Menu Forum

První rozvod. Zažila jste to už některá?

(sk & cz)
20. mar 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
alusiatko
Registrovala sa 20. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 185 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 28. apríla 2007
    V Nemšovej, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
alusiatko
Registrovala sa 20. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 185 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
 ja som doteraz tuto temu len citala a po precitani par poslednych riadkov musism suhlasit tak trochu so sue363.naozaj si nemyslim ze az tak velmi zalezi na dlzke casu ktory az spolu stravite chodenim.ved preco sa potom partnery ktory spolu chodia napr.7 rokov a mali by sa dokonale poznat zoberu a potom o kratky cas nasleduje rozvod?a tym ktory sa po roku chodenia zoberu to klapne?myslim si ze akokolvek dlho budeme s niekym zit aj tak ho nikdy dokonale nespozname lebo mozeme len predpokladat ako sa kedy zachova.a tak isto je aj partnerskom zivote.toho s kym zijeme spoznavame cely zivot a je len na nas ako sa s tym vyrovname a ako ho prijmeme so vsetkym zlym aj dobrym
5. júl 2008 o 14:57  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emmilly
Registrovala sa 23. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 310 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov. Okres Košice.
  • Svadba bola 20. septembra 2008
    Košice - okolie, okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
emmilly
Registrovala sa 23. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 310 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov. Okres Košice.
  • Svadba bola 20. septembra 2008
    Košice - okolie, okres Košice-okolie
 ahoj janino...dlhjo som nebola na mojej svadbe, ale toto co som si teraz precitala ma tak soklo...na tuto temu sem enchodim ale citala soms i temu , ze jedna kocka vratila snubny prstienok a tam ma uplne ze sokla tvoja reakcia, ze si pripravovala jak hlupana a po roku mas rozvod...ja normalne nechapem...drzim ti strasne prsty, bud silna, neviem co sa s chlpami teraz deje, fakt netusim, to iste mojho snubenca sestri muz zrazu odisiel bez jedineho slovka...nechapem ...naozaj mi je to kluto, hlavu hore...!!!!!
5. júl 2008 o 14:58  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mifule
Registrovala sa 1. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 261 príspevkov a 1 album. Okres Praha.
  • Svadba bola 15. júla 2006
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
mifule
Registrovala sa 1. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 261 príspevkov a 1 album. Okres Praha.
  • Svadba bola 15. júla 2006
    Česká republika
 Souhlasím, my jsme spolu chodili půl roku, ale půl roku jsme spolu byli v podstatě 24 hodin denně (jedna práce, hned jsme spolu bydleli). Za tu dobu jsme se poznali stejně, jako jiné páry co spolu můžou chodit leta, ale pohromadě byli tak maximálně o víkendu, nebo na dovolené. Znám i takové co spolu chodili rok, každý bydlel jinde a potom jeli na dovolenou a nepřežili 14 dní společného soužití.
5. júl 2008 o 15:53  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radlinka
Registrovala sa 23. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2991 príspevkov. Má 41 priateľov.
  • Svadba bola 20. júna 2009
fotoportrét
fotoportrét
radlinka
Registrovala sa 23. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2991 príspevkov. Má 41 priateľov.
 Alusiatko - tak to si mi napisala uplne od srdca No. 1 - nemam co dodat... emoticon
5. júl 2008 o 16:32  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharlotta
Registrovala sa 6. februára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2598 príspevkov. Má 29 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 19. augusta 2006
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
sharlotta
Registrovala sa 6. februára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2598 príspevkov. Má 29 priateľov. Okres Prešov.
    okres Prešov
 Nasi spolu chodili rok a su manzelmi 30 rokov...
5. júl 2008 o 16:35  •  Svadba bola v auguste 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radlinka
fotoportrét
fotoportrét
radlinka
 Je to vsetko o charaktere, porozumeni a tolerancii.... emoticon niektorych ludi nemusime ani spoznavat a predsa si s nimi rozumieme uz od prveho mometu a inych spoznavame cely zivot a aj tak si nevieme najst kompromisy a na chut si neprideme. emoticon
5. júl 2008 o 16:40  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radlinka
fotoportrét
fotoportrét
radlinka
 Sharlotta...tak to je super... nasi chodili 5 a bolo im uz dlho emoticon
5. júl 2008 o 16:41  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
Registrovala sa 5. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 3430 príspevkov. Má 12 priateľov. Praha-východ, Česká republika.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
Registrovala sa 5. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 3430 príspevkov. Má 12 priateľov. Praha-východ, Česká republika.
  • Nevie kedy bude svadba
 nasi spolu chodili pol roka a su manzelmi 26 rokov emoticon
5. júl 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radlinka
fotoportrét
fotoportrét
radlinka
 Nasi su spolu 33 rokov a chodili 5 rokov spolu, lebo otec dlho studoval emoticon
5. júl 2008 o 17:06  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ahmon11
Registrovala sa 5. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1133 príspevkov a 4 albumy.
  • Svadba bola 25. augusta 2007
    V Kosiciach, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
ahmon11
Registrovala sa 5. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1133 príspevkov a 4 albumy.
 aj my sme cakali kvöli UNI, ale nasou prioritou bolo, sa lepsie spoznat, okúsit si, ci sa s daným ( a nejedným)problémom vieme popasovat, nájst cestu si výjst v ústrety, robit kompromisy.....a nechat vztah do(vy)zriet.
aj nasi nám neraz dohovárali, ze je cas....ale len sám pár vie, ci je zrelý pre tento krok....niektorí ludia sa berú, lebo musia, lebo ich polovicky indirekt do toho nútia a oni ich nechcú sklamat....tak "dajme si", ale casom predsa len naberú silu a rozhodnú sa pre volnost....
ja som toho názoru, ze cloveka treba spoznat, samozrejme, ze niektorých "hercov" nespoznás ani za 30 r. manzelstva, ale priblizne vies, ze nejdes do manzelstva sám, ale ze ta tá druhá polovicka podporí....a to som tým myslela, ze partnera si treba "oskúsat/otestovat" spoznat a to sa dá nie za rok, nie pri malom pive, ale cas ukáze, ci je chlap-partner alebo chlap mroz.
-keby ma ten möj podviedol, ASI by som ho hnala, ale nevylucujem, ze keby som ho mala tak rada ako ho mám teraz, tak by som o urc. kompromise popremýslala, len neviem, ci by som dokázala zabudnút, co vyviedol....
aaach tazká to téma, tu sa nedá radit, len byt uchom pre tie, co sa chcú vyrozprávat a poplakat si. emoticon
5. júl 2008 o 23:52  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
Registrovala sa 14. októbra 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6882 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 18. októbra 2008
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
Registrovala sa 14. októbra 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6882 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 18. októbra 2008
    okres Čadca
 yvett nasi tiez pol roka spolu chodili a rozviedli sa po 10 tich rokoch, je to fakt individualne
6. júl 2008 o 07:08  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharlotta
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
sharlotta
    okres Prešov
 Ja si myslim, ze ti nasi rodicia boli skor vedeni k zodpovednosti a to aj spolocnostou. Povedala by som, ze nasa generacia sme az prilis prudki a a niekedy neochotni riesit problemy, radsej pred nimi utekat. Toto by mali mat ludia zrovnane v hlave, ze problemy sa riesia a nie sa od nich uteka...Samozrejme, ze je vacsia pravdepodobnost, ze cloveka spoznas po viacerych rokoch a po spolocnom spoluziti, ale clovek nikdy nevie...A ked s niekym chodis "na pivo" zopar krat do tyzdna, tak urcite nemozes vediet, ako sa ten clovek chova doma a v roznej spolocnosti. Oplati sa byt uprimny a o problemoch sa rozpravat, co muzi dost casto podcenuju a cakaju az kym nie je neskoro... emoticon
6. júl 2008 o 10:21  •  Svadba bola v auguste 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ahmon11
fotoportrét
fotoportrét
ahmon11
 a este dodám, ze aj výchova tu hrá döl. rolu!?
6. júl 2008 o 12:32  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alusiatko
fotoportrét
fotoportrét
alusiatko
 s tym suhlasim aj ja ze vela zavisi aj od vychovy.mne raz jeden knaz povedal ze muza si treba pred manzelstvom poriadne preverit z kazdej strany.......
a este ho vraj treba vlastnorucne opit aby sme vedeli ako sa k nam bude v takom stave spravat.......
niekde som citala toto:manzelstvo je loteria bud vyhras alebo nie.tak si myslim ze by sme mali dobre porozmyslat ze z akym zrebom budeme hrat
6. júl 2008 o 13:16  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
letusik
Registrovala sa 6. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 262 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
letusik
Registrovala sa 6. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 262 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice
 zaujimava a velmi poucna tema...myslim, ze je dobre, ze sa Janka podelila s ostatnymi o svoj pribeh tak uprimne a verejne....aj ked to urcite nebolo lahke....vsetky tieto pribehy su na zamyslenie...hlavne z nich vytazit nieco pozitivne, poucne...vdaka vsetkym emoticon
6. júl 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bbn (33 r.)
Registrovala sa 9. júla 2007 na beremese.cz. Pridala 46 príspevkov a 1 album. Má 13 priateľov. Okres Mělník.
  • Svadba bola 18. júla 2009
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
bbn (33 r.)
Registrovala sa 9. júla 2007 na beremese.cz. Pridala 46 príspevkov a 1 album. Má 13 priateľov. Okres Mělník.
  • Svadba bola 18. júla 2009
    Česká republika
 Ahoj Janino,
já nechci nikdy nikomu radit, protože vztahy druhých jsou vždy ošemetná věc, ale pokud ho máš i po tomto jeho "kolapsu" stále ráda a chceš ho zpět bez tvého doprošování, zkus udělat následující:
až tě zase ráno nebo večer bude chtít políbit, nedej se, jen řekni, že už nechceš, aby tě takto líbal. Víc nevysvětluj. A pak, pokud máš ještě možnost si v práci vzít aspoň týden volna, vem si ho a někam odjeď. K rodičům, ke kamarádce,.... kamkoliv. Jen jemu o tom nic neříkej, bez jediného slova a bez rozloučení se sbal a odjeď. Když se bude ptát kam a proč a na jak dlouho, tak jen řekni, že jedeš pryč. Nic víc.
Možná se to bude zdát divné, ale mne stejná taktika v podobném případě pomohla a on byl ještě moc rád, že jsem se vrátila. Dokud tě má doma jistou, je v pohodě, i když dal žádost o rozvod, pořád ví, že ji může stáhnout kdyby něco a ty budeš ráda. Tak mu ukaž, že tě jistou nemá a že ujž s tím rozvodem počítáš a že to nejde vrátit zpět. Myslím, že si ještě rád rozmyslí a velmi rychle odprosí. Držím pěsti...
6. júl 2008 o 20:01  •  Svadba bola v júli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angyalok
Registrovala sa 15. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 336 príspevkov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
angyalok
Registrovala sa 15. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 336 príspevkov. Okres Senec.
 Ahojte.Pridam sa k vam aj ja.
Ja si myslim a viem,že to je jedno že kolko spolu chodíte,môzete spolu chodiť aj 8 rokov ci 2 roky Každý chlap sa v manželstve zmeni nech mi to nikto nepovie že nie.Ja som chodila s byvalim manželom 5 rokov a čo stoho bolo-no rozvod!Kým sme sa nezobrali nebol taky aký bol v manželstve.
Nikdy cloveka nevies spoznať na 100%
6. júl 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
josefka
Registrovala sa 30. augusta 2007 na beremese.cz. Pridala 6647 príspevkov a 1 album. Má 38 priateľov. Írsko.
  • Svadba bola 29. júla 2006
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
josefka
Registrovala sa 30. augusta 2007 na beremese.cz. Pridala 6647 príspevkov a 1 album. Má 38 priateľov. Írsko.
  • Svadba bola 29. júla 2006
    Česká republika
 ahoj janino, ctu tvuj pribeh a preju ti hodne stesti. Prosla jsem si tim samym zdravotnim problemem jako ty a musim rict, ze muj muz mi byl silnou oporou a byla jsem to ja, kdo plakal, ze umre a on me utesoval, ze to prekonam. emoticon nedovedu si predstavit, ze by se nam stalo neco podobneho jako vam a o to vic me desi, ze to prichazi jako cista rana z nebe emoticon
Kazdopadne jsem si v prubehu cekani na vsechny ty vysledky uvedomila co je dulezite a verim, ze i ty jsi nad zivotem premyslela. Je smutne, kdyz prichazime o nekoho, koho milujeme, ale urcite si moc dobre uvedomujes, ze nema cenu trapit se s necim, co nejde zmenit, a s nekym, kdo o tebe nestoji, a ze zivot muze byt kratky a nevyzpytatelny a tak je potreba si ho uzivat ze dne na den.
Urcite mas pred sebou dlouhy a krasny zivot po boku nekoho, kdo si te zaslouzi a kdo si uvedomuje to, ze milovat te je cest.
Drzim ti palce.
6. júl 2008 o 20:46  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radlinka
fotoportrét
fotoportrét
radlinka
 Ahmon - mas uplnu pravdu, nemam co dodat, z duse mi pises emoticon
6. júl 2008 o 21:25  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emilyz
Registrovala sa 9. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 827 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Lysá nad Labem, Česká republika.
  • Svadba bola 18. apríla 2009
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
emilyz
Registrovala sa 9. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 827 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Lysá nad Labem, Česká republika.
    okres Košice
 angyalok nic sa neda zovseobecnit. Potom by aj ti opusteni muzi, na kt. sa vykaslala zena (aj taki su) to iste mohli povedat o nas, zenach, ze sa po svadbe zmenime.
No ale vidno, ze si nezatrpkla a ides sa vydavat opat:= takze take zle to asi nie je emoticon
7. júl 2008 o 08:53  •  Svadba bola v apríli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jarulik
Registrovala sa 9. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 374 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
jarulik
Registrovala sa 9. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 374 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
 ja napriklad nechapem to ako niekto moze spolu chodit povedzme sedem rokov, ale myslim chodenie take ze sa stretnu cez vikend a niekedy ked maju cas aj cez tyzden. a ani po tych siedmich rokoch netuzia byt spolu cely ´den aj celu noc. a potom sa zoberu lebo uz by sa aj patrilo. podla mna je uz taketo manzelstvo odsudene na zanik alebo aspon na dobry pruser.ja som za to aby si mlade pary najprv vyskusali spolu zit a az potom sa zobrali.ale zas ked tam nie je tuzba byt spolu tak to asi laska nie je.to je asi len chodenie.lebo pretvarovat sa cez vikend je velmi jednoduche...
7. júl 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angyalok
fotoportrét
fotoportrét
angyalok
 emilyz prinom ked sme sa vzali nebola som stastna,asi je to aj koli tomu ze sme spolu ani neskusily byvat ze ake to asi bude.

No terajsim uz buducim manzelom spolu zijeme 2 roky a je to fajn je to uplne iné ako 1.krát a rodina to vidi takisto. Ja som sa snim rozisla aj koli tomu lebo ma udrel a naozaj bez dovodu a ked raz muz udrie zenu tak to urobi aj druhy aj treti krat.Moja mama takto zila s mojim otcom 9 rokov, mama ho nevedala opustit lebo ho milovala,ale nakoniec dostala rozum povedala dost a navzdy ho potom opustila.
7. júl 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emilyz
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
emilyz
    okres Košice
 tak nech vam to ozaj vyjde!
7. júl 2008 o 11:28  •  Svadba bola v apríli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
 jarulik nic v zlom, ale ja som bola tiez predtym tvojho nazoru a tak som asi rok pred svadbou zila so svojim terajsim manzelom, ale uprimne povedane vobec som nepostrehla nejaku velku zmenu v ziti a chodeni - mozno preto, ze som ho uz za tych 5 rokov poznala dost dobre emoticon a aj preto, ze sme pri tom chodeni spolu neboli len cez vikendy, ale travili sme spolu skoro kazdu volnu chvilku emoticon
7. júl 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jarulik
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
jarulik
  • Nevie kedy bude svadba
 ja som hovorila o vikendovom chodeni. a o lidoch ktory netuzia byt ani po dlhych rokoch chodenia spolu. to nie je tvoj pripad.
7. júl 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jarulik
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
jarulik
  • Nevie kedy bude svadba
 ludoch
7. júl 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
 jasne jarulik to potom suhlasim, preto som tam napisala, ze sme spolu boli stale emoticon
inak ako sa ma Janka po vikende, aby sme neodbocovali od tematu emoticon
7. júl 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabrielkap (35 r.)
Registrovala sa 8. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov a 1 album. Má 13 priateľov. Košice, okres Košice.
  • Svadba bola 8. augusta 2008
    V Košiciach, na Hlavnej :) a 8. augusta 2009 v kostole sv. Gorazda, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
gabrielkap (35 r.)
Registrovala sa 8. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov a 1 album. Má 13 priateľov. Košice, okres Košice.
  • Svadba bola 8. augusta 2008
    V Košiciach, na Hlavnej :) a 8. augusta 2009 v kostole sv. Gorazda, okres Košice
 ja by som bola jednoznacne za to, aby si vsetci vyskusali spolocny zivot s kazdodennymi problemami pred vstupom do manzelstva..
mnohe pary sa vzali po rokoch chodenia a jednoducho prisli na to, ze nedokazu spolu zit..
samozrejme ze je dolezite, aby mali spolocne hodnoty a predstavy o zivote, aby sa vzajomne podrzali a podporovali, aby dokazali zvladnut vsetky prekazky a problemy, ale verim tomu, ze clovek sa moze zdat uplne skvely, ale proste sa to s nim v jednej domacnosti neda vydrzat..
7. júl 2008 o 12:34  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jarulik
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
jarulik
  • Nevie kedy bude svadba
 poznam aj takych co sa rozisli na zdvihnutej zachodovej doske emoticon emoticon . no poviem vam prezivat stresi zo spolocneho byvania par dni po svadbe by som nechcela. mo musi byt poriadny sok a sklamanie.
7. júl 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hela
Registrovala sa 31. mája 2005 na beremese.cz. Pridala 1851 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 7. júna 2011
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
hela
Registrovala sa 31. mája 2005 na beremese.cz. Pridala 1851 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 7. júna 2011
    Česká republika
 janka se vrátí myslím až zítra, psala to někde

já mám čím dál tím větší pocit, že svatba a manželství zabíbí lásku....to myslím trochu v nadsázce, ale jak mi vysvětlíte ty dlouhodobé vztahy, které se po svatbě do roka rozvádí?????

jakokdbyby po svatbě bylo najednou všechno jinak
což já si myslím, že je...že i když tvrdíme, že se po svatbě nic nezmění, tak já tvrdím, že ano
ale často to nejde vidět, spíš je to o pocitech, myšlení
7. júl 2008 o 12:39  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš