Svadba je za nami. Aké máte pocity?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...už je to tak, už som "v tom" v chomúte tom manželskom... Milé sedmičky a sedmičiakovia, keďže už máme/máte všetky "po tom", rozhodol som sa založiť novú tému. Verím že spolu pokecáme o tom, aké to bolo, čo vyšlo a čo nie, aká bola svadobná noc, xixixi ;-) Ak chcete, podelíme sa spoločne s radosťami i starosťami, čo-to sa o sebe dozvieme, a keď bude treba, aj si poradíme v ťažkostiach, ktoré určite prídu... Takže: ak súhlasíte...
Odpovedať
my ideme 4.oktobra na svadbu mojmu bratrancovi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, aj ja by som uz niekomu isla na svadbu, alebo aspon nejaky ples..... naposledy sme si uzili nasu svadbu a to uz bolo straaaasne davno ;-) Tisko zavidim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, dievcence... co sa tyka svadieb, tak to my asi vedieme, tento rok sme boli na styroch svadbach ako hostia a na dalsich dvoch ako gratulanti :-D raz v BA, raz v BB a dvakrat v Bojniciach, takze my sme vysvadbovani ako sa patriiii ;-) naposledy sme boli minuly tyzden.. vsetky svadby boli velmi pekne a vyborne sme sa bavili...
Odpovedať
ahojte zenusky :-) ako pozeram tak uz asi ziadna z vas sem nechodi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja sem-tam nakuknem ;-) čo nové kami?? my sme mali v práci kontrolu, tak som mala trocha viac roboty ako bežne ]-(
Odpovedať
u mna vsetko po starom, ten isty manzel aj praca a ine veci :-D mam sa fajn nemozem sa stazovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, aj u nas je vsetko postarom, ten isty manzel, aj praca a tiez aj ine veci ;-) Cez vikend ideme s manzelikom na Moravu k jeho rodine na vinobranie, tak sa tesim, ze aspon nieco ine zazijeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chvalabohu aj u mna je manzel ten isty, praca ta ista, aj skola ta ista :-D niecomu z toho sa tesim viac, niecomu uz menej :-D :-D moja segra ma dnes narodky, takze v nedelu ideme gratulovat a mamka vari obed, inak v piatok a v sobotu som v skole, tak aspon taky kratky vikend budem mat spojeny s oslavou ;-) este keby sa nam to pocasie chcelo umudrit, ja chcem babie letoooooooo :-N
Odpovedať
MAJADESING:pozdrav baby ,dík a povedz im ,že aj u mna je po starom_manžel a malý.... ale domček nám už pomaly rastie,ak počasie dovolí o dva týždne by nám mali prísť robiť strechu ;-) pá
Odpovedať
Profilova fotka
haloooo :-D
Odpovedať
Ahoj. Neviete niekto, čo je s Biksadskou. Už dlho sa tu neukázala. Už má bábetko?
Odpovedať
caute kocky, nejako to tu upada :-S ako sa mate? my dobre, kazdy den je to lepsie, pomalicky si tvorime rezim, ktory sa nam sice nedari vzdy dodrziavat, ale urcite je to lepsie ako na zaciatku ;-) niekedy sa na obed zbadam, ze som este v pyzame :-D ale inac je to ok :-) rita185 - peta (biksadska) ma alicku, uz ma asi 6 mesiacov, funguje na MK pod nickom kuko7 ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pozerala som Biksadkine foto....mala je strasne zlata :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babulky, ten Petin a Danulikov album na MK je fakt pekny ;-) Konecne vyslo slnko, napiste co nove, my by sme tento vikend mali ist na ten zoskok, co som kupila manzelikovi na 30-ku, tak ked dobre dopadnem, vlozim nejake foto. Drzte sa :-)
Odpovedať
ahojte baby jagy sedmickove ;-) co je nove dlho som tu nebola, ziadne nove sedmiciatko na obzore? a co manzelsky zivot? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vladka, uz si tu asi piseme len my :-S vsetko najlepsie k meninkam, ktore si mala vcera, vela zdravia, lasky, stastia, rodinnej pohody a // :-D
Odpovedať
kami - aj ja ti prajem vsetko naj k meninam, chcela som ti napisat uz vcera, ale akosi som sa k tomu nedostala..
