Svadba je za nami. Aké máte pocity?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...už je to tak, už som "v tom" v chomúte tom manželskom... Milé sedmičky a sedmičiakovia, keďže už máme/máte všetky "po tom", rozhodol som sa založiť novú tému. Verím že spolu pokecáme o tom, aké to bolo, čo vyšlo a čo nie, aká bola svadobná noc, xixixi ;-) Ak chcete, podelíme sa spoločne s radosťami i starosťami, čo-to sa o sebe dozvieme, a keď bude treba, aj si poradíme v ťažkostiach, ktoré určite prídu... Takže: ak súhlasíte...
Odpovedať
ahojte takze uz dalsie sedmickove babatko? kolko ich mame? sa mi zda ak sa mylim baby opravte ma a tretie je na ceste danulik ;-) dani dik za prejavenu doveru :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute, babule, tak sa nam to tu riadne rozrasta, nasa sedmickovska rodinka :-D my sme boli vcera na svadbe nasich kamaratov, na bojnickom zamku, pod zamkom v hoteli sme sa hostili, vyborne bolo a super sme sa zabavili, pekna svadbicka bola... to bola nasa druha svadba tento rok a este nas dve cakaju :-D .. pekny dnicek este vsetkym zelam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani a ja tebe drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky zdravim konecne zo Slovenska! :-D
Odpovedať
ahoj zlaty tak vitaj doma :-D nakolko ste si prisli oddychnut?
Odpovedať
Ahojte, teda babatka sa nam tu nejako rozrastaju. Ako sa mate inak?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kami...len na dva tyzdne :-( no lepsie ako nic....drahy pride az v nedelu lebo este pracuje....tak sa zatial naplno venujem rodinke.... :-D
Odpovedať
tak si to aspon vychutnas kym si sama ;-) ja som bola par krat u rodicov na vikend bez manzela ,lebo tiez pracoval a bolo to ako ked som este byvala s nasmi padlo mi to dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte!Tak za pol hodinu skonci moj SINGLE tyzden... ;-) Manzel je uz vo Viedni Kami...tiez mi to dobre padlo....zaspominali sme na stare casy,postretala som kamaratov...bolo fajn :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim vas babulky, tak uz sme po dovolenke, bolo super, len to rychlo ubehlo, ako vsetko dobre ;-) Trochu som si obnovila album, tak mozete kuknut moj staro-novy uces :-D
Odpovedať
Ahoj Kati, normalne som ta nespoznala :-) Taky uces som chcela vzdy ale nemam na to odvahu. Krasne fotky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kati to je zmena, wow :-) svedčí ti to a v tomto počasí je to určite aj príjemné aj praktické ;-) máte krásne fotečky z dovolenky, vidieť že bolo dobre x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby aj ja som pridala aktualne foto do albumu,kuk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, aka sympaticka rodinka z vas je :-) Ani ste sa nepochvalili ;-)
Odpovedať
to su deti mojho brata ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Objednala som manzelikovi na 30 narodeniny "skočenku" - zoskok zo 4000 m. Tak sa tesim, asi si to pojdem vyskusat aj ja, nech viem aky je to pocit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To je super Kati! :-D Tiez som to chcela skusit,ale mam problem s dychom... :-(
Odpovedať
Kati to som chcela aj ja,ale iba tak som nahodila tuto temu a povedal,ze nie Ale uz asi viem aky darcek mu dam no mam na to este 2 mesiace ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dnes sa zase odchadza zo Slovenska :-( ta dovolenka vzdy tak uleti... :-(
Odpovedať
zlaty tak stastnu cestu domov ;-) a s tou dovolenkou to poznam a hlavne ked idem k nasim
Odpovedať
haloooooooooooooooo kde ste ktoooooooooooooo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kami asi su vsetci na dovolenke :-N idem sa vam pochvalit, tak dnes som konecne zdolala moju poslednu skusku v stvrtom rocniku :-) konecne mozeme ist na dovcu :-) :-)
Odpovedať
agi - gratulujem!!! :-) a uzite si dovolenku.. ja by som mala zajtra rodit, ale zatial to tak nevyzera.. no ale uvidime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, tak drzim palce, nech to vsetko dobre dopadne a nech uz to mas za sebou ;-) Agika, gratulujem ku skuskam, je to super pocit, dnes sa budes bez kniziek asi nudit, nie???? :-D Kami, a co si vymyslela svojmu drahusikovi k narodeninam???
Odpovedať
agi gratulujem tak uz iba jeden rocnik ;-) dani mysliman teba ;-) kati napisem ti ip ,lebo je to tajne 8-)
Odpovedať
teraz pozeram kati nemozes spavat?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ako Dani.... :-D
Odpovedať
kocky, dakujem :-) este stale nic.. v utorok idem na kontrolu (ak dovtedy neporodim).. prenasat budem max. tyzden, takze najneskor v piatok - sobotu by mohla byt lilly na svete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cavte babulky, ako ste si vikendovali??? My sme boli turistikovat po dlhsom case, dnes mam svalovicu ;-) Dani, drzim palceky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo aj na Slovensku je tak teplo ako tu.... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?