Svadba je za nami. Aké máte pocity?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...už je to tak, už som "v tom" v chomúte tom manželskom... Milé sedmičky a sedmičiakovia, keďže už máme/máte všetky "po tom", rozhodol som sa založiť novú tému. Verím že spolu pokecáme o tom, aké to bolo, čo vyšlo a čo nie, aká bola svadobná noc, xixixi ;-) Ak chcete, podelíme sa spoločne s radosťami i starosťami, čo-to sa o sebe dozvieme, a keď bude treba, aj si poradíme v ťažkostiach, ktoré určite prídu... Takže: ak súhlasíte...
Odpovedať
v ba ano ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeeeee 7cky kocicky, len hlasim ze sa mame fajn, zijeme si krasne. Prave sme sa odstahovali z blavy do krasnej dedinky (okr. Senica) - je tam pjekneeeee , aj pracicku tam budeme mat fajn. Postupne si prerabame starsi domcek na utulne hniezdocko. tak napr. zajtra sa bude robit krb..... Vsetkym zelam vsetko dobreeeeeeeeeeeeeeeeeee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lucim...tak vela stastia.....Senica ma svoje caro... :-D
Odpovedať
Ahojte, ako vikendujete? Vraj je u nas na SR krasne, tu v Londyne dnes lialo ako blaznive, tak som to vyuzila na zehlenie a upratovanie. Jaj, Vy mate ale dlhy vikend. Danulik uz porodila?
Odpovedať
a najdolezitejsia sprava od danulik: 30.08.2008 o 18.05 sa 8 dni po termine narodila nasa princeznicka Lilly. Ale oplatilo sa cakat :-!. Vazi 3410 g a meria 54 cm. D&R
Odpovedať
my sme sa prave vratili z bojnic bolo naaadherne :-D
Odpovedať
Waw, tak uz mame dalsiu sedmickovu Lillinku. Krasne meno, gratulujem "danulikovci" :-)
Odpovedať
kamila23-zavidim, mne tak chybaju take slovenske vylety, Bojnice, Tatry atd...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, babulky... my travime predlzeny vikend sice doma, ale o to krajsie :-) aj som si doma co-to porobila, aj chodime von, vyuzivame krasne pocasie, ktore mame, byvame cele poobedia s nasim havinom vonku, skratka si to uzivame... jesen bude isto sychrava, treba si este uzit slniecko x-) zajtra rano sa vracia moja maminka z dovolenky, pojdeme ju cakat a potom spolocne na nejaky fajny obedik.. Danulikovi srdecne gratulujem k narodeni dcerky! Nech sa obe dievcence drzia a zelam vela zdravicka! :-) A dufam, ze ostatne sa postupne pridame :-)
Odpovedať
tak ktora zacne? Inka, hlasis sa?
Odpovedať
inka aj my sme oddychovali doma a presne ako ty pises co to som porobila a chodili sme vonku na prechadzky , bicyklovat si a uzivame si posledne teple dni :-) ale moj brat isiel s rodinou na vylet do bojnic tak sme sa pripojili a bolo to velmi prijemne kedze my byvame v ba a brat na orave :-)
Odpovedať
ahojte baby tak a novy mesiac pred nami a iba 4 mesiace do vianoc pozdravuje vas majadesign cezo mna ,kedze nemoze prispievat do fora
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte babulky, tak tak, leti to ako voda, zachvilu budeme zase rozmyslat nad darcekmi ;-) Dani, srdecne gratulujem k narodeniu babatka, tesim sa na fotecky :-) Majke, dik za pozdravenie, a dokedy bude trvat toto tvoje pre nas nezmyselne obmedzenie?????
Odpovedať
asi navzdy kedze ma firmu co robi okolo svadieb a nema zaplatenu reklamu na mojasvadba, pritom ziadna z nas nevedela ze v niecom takom podnika
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Danulik...zelame tebe aj Lili vsetko dobre a sudicky nech jej splnia vsetko, čo potrebuje k uspesnemu a zdravemu zivotu:-) ako sa mate baby? to s majou je smutne :-S akoze neda sa to neako vyriesit???? my nemame nic extra, akurat si skusame uzit z pocasia co sa da :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Danulik gratulujeme :-D
Odpovedať
dani gratuluje ti aj majadesign :-D
Odpovedať
Profilova fotka
danulik gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-) všetko všetulinko naj želám drobčekovi do života ;-) my sme sa v piatok vrátili z dovolenky z Egypta, bolo perfektne :-) dnes zarezávam prvý deň v práci... :-| nejako si neviem zvyknúť ]-( :-D
Odpovedať
kocky, dakujem vam velmi pekne za gratulacie, ste zlate :-) od stvrtku sme doma, pomalicky si na seba zvykame, ale liluska nam teda dava pekne zabrat ;-) tu je par foto, neskor pridam aj viac, ale teraz vobec nestiham.. http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Agikaapetko-a kde ste boli v Egypte? Jaj, tak Ti zavidim, aj ja by som uz rada sla niekam do tepla, tu v Londyne je uz pekna zima, prsi, blbe pocko, proste jesen. Danulik-GRATULUJEM, drzte sa kocky a daj vediet ako sa Vam dari.
Odpovedať
agi takze si si oddychla a teraz plna elanu makas v praci :-D karla do kedy budes v londyne
Odpovedať
joj, neviem, este asi necely rok, buduci rok pred letom by som uz chcela ist domov.
Odpovedať
Profilova fotka
danulik, mate nadhernu dcerku :-) este raz gratulujem karla boli sme v Tabe v hoteli Intercontinental, hned ako sa trocha spamatam pridam par fotiek do albumu. Hotel je prekrasny, aj plaz atd. co je trocha nezvyk, je to, ze mimo hoteloveho arealu nic nie je. A ak vravim nic, myslim tym absolutne nic, je tam len piesok a hory... Velmi dobre sme si oddychli, vlastne sme tam nic nestihali, aj ked jedine co bolo treba stihat boli ranajky, obed a vecera :-D a mali sme co robit aby sme to stihali :-D :-D absolutny relax .... no a teraz nastala brutalna realita, od vcera som v praci a zarezavam, okrem toho mame mat kontrolu tento tyzden tak mam trocha viac adrenalinu ako inokedy a aby to nebolo malo buduci tyzden mi uz zacina aj skola, este ze je to uz posledny rok... karla a co vlastne robis(te) v UK?
Odpovedať
Agikaapetko-my sme boli minuly rok na svadobnej ceste v Egypte a bolo uzasne, je to tam take ine, tie sme sa z hoteloveho arealu pohli len ked sme sli na nejaky vylet, inak sme tam mali vsetko, hotel bol nadherny. My sme boli v Makadi Bay. Neboj, ten jeden rok nejako zlvadnes. Si aj tak sikulka, ze stihas pracovat aj studovat naraz.
Odpovedať
Profilova fotka
karla je to tajne?? :-D
Odpovedať
co je tajne?
Odpovedať
Profilova fotka
ze co robite s manzelom v UK??
Odpovedať
Profilova fotka
Dani je fakt krasna malicka... :-D
Odpovedať
ahojte sedmicky kde ste? ako sa vam dari?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...to ste vsetky take zaneprazdnene?My sme boli cez vikend v Bratislave,kamaratka sa vydavala....tak sme si zaspominali :-D Teraz v sobotu mame dalsiu svadbu,manzelova sesternica a 5.oktobra sa zase zeni manzelov kamarat... :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?