Odpovedať
Profilova fotka
pripajam sa k blahozelaniam, vsetko NAJ k meninkam kami :-)
Odpovedať
dakujem baby ste zlate ze ste si spomenuli :-D
Odpovedať
ahoj sedmicky, ja som tu nebola uz poooooooooriadne dlho teda... ale vidim ze uz sa tu tak nepise ako pred 07:07:07 :-S inak my sa mame skvele... uzivame si maleho (uz ma 4,5 mesiaca) Boze ako rychlo to leti... no a tu ako, okrem Biksi a Danulik (a mna) este nejake sedmiciatko na svete alebo na ceste??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky...tak ako sa mame?Vianoce uz pomaly za dverami....dnes ma nas havino 9 mesiacov.. :-) Tu v Taliansku je uz dost chladno...cez den este ako tak,ale rano a vecer brrrrrrrrrr :-(
Odpovedať
Ahojte kocky. Ako sa mate? Veru, uz sem chodime akosi pomenej. Ako sa mate? V Londyne je uz tiez celkom chladno, aj ked niekedy su uplne nadherne dni, ked svieti slniecko a je take "babie leto", tak to si naozaj uzivam niekde v Hyde parku. Aj u nas uz blaznia s Vianocami vsetci? Tu su uz plne obchody kadejakych vianocnych dekoracii a blbosticiek.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte sedmicky,,,dufam,ze sa mate dobre. Ako tak citam,pamly sa nam to tu zvacsuje. No ja o chvilocku z vasho sedmickoveho kruhu budem musiet vystupit,lebo sa idem rozvadzat. :-( Dufam,ze ani jedna nemusite prechadzat teraz tym co aj ja.Tak prajem vela stastia.lenka
Odpovedať
leeenka-a co sa stalo? Juj, to ma mrzi, ale verim, ze vsetko bude ok a dopadne to tak, aby ste boli obaja napriek vsetkemu stastni.
Odpovedať
Profilova fotka
Lenka, hm.... tak to je neprijemne, urcite na to mate dovod, asi to tak ma byt, nech to mas cim skor za sebou :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Leeenka, to je smutne :-( ale zrejme mate na to dobry dovod, zelam Ti aby to islo bez zbytocnych komplikacii. Ozaj, vsimla si si poslednu gratulaciu vo vasom svadobnom albume??? tvoja svagrina sa cinila :-|
Odpovedať
tak to si ta svagrinka naozaj mohla odpustit...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, sedmicky, ale co to tu citam? ze jedna sa chysta opustit nase rady? :-( by aj mna zaujimalo, co sa stalo, tak Lenka, ak sa ti chce o tom hovorit, sme tu pre teba :-) Zlaty, ze Vianoce, nestras! ;-) ale je pravda, ze uz za chvilu sa na nas bude z obchodov valit vianocna vyzdoba... ja sa velmi na ne inak tesim, budu to prve Vianoce v novom domceku ... no len aby aj vesele boli, otca mam choreho v nemocnici... ja som momentalne prechladnuta, kaslem, bolia ma priedusky, minuly tyzden som si vytkla clenok, tak dufam, ze uz to pojde iba k lepsiemu :-) pekny dnicek este vsetkym zelam...
Odpovedať
ahoj lenka to mi je naozaj luto :-( vsetky slova lutosti su terazzbytocne, to nepochopi asi ani jedna z nas kym si to nezazije ake je to tazke drzim ti palce aby si to mala cim skor za sebou , a ako piseu baby sme tu pre teba ta tvoja svagrina je ale pekna ... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky,velmi ste ma potesili s vasimi prispevkami.Moj manzel sa po svadbe zmenil na uplne ineho cloveka akeho som si brala. Po svadbe mi zacal nadavat a hrozit mi, ze ma udrie.Tiez sa riadil podla toho,co mu jeho mila rodina povedala(ved ste si asi vsimli,gratulaciu mojej svagrinky)Cele manzelstvo bolo zalozene iba na peniazoch.Chcel aby som mu pomohla splatit auto a kupit byt. Nakoniec to vyslo tak,ze na auto nemam pri rozvode narok lebo je napisane na jeho mame a byt sme kupili za slobodna a napisal si ho chytrak na seba :-( ,ked som na to vsetko zacala tlacit,povedal,ze ked sa mi nepaci tak sa mam rozviest.Stihla som ho presvedcit na prepis bytu na polovicu,ale auto a ostatne veci, na ktore som tazko robila si chce nechat.A s radostou sa mi smeje :-( jedneho dna som si povedala,ze uz mam toho urazania a ponizovania dost a tak som povedala ze sa chcem rozviest.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?