Menu Forum

První rozvod. Zažila jste to už některá?

(sk & cz)
20. mar 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zezulicka
Registrovala sa 19. júna 2007 na beremese.cz. Pridala 2613 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Olomouc.
  • Svadba bola 29. augusta 2008
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zezulicka
Registrovala sa 19. júna 2007 na beremese.cz. Pridala 2613 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Olomouc.
  • Svadba bola 29. augusta 2008
    Česká republika
 silente - neni to az do dalsiho snatku toho neschopneho, ale max 3 roky emoticon (nedavno jsem to nekde cetla)
8. dec 2008 o 16:14  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
Registrovala sa 10. augusta 2006 na beremese.cz. Pridala 937 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 1 priateľa. Okres Mladá Boleslav.
  • Svadba bola 21. októbra 2006
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
Registrovala sa 10. augusta 2006 na beremese.cz. Pridala 937 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 1 priateľa. Okres Mladá Boleslav.
    Česká republika
 Zezulicka, tak jsem narychlo zadala do vyhledávače a otázka+odpověď - dotaz č. 500 a řádek 11 začíná otázkou ohledně vyživovací povinnosti bývalého manžela:

http://verejna-sprava.kr-moravskoslezsky.cz/listarna.html?action=list&page=330
8. dec 2008 o 16:38  •  Svadba bola v októbri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
Registrovala sa 7. novembra 2008 na beremese.cz. Pridala 495 príspevkov. Okres Praha - východ.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
Registrovala sa 7. novembra 2008 na beremese.cz. Pridala 495 príspevkov. Okres Praha - východ.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 suzamen:to je mi fakt líto že to prostě nejde vidím že změna se koná vždy jen na chvíli jsem člověk hodně upřímný a myslím si že bys měla sebrat sílu a odejít a nečekat že to bude jěště horší uvidíš že to zvládneš a jednou budeš určitě moc šťastná a já ti to moc přeji takže držím palečky. emoticon
brumdinka:děkuji ti za názor ale nerozváděla jsem se fakt z nudy jak si ty myslíš,my jsme společně před svatbou plánovali společné bydlení a rodinu,ale po svatbě bylo vše jinak zjistil že bydlení u jeho maminky mu vyhovuje víc což mě nevyhovovalo chtěla jsem mít svoje a o rodinu najednou nestál začal častěji chodit se svýma kolegyněma z práce do kina a na večeře nevím jak by ses na to tvářila ty,samozřejmě asi jsem na tom taky měla vinu chtěla jsem prostě rodinu což on ne ale ty jako matka bys mě možná mohla pochopit nakonec jsem zjistila že je mi líp bez něj a jeden čas si dokonce i přála aby si někoho našel myslím si že takový vztah opravdu nemá smysl prodlužovat. emoticon
vanusak:děkuji za pochopení vím my moc dobře víme o čem mluvíme viď?konečně mám chlapa co má svůj názor stojí si za svým a taky si za tím jde a je mi velkou oporou. emoticon
8. dec 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
 Brumdinka - nemusela bych se tu svěřovat, ale proč jsem se třeba já vdávala poprvé? Nebyla jsem věkově naivní, bylo mi už 28, bývalého manžela jsem znala prakticky od mateřské školky, přes ZŠ, SŠ, VŠ, první zaměstnání... Stále jsme se míjeli, ale věděli o sobě, sem tam zašli na kafe, do kina, ale stále jako staří známí z vedlejší vesnice... Vždy jsem věděla, že jsem jeho tajným snem, ale že nemá jen odvahu... Tak jsem mu jednou dala prostor mě pozvat, sblížit se. Věděla jsem, že jeho náturou a zodpovědností je snem plna žen, vdala jsem se za něj proto, že jsem věděla, že případně jednou a do budoucna mi bude mužem a otcem dětí - spolehlivým, milujícím, oddaným, ohleduplným, hodným, pozorným, pracovitým, oblíbeným, chytrým, zodpovědným, ochotným se pro rodinu rozdat... mohla bych pokračovat výčty pozitivností, které měl (vlastně určitě má dosud)... Přesto to "něco" s velkým N tam chybělo a nikdy nepřišlo, i když jsem v to doufala... Možná se ti to bude zdát málo ten důvod, ale právě to "něco" mezi dvěma lidmi je někdy to nejdůležitější než cokoliv jiného... Dneska když se na to podívám z dálky, byla to svatba více z rozumu, přestože jsem ho ráda měla.
8. dec 2008 o 17:59  •  Svadba bola v októbri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laleeta
2
Registrovala sa 16. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1919 príspevkov a 3 albumy. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
laleeta
2
Registrovala sa 16. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1919 príspevkov a 3 albumy. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 nieco k teme o manipulatoroch...

http://olivieri.blog.sme.sk/c/174118/Nie-Nie-si-slepica-a-nezijes-s-bohom.html

emoticon
8. dec 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ria80
Registrovala sa 25. júna 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 42 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Brno.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ria80
Registrovala sa 25. júna 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 42 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Brno.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ted už mi to nedá.Krásný článek v tom odkaze.Taky jsem se tam poznala.
Přesně jako ta v tom příběhu jsem si začla říkat,kde je ta holka plná života a optiismu,která tady byla před ním?Která měla spoustu koníčků a kamarádů?Kde je?
Věděla jsem ,že pokud to toho neseknu hned,za půl roku,už toho nebudu chopná.Už mě skoro měl zpracovanou,ale ještě jsem si to občas uvědomovala.Utekla jsem za 5 pět dvanáct.Jak se překročí ta hranice,tak už téměř není cesta z toho ven.
Ted už ta holka je skoro zpátky,ale vrací se hodně pomalu a uplně se už asi nevrátí nikdy.
Možná je to i tím,že on se snaží mě srážet dál.I když už k tomu nemá moc příležitostí.Je to hodně nepříjemné,ale s tím už se dá žít.I když někdy radši nevycházím z domu.Věřím,že ted už to bude jen lepší.
Takové články jsou hodně důležité,pořád je jich málo.
9. dec 2008 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
Registrovala sa 22. septembra 2006 na beremese.cz. Pridala 5099 príspevkov a 4 albumy. Má 29 priateľov. Dobrovice, okres Mladá Boleslav.
  • Svadba bola 28. júna 2008
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
Registrovala sa 22. septembra 2006 na beremese.cz. Pridala 5099 príspevkov a 4 albumy. Má 29 priateľov. Dobrovice, okres Mladá Boleslav.
    Česká republika
 Laleeta - krásný odkaz.

Před tím zrcadlem jsem stála... bohužel už daleko za hranicí... ale i odtamtud se dá uniknout! Tak nevěšte hlavu ty, které právě do toho zrcadla hledí.
Není to jednoduché, je to strašná cesta, ale na jejím konci jste to zase už Vy. Ty krásné živé holky emoticon emoticon
9. dec 2008 o 08:05  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
    Česká republika
 Jo a ještě jsem si vzpomněla na jednu větu, která se může klidně stát i pomocným "zaklínadlem":

Nejsi jeho matka, nejsi zodpovědná za jeho činy, jsi zodpovědná jen sama za sebe a své štěstí emoticon
9. dec 2008 o 08:07  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danula2 (36 r.)
Registrovala sa 16. februára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 75 príspevkov. Má 41 priateľov. Trnava, okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
danula2 (36 r.)
Registrovala sa 16. februára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 75 príspevkov. Má 41 priateľov. Trnava, okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
 kkatka
ja viem presne co znamena rozvod, ponizenie, pohrdanie, strata vsetkeho, hmotneho i nehmotneho, rodiny i priatelov, strata svojho vlastneho ja

tym ze ostavas v zahranici okradas samu seba, o peniaze ktore tam zarobis a o drahocenny cas

cas ktory budes potrebovat nato, aby si sa dostala z toho vsetkeho co ta caka
drzim palce emoticon
9. dec 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kkatka78 (38 r.)
Registrovala sa 9. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 184 príspevkov. Má 3 priateľov. Cambridge / Topolcany, Veľká Británia.
  • Svadba bola 10. júna 2006
fotoportrét
fotoportrét
kkatka78 (38 r.)
Registrovala sa 9. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 184 príspevkov. Má 3 priateľov. Cambridge / Topolcany, Veľká Británia.
  • Svadba bola 10. júna 2006
 Laleetka- na ten odkaz nemam slov.......To zrkadlo poznam....

danula2,
ja viem,bude to tazke,zle ponizujuce.......ale.....nemam co stratit.Hmota nic neznamena,mozem len vyhrat....samu seba a to chcem.Chcem byt znovu JA a chcem byt statsna,ale uz teraz viem,ze nie s nim.Inak dakujem za prispevok a zadrzanie palcekov emoticon
9. dec 2008 o 10:27  •  Svadba bola v júni 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
Registrovala sa 14. augusta 2008 na beremese.cz. Pridala 4746 príspevkov. , okres Cheb.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
Registrovala sa 14. augusta 2008 na beremese.cz. Pridala 4746 príspevkov. , okres Cheb.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    Česká republika
 vanus: mrkni do IP

rozi: já sem nikde nepsala, že si to myslim, jen to z toho tvého příspěvku tak vyznělo emoticon
A vy jste bydleli s jeho matkou (tchýní) v jednom bytě? Samozřejmě jako matka chápu tvou touhu po dětech, Jiřík je pro mě nejdůležitější chlap mýho života emoticon
Jinak pokud by neměl zájem o rodinu, někde se flákal atd... by se mi taky nelíbilo, jelikož jsem si zvykla že ten můj z práce jede rovnou domů, o rodinu má zájem a na pivo jdeme bud´spolu a nebo jednou za čas každej zvlášt´.......
9. dec 2008 o 10:28  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
uko
1
Registroval sa 16. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridal 78 príspevkov a 2 albumy. Okres Žilina.
  • Svadba bola 25. októbra 2003
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
uko
1
Registroval sa 16. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridal 78 príspevkov a 2 albumy. Okres Žilina.
    Žilina, okres Žilina
 Rozvod je horsia vec ako smrt, je to ziva smrt a este 2x drachsi ak nie viac ako svadba, pritom staci upustit iba od egoizmu a idealizmu, a komunikovat a hladat kompromisy, pudove a ludmi obmedzene pravidla zivota nemaju byt pricinou. V dnesnej dobe vidno , ze 2ja bojuju medzi sebou aj po svadbe a nikdy nie su jedno,...
Ako niekto hovori, cas vsetko vyriesi, rit Palovú, - zijeme len raz, a cakat!!!?? Clovek musi konat , ano je to bolestive a nahoda, - mne sa tiez nedari...
9. dec 2008 o 12:41  •  Svadba bola v októbri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petika
Registrovala sa 9. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 149 príspevkov.
  • Svadba bola 8. augusta 2008
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
petika
    okres Prievidza
 uko: súhlasím plne s tým, čo si napísal....niekedy je to zlyhanie jednej strany, ale zväčša oboch, keď nie je človek takým, akého si ho ten druhý vysníval, stráca sa láska a trpezlivosť... v manželstve treba mnoho krát zavrieť oči a urobiť, čo by sme nikdy neurobili, pokiaľ za to ten druhý stojí....ak si jedna strana stále stojí za tým, čo chce a neustúpi ani raz, niekde to musí prísť, že si povieš a dosť....Je zbytočné si myslieť, že to čas vyrieši, my to musíme riešiť a potom to čas možno zahojí, ale určite neporieši. Z toho už sme vyrástli. Ak človek zistí, prečo vlastne ľúbi, v tej chvíli ľúbiť prestáva, lebo miluje len ten, kto nevie, prečo miluje... emoticon
9. dec 2008 o 13:28  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
uko
1
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
uko
1
    Žilina, okres Žilina
 urobim len toto emoticon + emoticon
9. dec 2008 o 13:31  •  Svadba bola v októbri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petika
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
petika
    okres Prievidza
 no, asi aj to stačí emoticon
9. dec 2008 o 13:38  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 brumdinka:Ano bydleli jsme s tchýní v jednom bytě takže si to asi dovedeš představit ale můžu ti říct že to byla i zlatá ženská i když jsme si kolikrát lezli hodně na nervy,za to s přítelovou matkou se už nevidím tři roky hodně se na začátku zastávala své bývalé snachy/přítel je rozvedený/tak to jinak než velkou hádkou dopadnout nemohlo já jsem tenkrát byla nejhorší ale že jeho žena už měla dávno milence to bylo v pořádku přítel stojí při mě s matkou se normálně stýká nejsem proti tomu má jen ji,ale tchýně tedy má budoucí se chce se mnou udobřit jěště na to nejsem připravená ale asi k tomu udělám krok už jen ta představa že budeme mít jednou dvě babičky a dědy je super.
9. dec 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suzamen (30 r.)
Registrovala sa 22. mája 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 213 príspevkov. Má 77 priateľov. Kuřim, okres Brno.
  • Svadba bola 14. apríla 2007
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
suzamen (30 r.)
Registrovala sa 22. mája 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 213 príspevkov. Má 77 priateľov. Kuřim, okres Brno.
  • Svadba bola 14. apríla 2007
    Česká republika
 Ahoj tak co je u vás všech novýho? U nás pořád to stejné akorát čučím že se semnou tchýně nějak začíná rozmlouvat. Tak sem tam s ní něco prohodím ale jinak na ni prdím, stejně vím že je to z její strany jen přetvářka a nezapomenu ji jak mě kdy obvinila z krádeže a že ji níčím to co je vlastně moje.Tím u mě skončila emoticon emoticon
11. dec 2008 o 18:56  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Ahoj to se ti nedivím taky si řeknu svoje a stojím si za tím a co manžel nějaká změna?
12. dec 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milovana
Registrovala sa 27. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 985 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Trebišov.
  • Svadba bola 6. júna 2009
    Trebišov, okres Trebišov
fotoportrét
fotoportrét
milovana
Registrovala sa 27. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 985 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Trebišov.
    Trebišov, okres Trebišov
 prepacte, neviem ci sa to sm hodi, ale mohla by som sa spytat kolko je take bezne vyzivne na dieta ak xlap zaraba cca 25tisic?
12. dec 2008 o 19:00  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
 Milovana, u nás je to tak cca u soudu stanovováno na 20-25% z hrubého platu.
12. dec 2008 o 19:42  •  Svadba bola v októbri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milovana
    Trebišov, okres Trebišov
fotoportrét
fotoportrét
milovana
    Trebišov, okres Trebišov
 vanusak a to sa beru do uvahy aj vydavky, ktore ma xlap?
12. dec 2008 o 20:39  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
 Nemělo by to tak být, ale strašně záleží na soudci... emoticon Partner si může přece nabrat hypotéky a leasingy a tvrdit, že mu zůstává minimum. Ale to je jeho věc, nemělo by to soud zajímat, to se rozhodl dobovolně. Bohužel když ta druhá strana hraje dost na city, že bude živořit apod., tak soud trochu poleví... emoticon
12. dec 2008 o 21:18  •  Svadba bola v októbri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 milovana:Taky nezapomeň že soud kouká i na tvé příjmy a někdy i to kde a v čem bydlíte jestli máš byt v osobním vlastnictví a tak.
13. dec 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
 Rozalie7 - to je sice pravda, že se kouká na příjmy obou stran, ale ty peníze jsou určené pro děti a ne pro partnery, u kterého jsou v péči...
13. dec 2008 o 12:20  •  Svadba bola v októbri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala sa 28. septembra 2008 na beremese.cz. Pridala 1002 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Klatovy.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala sa 28. septembra 2008 na beremese.cz. Pridala 1002 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Klatovy.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 milovana: no půjčky ani mít nemusí, ptají se i na výdaje na bydlení, a taky záleží na věku dítěte, jsou na to tabulky, ale jsou jen orientačí, kamarádky ex bere asi stejnou částku, ale kamarádka bohužel dělala na šest hodin, takže jí soudkyně řekla, ať si najde normální práci a pán platí 3000 na 2 děti v pubertě!
takže spíš záleží na štěs¨tí, ale můžeš žádat každý rok o zvýšení emoticon
13. dec 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 vanusak:To s tebou souhlasím a doufám že to naši milované vyjde ale to víš jsou i jiné případy že máš pochybnosti jestli vůbec ty alimenty používají opravdu pro dítě zařivým příkladem je bývalá žena mého přítele jěště že takových mamin je málo a myslím si že žádat o zvýšení snad můžeš jednou za dva roky.
13. dec 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milovana
    Trebišov, okres Trebišov
fotoportrét
fotoportrét
milovana
    Trebišov, okres Trebišov
 no tu je to skor ten pripad, ze moj nastavajuci ma asi dieta, este nie je vyriesene otcovstvo...tak mna to zaujima skor z tej stranky, ze kolko z rozpoctu skrtneme...
13. dec 2008 o 20:19  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
 Milovana - bývalý partner je povinen stejným dílem zabezpečit všechny děti ze všech vztahů... Všechny děti musí dostat stejně, takhle by se na to soud měl dívat.

No a k nároku na zvýšení - je vždy z důvodu prokazatelné změny, např. přechod na ZŠ 1. stupeň, 2. stupeň, na SŠ, VŠ apod. nebo také ze zdravotních důvodů (nutnost zvýšených výdajů na léky, ozdravné pobyty...) anebo i zvýšené výdaje na dlouhodobého koníčka (např. hokej a přechod třeba na sportovní školu, vyšší frekvence tréninků apod.). No a taky, když se dozvíte, že ex- začal brát mnohem více, tak máte nárok požádat, aby z toho více, dal více i potomkům...

No a já mám co říct i k důvodu na snížení - můj manžel bere alimenty na své děti a vloni se ex- narodilo dítě, takže zažádala o snížení z dův. snížení svého příjmu (pouze MD) a platí také z mateřské "svých" 20%. My čekáme, že se brzo vrátí do práce a tudíž zažádáme opět, ať cáluje víc...
13. dec 2008 o 21:14  •  Svadba bola v októbri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milovana
    Trebišov, okres Trebišov
fotoportrét
fotoportrét
milovana
    Trebišov, okres Trebišov
 no asi sa nexapeme... moj buduci manzel mal predo mnou jednonocnu znamost a o 9 mesiacov sa narodilo dieta... prebiehaju sudy o otcovstvo... no a ja sa tak zamyslam kolko jej asi bude platit ak to bude jeho...
13. dec 2008 o 21:57  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
    Česká republika
 Jaktože se nechápeme? emoticon Tak to je pak jasné. Soud mu vyměří přibližně těch 20% z jeho prokazatelného příjmu. No a pokud byste měli i vy v budoucnu děti, mohli byste zažádat o snížení.
13. dec 2008 o 22:03  •  Svadba bola v októbri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš