Svadba je za nami. Aké máte pocity?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...už je to tak, už som "v tom" v chomúte tom manželskom... Milé sedmičky a sedmičiakovia, keďže už máme/máte všetky "po tom", rozhodol som sa založiť novú tému. Verím že spolu pokecáme o tom, aké to bolo, čo vyšlo a čo nie, aká bola svadobná noc, xixixi ;-) Ak chcete, podelíme sa spoločne s radosťami i starosťami, čo-to sa o sebe dozvieme, a keď bude treba, aj si poradíme v ťažkostiach, ktoré určite prídu... Takže: ak súhlasíte...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, Kami - aky bol vikend na vychode??? My sme grilovali, bola uplne tepla noc, aj svetlusky lietali ;-)
Odpovedať
marylouu no mrzne to tu ;-) kati na vychode bolo dobre ale doma je najlepsie :-D
Odpovedať
baby pozdravuje vas majadesign inac pozrite si jej peknu pracu robila vyzdobu rybicke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je kto rybicka, kde to najdem??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, konecne to tu trochen ozilo, v tomto teple sa asi nikomu nic nechce 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ako kto je v teple.....nam stale prsi...ale net funguje ;-)
Odpovedať
kati ked pojdes do albumov tak baba pod nicom rybicka majadesign jej robila vyzdobu ahojte to bola vcera ale burka ,este som taku burku nevidela za svoj zivot =-)
Odpovedať
danulik vsetko naj k narodeninam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danulik pridavam sa ku gratulacii, vsetko najsamlepsie k narodeninam :-) kami, u nas bola ta burka v noci, takze ja som ju nevidela ani teraz :-D :-D , len pocula ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cavte baby, to prsalo asi na celom Slovensku, ale aspon sa lepsie dycha ;-) Dani, vsetko najlepsie :-) Baby, takto pred rokom...... to bol iny zhon 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, som sa zabudla pochvalit, zmenila som razantne strih vlasov, maju asi 2 cm, je to uplne uzasne v tomto teple, sak uz nepotrebujem, aby mi na nich drzal zavoj ;-)
Odpovedať
kati pridaj novu fotku do albumu nech sa mozme pozriet ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No, najskôr sa ale musim odfotit :-D Kami, nemas nahodou aj ty niekedy teraz narodky???
Odpovedať
Profilova fotka
katka to musi byt super, moje haro hreje jak kozusinova usianka :-D :-D :-D ale odvahu na taky strih by som asi nemala... pridaj foto, nech mozme zavidiet a pochvalit ;-) kami veru, vy mate nejak pokope s danulikom narodky, ci nie??
Odpovedať
kati ja som mala vcera ;-)
Odpovedať
aj ja by som sa ostrihala na kratko vzdy som po tom tuzila ,ale kedze mam brckave vlasy nemam odvahu
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kami ako?Dl si nebola pozriet malu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kami-fakt si mala narodky- :-o tak vsetko naj ;-) a kolko si to mala 19 -nast :-D :-N :-) ;-)
Odpovedať
dakujem ginna :-N no mam 19 a nejakych par rockov naviac :-D :-D :-D
Odpovedať
dakujeem, ste zlate :-) kami - aj tebe vsetko naj - sice som ti uz pisala, ale mozem aj takto verejne ;-) uz ste vymysleli nieco na vyrocie?
Odpovedať
ahoj dani my ideme do restiky kde sme sa boli navecerat v den D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, my mame v plane tiez veceru a mozno aj nejaky vikendovy relaxacny pobyt, ale vsetko zalezi od toho, ako sa budem citit po operacii, v utorok mi to idu robit, ale som optimista a dufam, ze cez vikend uz budem fit. Manzelika zamestnam pri prikladani obkladov ;-) Kami, aj ja mam jemne kucerave vlasy a je to super, uprava za 3 minuty aj s vysusenim :-D
Odpovedať
ahojte aky bol vikned, kati drzim palce zajtra a mohla by si dat aktualne foto do albumu nech sa pozriem ako ti pristanu tie kratke vlasy ;-)
Odpovedať
ahojte kocky, tak ja som uz manzelovi darceky vymyslela a asi to oslavime nejakou dobrou vecerou.. manzel ma chcel zobrat niekam na wellness vikend, ale vela by som z toho asi nemala, takze som to zrusila.. sauny nemozem, ani bazeny velmi a masaz iba ak na lehatku s dierou na brucho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby :-D tak za 5 dni oslavujeme ;-) my dnes neskoro vecer odlietame do pariza oslavit to najlepsie ako sa da :-D :-D :-D :-D zelame vsetkym pekne oslavy a napiste ako to dopadlo, tesim sa s Vami na dobre zazitky a napady 8-) pozriem si na vyrocie svadbu na dvd, uz ju mam pobalenu v batozine, nech to mame cerstvo v pamati co sa dialo pred rokom,majte sa kraaaasne papa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte sedmicky! Tak ja uz som tu strasne dlho nebola, ale kedze sa nam blizi sedmickovy datum, som sa rozhodla len tak nakuknut. Vidim, ze uz darceky mate pre svoje polovicky vymyslene. My tiez pojdeme asi na nejaku tu veceru a drahemu som dala zvacsit fotku zo svadobnej cesty a vytlacit ju na kanvas. No a vsimla som si, ze je tu viac tehuliek/maminiek ako naposledy, co som tu bola, tak tehulkam prajem, nech vsetko ide hladko a maminam, nech drobci posluchaju. x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
caute baby :-) tak takto pred rokom som uz bola pekne nervozna a nedockava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte sedmicky :-) veru, veru, uz sa nam to blizi, sa teskam ... my sme si v pondelok nacvicili veceru v restike, kde sme mali svadobnu hostinu, takze uz vieme co nas 7. 7. caka :-D mala som promocie a kedze tam neskutocne dobre varia, pozvala som hosti do tej istej restiky, nech mame kvalitu zarucenu ;-) ako dovolenky? my sme sa s drahym rozhodli, ze napriek nasmu povodnemu rozhodnutiu absolvovat tento rok iba pobyt "na malte" predsa len dakam vybehneme, potrebujem nutne oddych, takze v auguste aspon na 8 daky last minute poriesime... roboty ako na kostole, stresy, dom... jo, dom. kami, vy ako ste na tom? my momentalne sme v stadiu pred zateplenim strechy /mame uz aj podlahove kurenie, takze zateplenie, stropy a mozme pokladat parkety, kachlicky, atd...) vsetkym krasny dnik zelam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky...tak mi nasu oslavu vyrocia zaciname uz za par hodin....vsetko zacne vychodom slnka pri mori - vymyslel to drahy - inak som mu kupila hodinky... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja som castejsie uz na konikovi,lebo nasa malinka ma uz skoro dva rocky x-) x-) my sa na vyrocie chystame tiez do nasej svadobnej restiky minut este poslednu poukazku na jedlo v hodnote asi 2000sk c bol este svadobny dar..ozaj kolko deticiek tu za ten rocik pribudlo,alebo kolko vas tu je tehotnych??ja som zrovna vysadila antikoncepciu,takze uvidime co stoho bude...vela stasticka do dalsieho roku prajem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?