Svadba je za nami. Aké máte pocity?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...už je to tak, už som "v tom" v chomúte tom manželskom... Milé sedmičky a sedmičiakovia, keďže už máme/máte všetky "po tom", rozhodol som sa založiť novú tému. Verím že spolu pokecáme o tom, aké to bolo, čo vyšlo a čo nie, aká bola svadobná noc, xixixi ;-) Ak chcete, podelíme sa spoločne s radosťami i starosťami, čo-to sa o sebe dozvieme, a keď bude treba, aj si poradíme v ťažkostiach, ktoré určite prídu... Takže: ak súhlasíte...
Odpovedať
hm, tak to bolo cele iba pretvarka? Teda, niektori by si zasluzili....Jaj, tak dufam, ze to vyriesite. A ako to teda momentalne vyzera?
Odpovedať
Profilova fotka
momentalne ja som v zahranici a on je doma,uz je poziadane o rozvod,tak dufam,ze do vianoc to bude vyriesene.Aj ked mi je luto,ze som uz povedala svoje ano v kostole na druhej strane som rada,ze som sa postavila z toho zacarovaneho kruhu a odisla prec aj , ked to velmi boli. Hlavne, ked on alebo jeho rodina mi pisu. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Leenka zelam Ti vela vela sil |-|
Odpovedať
lenka radsej zist z kratsej cesty :-( aj ked je to tazke ako zit s clovekom ,ktory ta bude bit a urazat a ty budes ticho a znasat to a o to jednoduchsie je to ze nemate spolu deti drzim ti palce nech je to rychlo za tebou a ty si stastna :-) je strasne ,ked clovek zisti ze niekoho koho lubi je hajzel :-(
Odpovedať
ahojte sedmicky tak ako uz ste si zvykli na posun casu? ja uz vecer okolo osmej odpadavam a dnes rano som uz bola hore pred siestou :-) aspon nezaspim do roboty
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kami, ja som už o šiestej úplne hotová a o ôsmej zaliezam do postele ak môžem :-D :-D a ja dokážem aj ráno vyspávať :-N skoré vstávanie mi nehrozí ;-) inak čo nové?? stále menej a menej sem chodíme, alebo ste už všetky na MK?? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENKA neboj vsetko dobre dopadne...radsej sami ako s niekym,kto si nas nezasluzi... KOCKY to je fakt hrozne s tou zmenou casu...je skoro tma... ;-(
Odpovedať
ahojte sedmicky tak nasa tema upadla prachom nikde nikto :-(
Odpovedať
ahojte babenky... tak kukam aj ja ze to upada kdesi .... juuuuj baby.... a chlapi :-) my sa mame inak dobre, manzela si uzivam poriadne, drobca tiez, len ta skola nejak.... keby sa mi tak chcelo venovat skole, ako rodinke :-|
Odpovedať
a fakt ja som castejsie na MK ako tu =-) no tak keby nahodou sa niekto nudil, tak kuknite do albumiku nasho drobca http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Ahojte kocky, co spime vsetky, uz sem naozaj velmi casto nechodime, tak snad to tu trosku ozije. Ci ste uz vsetky na MK? Ja som teraz na dva tyzdne doma na SR, ale v sobotu sa uz vraciam naspat do Londyna. A mne sa tu ta zasnezena zima tak paci... :-)
Odpovedať
Ahojte sedmicky kde ste kto? nasa tema je poriadne zaprasena uz mate upratane pred vianocami, vyskytli sa nove sedmicatka???
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte :-) ako vidim, nejako sme zaspali =-) iba kami to tu udrziava :-) ;-) upratane este nemame, ale to ma cas :-p darceky mam kupene skoro vsetky, este mi ostava vymysliet nieco pre maminku a jedneho brata.. lili nam rastie, uz je velka baba :-) mozte pozriet fotky: http://www.modrykonik.sk/album/album.... pozdravujeme vsetkych x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Danulik, mala je zlata, uz je fakt velka baba ;-) My sa mame vcelku fajn, pomaly upratujem a uz mam napecene pernicky, este spravim vanilkove rozteky a pohoda. Darceky su uz skoro vsetky. Zatial papa :-)
Odpovedať
ahojte kocky, prajem vam vsetkym krasne vianoce, vela pohodicky a darcekov :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, želám nám všetkým len to NAJ NAJ NAJ do nového roka ;-) všetky sedmičatá sú nádherné, rozkošné, ... no proste úžasné, pozerala som si foky na MK, krása.... :-) sú už na ceste aj nejaké nové, hmmm????
Odpovedať
Profilova fotka
haloooooo, to sem už naozaj nikto nechodí???? :-S včera sme mali výročie, aj ste nejako oslavovali?? ja som si včera spomenula na to, ako sme po svadbe oslavovali každý mesiac siedmeho, aj každý štvrťrok atď :-) :-D
Odpovedať
Ahojte. Ja sem chodim, len akosi nikto nepise, tak nemam komu odpisovat :-) Ako ste sviatkovali? Ja som este stale v Londyne, takze aj Vianoce a Novy rok sme stravil tu. Ale uz idem koncom mesiaca nastalo domov. Tak sa aj tesim, aj mi to tu bude chybat.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj karla, už som si myslela, že trpím samomluvou :-D :-D :-D počas vianočných sviatkov som si neskutočne oddýchla, pochodila rodinu, proste pohoda ako má byť. Medzi sviatkami a na silvestra a nový rok som bola v kuse v práci, tak už ani neviem, že boli sviatky. Teraz mám ešte tri skúšky, potom posledný februárový týždeň ideme s manželom lyžovať, tak na to sa neskutočne teším ;-) Londýn musí byť krásny, mám v pláne sa tam ísť niekedy pozrieť, aspoň na pár dní, nech stihneme všetko čo stojíi za to vidieť :-N Dúfam, že v máji keď skončím školu budem mať viac času (keď nebudem kočíkať ;-) :-D )
Odpovedať
agikaapetko-jej, to je super. Tak drzim palce na skuskach. Vy sa uz teda chystate kocikovat? Jaj, lyzovacka, tak na to sa doma uz velmi tesim. A Londyn je skvely, teda ja to tu mam velmi rada, nejako som si ho oblubila. Ale najkrajsie je to tu v lete, a tie nakupy sa tu neskutocne oplatia. Ja sa tiez chystam sem vratit, ale uz len tak na vylety a nakupy, tak do leta este pridem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
karla, môj manžel ma na to už dosť dlho nahovára (myslím to kočíkovanie) :-D kým som chodila do školy, bola som proti, ale teraz v máji končím, takže potom sa uvidí ;-) netvrdím, že hneď v júni sa do toho pustíme, ale niekedy na budúci rok by som už aj prijala to kočíkovanie x-) Keď sa budem chystať do Londýna, rada si od teba nechám poradiť, kde a čo sa oplatí vidieť, a aj kúpiť :-D
Odpovedať
Ahojte sedmicky vsetko dobre v novm roku aj ked oneskorene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kami, kde si bola??
Odpovedať
Profilova fotka
Prajem podobne, nech je tych dobrych veci v tomto roku viac ako tych horsich :-)
Odpovedať
agi nikde som nebola ale asi to poznas z prace kto robi s cislami tak sa este uzatvara rok 2008 takze neviem kam skor inac uz byvame v domceku mesiac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dievcence, po dlhsej dobe sa opat citame :-) ja som mala pomerne hekticku jesen aj zimu, v novembri a v decembri sa mi podarilo dvakrat absolvovat zapal priedusiek, brala som dvoje antibiotika a bola som pomerne dlho PN :-( ale uz som opat fit a dufam, ze aj dlho budem ;-) rovnako ako kamilka, aj my uz byvame v novom dome, stahovali sme sa pred Vianocami a kedze som bola furt chora, bolo to pomerne narocne obdobie a vsetko stalo hlavne na manzelovi, takze velka vdaka mu patri x-) po sviatkoch sme zasa upratovali, vybalovali, vykladali, atd... este nam treba dokoncit prijazdovku a zahradu na jar a bude hotovo! mame aj s kamilou albumy na modrejstreche, tak kto by sa pripadne chcel pozriet, nicky mame aj tam take iste ;-) ... silvester u mna prebehol pomerne netradicne, pretoze sme sa obvykle chodievali lyzovat, ale teraz sme si chceli sviatky plne vychutnat v domceku, a prislo k nam asi 15 ludi, tak sme zaroven aj kolaudovali .. ale lyzovat sa chystam teraz v sobotu, tak hadam budeme mat pekny cas .. inak sa mam fajn a dufam, ze aj ja uz tento rok budem kocikovat, vek a hadam aj rozum uz na to mam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, ja som chorá teraz ]-( inka aj kami, gratulujem k domčekom, idem sa pozrieť na modrú strechu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby no fakt krááása tie vaše domky, nech sa vám dobre býva :-) x-)
Odpovedať
Hm, idem mrknut tie vase byvanicka. Ja som zacala uz balit, kedze sa stahujem z Londyna na SR domov. A uz mam nabalenych tolko tasiek a krabic, ze rozmyslam kedy som tu toho tolko naznasala.
Odpovedať
caute kocky, vsetkym vam do noveho roku prajem, aby ste sa postupne presnuli z MS na MK :-) ;-) inka, kami - krasne ste si to zariadili :-) karla - a manzel je kde? s tebou v londyne ci doma? pozdravuje vas majka x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?