Menu Forum

První rozvod. Zažila jste to už některá?

(sk & cz)
20. mar 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
shaarka
1
Registrovala sa 4. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1476 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
shaarka
1
  • Nevie kedy bude svadba
 vaaaazne sa to na nokii sa?
myslela som si, ze to sa najprv treba dohodnut s operatorom, prip. nieco zaplatit... uz par rokov snivam, ze po praci si zablokujem skupinu kolegov a sefov, nech sa mi mozu dovolat len kamosi... emoticon
da sa to na nokii 6300?
26. aug 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marianna5
Registrovala sa 21. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 680 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
marianna5
Registrovala sa 21. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 680 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 zablokovať asi nie,len aby ti nezvonil,keď si niekde a nechceš počúvať vyzváňanie otravy 100x po sebe emoticon Teda aspoň tak som to pochopila...
26. aug 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
Registrovala sa 22. septembra 2006 na beremese.cz. Pridala 5099 príspevkov a 4 albumy. Má 29 priateľov. Dobrovice, okres Mladá Boleslav.
  • Svadba bola 28. júna 2008
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
Registrovala sa 22. septembra 2006 na beremese.cz. Pridala 5099 príspevkov a 4 albumy. Má 29 priateľov. Dobrovice, okres Mladá Boleslav.
    Česká republika
 Shaarka - to není, že se Ti už nedovolají, ale že neslyšíš jejich zvonění, tudíž Tě neruší emoticon Jako máš třeba přiřazené zvonění na manžílka, tak si vytvoříš v Kontaktech skupinu, kterou nazveš třeba "Otravovači" a zařadíš si tam postupně ty kontakty, které nechceš, aby Tě za určitých podmínek otravovali. A zvonění nastavíš na "neupozorňovat" a fertig.
Oni ale slyší, že volají, ne že jsi nedostupná emoticon

V profilech si pak můžeš upravit, že třeba profil "Doma" znamená, že na tu a tu skupinu neupozorňovat emoticon
26. aug 2008 o 10:30  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marianna5
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
marianna5
  • Nevie kedy bude svadba
 ha,idem skúsiť... emoticon
26. aug 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beju
Registrovala sa 20. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 159 príspevkov, 1 album a 3 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 26. apríla 2008
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
beju
Registrovala sa 20. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 159 príspevkov, 1 album a 3 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 26. apríla 2008
    okres Nové Zámky
 Ahojte baby, neviete náhodou čo je s Janino? Dlho som ju tu nevidela.
26. aug 2008 o 10:33  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
Registrovala sa 13. augusta 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 874 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
Registrovala sa 13. augusta 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 874 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
 ja to mam tak ze ich to hned zrusi ked sa mi snazia dovolat, takze im to ani nezvoni ale im hned oznami ze som nedostupna alebo take nieco emoticon
26. aug 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
    Česká republika
 Mariannka - přesně tak emoticon

Hmm, Janino by mě také zajímala, jak se to vyvíjí... emoticon
26. aug 2008 o 10:36  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ahmon11
Registrovala sa 5. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1133 príspevkov a 4 albumy.
  • Svadba bola 25. augusta 2007
    V Kosiciach, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
ahmon11
Registrovala sa 5. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1133 príspevkov a 4 albumy.
  • Svadba bola 25. augusta 2007
    V Kosiciach, okres Košice
 ona sa tu urcite coskoro objaví a zodpovie vase otázky emoticon vy zvedavice emoticon
myslím, ze je u rodicov, takze je v dobrých rukách! emoticon
marianna5, ako sa darí, zvykla si si na singles- zivot? drzím nadalej prsty, nech nájdes sv. stastie emoticon a samozrejme aj iné, ktoré tak skoro po svadbe spoznali to druhé JA manzela zloducha!
pekný den
slávka
26. aug 2008 o 11:32  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tinika (34 r.)
Registrovala sa 4. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 272 príspevkov. Má 83 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 22. septembra 2007
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
tinika (34 r.)
Registrovala sa 4. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 272 príspevkov. Má 83 priateľov. Okres Prešov.
    okres Prešov
 kočky nehevajte sa ja mam fakt toho dnes veľa, nestíham a cestujem na dva týždne preč, takže fakt, je to ok a dakujem vam všetkym.
26. aug 2008 o 13:38  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tinika (34 r.)
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
tinika (34 r.)
    okres Prešov
 shaarka ja som včera vravela že sa rozviest nechcem
viktoria dakujem, ako vravis tato diskusia mi určite niečo dala, a hlavne to že problem si aj tak musim vyriešiť sama, lebo kazdy ma nazor iny, inac by to riesil, ale sme ludia rozny. My sme si so svokrou povedali všetko čo nas tažilo, zhodli sme sa na tom ze sme sa malo rozpravali a tak to aj dopadlo. a teraz uz fakt musim. paa
26. aug 2008 o 13:42  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Nevie kedy bude svadba
 no , takze manzel asi ten zajazd svagrovcom nedal.....fiiii ha, cudne pomery. no hold ludia su vseliaki , niekomu napr.vobec nevadi ak nim manipuluju, klamu a zavadzaju ho a vydieraju rozvodom. nuz co k tomu dodat.....kazdy to ma ako si zariadi emoticon
26. aug 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shaarka
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
shaarka
1
  • Nevie kedy bude svadba
 emoticon
26. aug 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tinika (34 r.)
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
tinika (34 r.)
    okres Prešov
 svagor tu dovolenku dostal. a uz tu nebudem nic vysvetlovat, ked si aj tak nieco vymyslite, včera ste mi tu dohovarali, a hlavne ty shaarka, ze mam urobit všetko pre zachranu manzelstva, a teraz ked som to urobila ma za to odsudzujete, neviem či by ste boli radsej keby som odisla alebo čo? ale je to môj zivot, ja som tu bola pre nazory a nie odsudzovanie. pekny večer a pa o dva tyzdne mozno.
26. aug 2008 o 21:17  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katkaajurko
1
Registrovala sa 17. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 952 príspevkov. Má 26 priateľov.
  • Svadba bola 31. mája 2008
    V Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
katkaajurko
1
Registrovala sa 17. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 952 príspevkov. Má 26 priateľov.
  • Svadba bola 31. mája 2008
 tinika - mna by ale dost manzel nahneval - keby nasu dovolenku dal hoci aj svagrovi...toto by mojmu tak lahko nepreslo, asi by som bola ako sopka emoticon

tini ja myslim,ze ta neodsudzoval nikto a je fajn ze si manzelstvo nezahodila...len by ludi asi zaujimalo ako sa to mohlo tak lahko urovnat.. jeden rozhovor so svokrou a manzel je zrazu ok? skor to vyzera ze ta maju dost pod papucou (tot fakt len moj nazor) a baby asi naznacuju ze take rychle riesenie nemusi mat dlhodoby ucinok...

tak teda stastnu cestu - i ked a teraz sa nenahnevaj prave ma napadlo - ze ste mali ist na dovolenku...dostal ju svagor z coho mi vyplyva ze necestujes ale vcera si sa s nami na dva tyzdne rozlucila - z coho mi vyplyva ze teda cestujes... tak to ste asi na poslednu chvilu zohnali nahradnu dovolenku emoticon emoticon emoticon emoticon ale to len taky paradoxny postreh, uz som ticho emoticon emoticon emoticon
27. aug 2008 o 06:18  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shaarka
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
shaarka
1
  • Nevie kedy bude svadba
 tinika, naozaj som ta neodsudzovala... kazdy chcel pomoct, mozno po svojom, ale naozaj pomoct. a ty si bohuzial niekedy vyzerala tak, ze o pomoc nestojis, alebo ze ju odmietas.
hlavne ze sa to urovnalo a vsetky ti drzime palce.

co sa tyka tej dovolenky, tak ja nejak neregistrujem, ze co kedy tinika napisala, toto mi je dost jedno.
aj ked by ma to teda dost nasralo, keby zavadzala (klamala - to je dost silne slovo)...
27. aug 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
victoria
Registrovala sa 21. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 202 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 12. mája 2007
    V Trebišove, okres Trebišov
fotoportrét
fotoportrét
victoria
Registrovala sa 21. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 202 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
 Mne sa niekedy zda, ze my baby potrebujeme vidiet problemy aj tam kde nie su a rypat sa v tom rypat, az sa problem najde. Tinika si tu prisla po nazory, ale to neznamena, ze urobi to co ste jej poradili (a tym padom je u vas ta zla) a tiez to neznamena, ze Vas bude informovat o kazdom kroku a slove, ktore povedala a urobila. Ak je to prenu OK, tak sa teste a nerypte sa v tom, ze ved to urcite ok byt nemoze. Takto nikomu pokoj do zivota nepridate... emoticon
27. aug 2008 o 08:52  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Nevie kedy bude svadba
 viktoria, tinika nas bohuzial informovala ak si si nevsimla, a teraz mi to pripada tak ze to boli len vymyslene somariny.
niekedy tu pridu zeny , ktore naozaj potrebuju pomoc ale vdaka takym ako je ona sa postupne niektore z nas naucia kaslat na to a vobec sa do diskusie nezapajat .
lebo je to na..., ak mi venujeme svoj cas aby sme pomohli a potom zistime ze to bol dobry o.....
tolko moj nazor. inak nech si tinika robi co chce aj ide kam chce len nech necaka ze ked tu pride nabuduce vyplakavat, co urcite pride ze niekto bude brat jej problem vazne.
a teraz mozte zacat kydat na mna emoticon
27. aug 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
victoria
fotoportrét
fotoportrét
victoria
 Zelinka, suhlasim s tebou, ze ak si niekto vymysla, aby sa pobavil na ucet ostatnych, ktore chcu pomahat, je to ubohe... emoticon
Nemyslim si vsak, ze len preto, lebo niekto nema chut rozoberat dalej svoj problem, urcite si vymysla. Mozno este sama presne nevie, ako sa to vyvinie, ci to bude lepsie alebo horsie, nato pride az casom sama. Mna len mrzi ked citam, ze kedze sa poldna neozvala (aj keby sa mesiac neozvala), sa tu uz vyvodzuju vselijake zavery... emoticon
27. aug 2008 o 09:09  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shaarka
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
shaarka
1
  • Nevie kedy bude svadba
 zelinka, asi celkom zbytocne prezivame tie problemy a celkom zbytocne sa usilujeme pomoct, lebo nakoniec asi staci len vypocut a suhlasit a polutovat emoticon a teraz nemyslim len tiniku, ale vseobecne emoticon
27. aug 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Nevie kedy bude svadba
 my vyvodzujeme zavery na zaklede informacii co nam tu na zaver dala a mne osobne to pripada nanajvys cudne a asi nie som sama komu sa to zda. ale naco ju riesit. len som chcela povedat co si o tom vsetkom myslim emoticon emoticon mozem nie? emoticon
27. aug 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
victoria
fotoportrét
fotoportrét
victoria
 Shaarka, ono je to niekedy naozaj tak, ze staci len vypocut (v dobrom slova zmysle). emoticon
27. aug 2008 o 09:32  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Nevie kedy bude svadba
 posledne vety z jej prispevku: emoticon emoticon

Baby ja už neviem čo mam robiť aby sa to raz a navždy vyriešilo, ale ustupovala som už dosť, nenecham si stale zasahovať do manželstva niečím, čo nemôžem ovplyvniť a asi nie je nadej že ray príde ya mnou on a sa ospravedlni a podrži mna a ne jeho rodičov. Ja to vidim žu veľmi blede. Prosím o názor.

takze nabuduce ked nejaka babena pride tak nech jej niektora z nas napise len : Aaaano moja mi ta pocuvame, kludne pis co ti prsteky stacia... emoticon emoticon emoticon

zartujeeeem emoticon
27. aug 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shaarka
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
shaarka
1
  • Nevie kedy bude svadba
 zelinka, mas pravdu,
aj vic ma pravdu, - ale tinika sa nechcela len vyrozpravat -
27. aug 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danula2 (36 r.)
Registrovala sa 16. februára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 75 príspevkov. Má 41 priateľov. Trnava, okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
danula2 (36 r.)
Registrovala sa 16. februára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 75 príspevkov. Má 41 priateľov. Trnava, okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
 dievcata, mate niektora skusenosti s cirkevnym rozvodom?
27. aug 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marya (31 r.)
Registrovala sa 12. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1345 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 1. septembra 2007
fotoportrét
fotoportrét
marya (31 r.)
Registrovala sa 12. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1345 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov. Okres Bratislava.
 Danula, pokial ja viem, cirkevny rozvod ani neexistuje... emoticon cirkevne manzelstvo sa da jedine anulovat, co nie je moc jednoduchy proces, ale rozviest nie...
27. aug 2008 o 12:16  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Nevie kedy bude svadba
 danula2: Pocuvame ta! piis co ti prsteky stacia emoticon

skus to hodit este aj na temu: Tema o viere ,cirkvi, nabozenstvach... tam su odbornici emoticon
27. aug 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marya (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
marya (31 r.)
 Zelinka, nebud taka protivna emoticon
27. aug 2008 o 12:16  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Nevie kedy bude svadba
 ja a protivnaaaa? ved len zartujem emoticon emoticon
27. aug 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shaarka
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
shaarka
1
  • Nevie kedy bude svadba
 neexistuje cirkevny rozvod? shak aj ti, co boli zosobaseni v kostole, sa rozvadzaju... (bohuzial)
27. aug 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danula2 (36 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
danula2 (36 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 marya ano myslela som nulitu manzelstva
27. aug 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš