Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
nooo jani uvidis na vlastnom drobcovi ze sa nestihas ani obzerat... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak sa vam idem pochvalit :-) Od 22.12.2008 som uz aj ja hrda mamina nasho maleho Vladka Juniora x-) Porod som mala celkom fajn, do 4 hod bolo po vsetkom ale maly sa narodil trosku mensi (mal pod 3 kg a len 49 cm) tak mi ho dali na 2 dni do inkubatora a potom zltacka takze zo zaciatku to bolo veeelmi pokojne babo, dokonca aj na papanie som ho musela budit ... no ale teraz je to uz ine kafe ... trapia nas na striedacku koliky a reflux, tak o zabavu, hlavne v noci, mame postarane ... ale najlepsie je, ze oba neduhy su pomynutelne ... takze este 5 mesiacov :-N No a na ukazku nasho maleho bubaka som prihodila foto do albumiku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej majka gratulujem x-) x-) a ze mensi? ved aj nasa mala miery 2810 a 49 ;-) neboj, ked bude dost mliecka dopracujete sa na podobne miery ako my v dvoch mesiacoch: 5820 a 58,5 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, tak to sme boli skoro rovnaki ... nas mal o 100g viac ... ale minuly tyzden v poradni uz vazil 3420g, takze aj my priberame x-) len keby tolko negrckal a nepalila ho ta zaha, tak je spokojny aj on aj my ... no a vasa malicka je uz teda riadna baba :-) Tak nech nam tie deturence rastu do krasy a nech su len zdravucke a bude nam sveta zit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
majka s tym refluxom sa netrap, nasa tykovala dost dlho a uz sa to zacina pekne upravovat.. to len babatka nemaju uplne v poriadku ten zaludkovy zvierac.. ninka az kasle z kyseliny, co ju pali v krku :-N
Odpovedať
ahojte, bayka no supeeer, gratulujem k drobcekovi ;-) zuzi vy ste riadne velki :-D Lili ma 70cm a 7440g aktualne
Odpovedať
bayka gratulujem k vladkovi juniorovi x-)
Odpovedať
Bayka gratulujem. Tak sa nam to pekne rozrasta ;-)
Odpovedať
baby, to sem uz nikto nechodi? =-)
Odpovedať
levik ja som tuuuu, ako sa mate? aky je drobec uz velky? ktory tt? =-) x-)
Odpovedať
huraaa :-) ano uz je velkyyyy teda velkeeeee.. 25 tt inak ten monitor asi kupime novy.. pre istotu.. ako sa mate vy ?
Odpovedať
jaj ze ake velke.. no pred mesiacom 350 gramov, viac neviem, uz ho vraj teraz nevedia zmerat, ale citim to tak ze uz je poriadne velke to nase kukuliatko x-) mam vybratu postielku, od firmy mimo BA a neviem sa tam uz druhy tyzden dovolat ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute baby :-) Uz som tu riadne dlho nebola, akosi nestiham ani konikovat, ucim sa na skusky, ale uz vo stvrtok bude posledna :-N :-N Jej Levik, 25 tt...to teda rychlo leti x-) x-) A uz viete ci chlapcek alebo dievcatko ? x-) Nas maly ma uz cca 3400 g, a vraj to bude uz coskoro, ze mozme cakat kazdym dnom, tak dufam, ze tu skusku vo stvrtok stiham a potom mozme ist na to :-D :-D x-) x-)
Odpovedať
veru mary rychlo to leti, aj tebe ! som myslela na teba ze uz si sa dlho neozvala, ci nahodou uz nie ste doma traja :-) kde budes rodit? drzim palce so skuskou a potom aj s dnom D ;-) nevieme, nechceme vediet, tesime sa na prekvapenie.. podla tabuliek ma mat nase okolo tristvrte kila.. tak je to krasne ked si dam ruky na brusko a citim obcas cele telicko, ako sa toci x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej Levik, veru, je to super pocit tak ho celeho citit, ako sa zvnutra obtiera :-N a ta "hrca" co cestuje po bruchu :-D :-D na tom sme sa vzdy smiali... :-N :-N ja si vychutnavam posledne taketo zazitky s tymto drobcom, ale on uz sa tam nevrti, len vypuca zadocek, alebo nozicky, kope maminu do rebier, ved aby sa nenudila... :-D x-) x-) Rodit budem nakoniec na Antolskej, a Ty kde ? Tusim Kramare si spominala ? :-)
Odpovedať
ano ved viete presne o com hovorim :-D preco na antolskej? ja sa chystam na kramaroch, dobre si pamatas. chodila si v gpn na predporodnu pripravu alebo inde? v pondelok zacinam.
Odpovedať
Profilova fotka
V GPN robia predporodnu pripravu ? To som netusila...z coho to pozostava ? Ja som bola na priprave - prednaske na Antolskej, inak nikde...idem rodit takato nepripravena :-D :-D ale bola super ta prednaska, tak ma to ukludnilo, ze viem co a ako priblizne bude prebiehat... A Antolsku nakoniec preto, lebo mam pocit, ze som o nej pocula najlepsie referencie...tak uvidim :-)
Odpovedať
hej robia. zatial neviem co bude, iba ze si mam priniest veci na prezlecenie :-) a maju tam aj EKG, to som zase nevedela ja. u tej sestricky co berie krv mary z toho si nic nerob, vraj je priprava teraz in, ale baby potom aj tak zvyknu hovorit ze dychali inak lebo ako ich ucili sa nedalo a podobne..
Odpovedať
Profilova fotka
Fiha, tak GPN ma taketo vymozenosti...no super, pri druhom uz budem vediet x-) x-) No ved jasne, s tym dychanim a podobne..aj tak si myslim, ze pri porode to bude prebiehat uplne inak, ako si predstavujeme, kopec veci by sme aj tak zabudli...staci robit co nam povedia a bude to OK x-) x-)
Odpovedať
vyzera to ze sa nebojis, ako sa citis?
Odpovedať
Profilova fotka
No uz teraz sa nebojim, uz som v stave, ze chcem, aby uz vyliezol co najskor, lebo s tym bachorom ma to nebavi, vsak ani snurky na topankach si neviem uz zaviazat :-D ale inak nemam ziadne predporodne bolesti, sa citim ako v siestom mesiaci, tak uvidim kedy to pride :-N takze sa tesim a verim, ze bude vsetko v poriadku x-) x-) zajtra idem na poradnu, tak som zvedava, co povie doki :-N
Odpovedať
a predtym si sa bala? ja sa bojim len tak troska, nestresuje ma to. ak pojde vsetko dobre, myslim ze sa nie je coho bat, zelam si len, aby neboli ziadne komplikacie a bolo vsetko v poriadku. inak to beriem asi tak, ze nejak sa dostalo dnu, pojde aj von :-D a predsa nie je sa coho bat, treba sa na to tesit, ze sa konecne uvidime x-) ja si uz musim cupnut ked si zavazujem snurky, to je take medzistadium? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, no predtym som mala obavy, ze ako to bude, ale presne som si hovorila co aj Ty, nejak to babo von uz musi :-N teraz mam uz len obavy aby vsetko prebehlo v poriadku a aby sa malickemu nic nestalo...ale uz sa velmi tesim :-N :-N Asi to bude medzistadium :-D ja si musim sadnut, a aj tak si k tej topanke poriadne nedociahnem, takze ak je manzel k dispozicii, tak ma "obsluzi", a ak nie, tak mi to trva pekne dlho :-D :-D A okrem toho GPN, chodis aj na nejake tehotenske cvicenia ?
Odpovedať
nechodim, doma cvicim, bol taky serial v casopise mama a ja. ty chodis?
Odpovedať
Profilova fotka
Jooj, ja uz davno nie...chodila som tusim v siestom - siedmom mesiaci, bolo to fajn, ale potom som uz prestala, lebo som sa nevedela uz poriadne hybat s tym bruchom...tak teraz uz len lezim na gauci a cvicim si dychanie :-D :-D
Odpovedať
ja som zacala chodit po schodoch znova, lebo sa citim nejaka usedena.. a teda vyjst na tretie to je riadny vykon :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Levik tak to Ta obdivujem.... :-) mne staci teraz taka polhodinova prechadzka a som do sytosti vyvencena :-D
Odpovedať
no ved uvidim co bude o 3 mesiace :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale Ty si dost pohyblivy typ, takze to tak asi bude aj o tri mesiace :-) ja som nikdy nejak nesportovala, tak sa ani necudujem, ze sa mi teraz nechce hybat :-D
Odpovedať
hihi veru, pred par tyzdnami som sa aj na spinning znova vytrepala.. ale len posediacky som pomaly bicyklovala, nech je to bezpecne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?