05  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tinika (34 r.)
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
tinika (34 r.)
    okres Prešov
 je mi luto ze u vas to takto dopaldo, my sme uz tiez prezili krizu
9. okt 2009 o 22:06  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš