Svadba je za nami. Aké máte pocity?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...už je to tak, už som "v tom" v chomúte tom manželskom... Milé sedmičky a sedmičiakovia, keďže už máme/máte všetky "po tom", rozhodol som sa založiť novú tému. Verím že spolu pokecáme o tom, aké to bolo, čo vyšlo a čo nie, aká bola svadobná noc, xixixi ;-) Ak chcete, podelíme sa spoločne s radosťami i starosťami, čo-to sa o sebe dozvieme, a keď bude treba, aj si poradíme v ťažkostiach, ktoré určite prídu... Takže: ak súhlasíte...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky...prajem pekny zaciatok tyzdna.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, kde ste vsetky?? uz dovolenkujete???
Odpovedať
ja som tu agi ja budem mat adovolenku az na konci septembra a to sa budeme stahovat
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, my budeme dovolenkovat o dva tyzdne, uz sa tesim, lebo mi uz prepina ;-) Buduci tyzden si chceme kupit nejaku dovolenku. Teraz ma napadlo, ze presne takto pred rokom sme vyrazali na svadobnu cestu do Bulharska :-) Vysledky operacie dopadli dobre, jednalo sa o nezhubny vazivovy nador, je toho teraz vraj vela. Kami - a kam sa stahujete, kupili ste byt alebo dom???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby :-) tu to teda žije,...sťahovanie, operácie, dovolenky, spomienky :-D my pojdeme tiež na last minute v septembri, teraz ešte vydržať celý august v Irsku, lebo je tu zima, a slniečko nesvieti ako Vam :-( ale nevadi občas sa ukáže :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky ja letim na Slovensko 4.augusta....uz ratam dni :-D
Odpovedať
kati tak super :-) my dokoncujem dom, ale dufam ze ked predame byt v zime tak niekam snad pojdeme su to aspon moje sny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka tesim sa ze to dobre dopadlo :-) ja mam este jednu skusku v auguste 19 teho a ten dalsi tyzden by sme chceli ist niekam na dovcu, ale este nemame nic vybrate, hadam najdeme nejaky dobry last minute ;-) kami dovolenka je sice tiez dolezita, no ale teraz si musite uzit hlavne ten krasny pocit byt v novom a hlavne vo svojom :-)
Odpovedať
to ano agi sice my sme uz teraz vo svojom, byvame vo svojom byte ale malilo sa nam tak budeme mat dom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme predtym byvali v jednoizbovom byte a pred dvomi rokmi sme sa stahovali do stvorizboveho bytu, tiez sa nam malilo :-D teraz sa vsak niekedy musime hladat, mame 100 m2 a to je na dvoch dost :-D :-D :-D nevadi hadam to raz zaplnime detickami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky,tak ako vikendujete?Ja v praci a moj manzelik mi isiel vyzdvihnut darcek k zajtrajsim narodeninam x-) ...no a samozrejme pracujem aj zajtra ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, zlaty, cafte babule.. ja som si bola doobeda zacvicit, poobedie som stravila skulturnovanim nasho pribytku (rozumej upratovanie :-D ), no a vecer musim daco dorobit do prace, takze nist moc :-( zajtra sme planovali ist dakam k vode, ale vraj nema byt dobre pocasie, tak v pripade zleho pocasia budem konecne oddychovat ;-) pripadne po sto rokoch budem citat knihu ... kami - prepac, som ti nestihla este odpisat, sak aj sem pisem malo, nestiham vobec nic ]-( sa tesim, ze uz finisujete pomaly s domcekom, my sa budeme stahovat tak v oktobri - novembri, uvidime este, lebo banka nam robi problemy, furt sa s niekym natahujeme, uz aby sme to mali z krku... posli nejake fotecky, som zvedava ;-) zlaty - vsetko najlepsie k narodeninkam! vela zdravicka, stasticka a laaasky ti zelam x-) pekne to s drahym oslavte... kedy sa chystas na rodnu hrudu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zlaty, ozaj, ako sa ma manzelov darcek? dari sa mu? a ty tiez dostanes nejake zvieratko, ze ti to siel vyzdvihnut? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ini....dakujem dakujem...domov priletim 4.augusta,dufam,ze dame kafco.... :-D :-D ps...s drahym sme to teda poriadne oslavili...boli sme na koncerte a venovali mi aj pesnicku...bude to aj v tv ;-) a dnes oslavujeme vecer s kamosmi...Gilmar sa ma super,je strasne zlaty a pritulny....a velky :-D
Odpovedať
ahojte aky bol vikend? my sme boli na vylete v rakusku bolo super :-D vcera sme oddychovali cely den :-) no a dnes nastala realita praca :-S mam vas pozdravit od majadesign ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby :-) ako sa mavate? my letime ne vikend na Sr tak nam tam nechajte slniecko nech si ho uzijeme, ale malo by byt teplo :-D :-D :-D tak rakusko? no neni zle, ale najprv si musim uzit domovinu 8-) ked najdete neaky dobry last minute, dajte vediet ale aj ja sa chystam v septembri niekam, a dobre tipy su na nezaplatenie ;-) kraaasny den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, ako sa vam dari??? Ja sa mam pracovne, ale uz len dozajtra, dnes idem kupit nejaku dovolenku, u nas stale prsi, uz mi to ide na nervy taketo leto, dufam, ze sa coskoro vycasi 8-)
Odpovedať
ahojte kocky, ako sa mate? mne sa to uz krati, za nejake 3 - 4 tyzdne rodim :-) chystate sa niekam na dovolenku?
Odpovedať
ahojte hlasim sa aj ja z prace :-| kolegynu mam na dovolenke a neviem co skor ale zelam si nech uz je koniec septembra a mam dovolenku dani tak tebe sa to riadne krati ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, aj ja som v praci :-( dovolenku budem mat az na konci augusta 8-( danulik, uzivas si tehu obdobie??
Odpovedať
agi ja mam dovolenku az na konci septembra 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
kami ja mam este jednu skusku 19.8. a potom uz budem niekde vylyhovat :-D
Odpovedať
Agi drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kami, dik budem to potrebovat :-D
Odpovedať
agi - ano, uzivam si to, je to krasne obdobie :-) odporucam kazdej z vas ;-) kami - a chystate sa niekam na dovolenku? ci uz len stahovat? ;-) pozdravuje vas majka - ta ide tiez dovolenkovat "na malte" :-)
Odpovedať
ahojte :-) danulik my tiez budeme ,,na malte,,
Odpovedať
Profilova fotka
dani, no praveze ja sa na to uz celkom tesim, len musim este chvilu vydrzat kym skoncim skolu ;-)
Odpovedať
Ahojte. Len som Vas chcela pozdravit, lebo som tu zas sto rokov nebola. Tak idem rychlo precitat, co ste popisali. Danuli-kedy bude baby?
Odpovedať
karla - termin mam 22. augusta, tak uvidime ;-) potom urcite napisem kami sms, tak vam da vediet :-) agi - tak drzim palce x-)
Odpovedať
ahojte sedmicky, no ja som tu uz poriadne dlho nebola... :-N takze mame uz 2 mesacneho synceka a mame sa skvele... danulik drzim palce, nech ti porod dopadne skvele ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?