Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Zuzi a mas nejake recepty, ktore robievas na vianoce? Ja som rozmyslala nad medovnickami, ale este som nenasla recept, ktory by nebol tvrdy ako drevo. A stihas popri malej nieco napiect?
Odpovedať
Profilova fotka
jani mam nejaky novy recept, ze sa cesto robi v pekarnicke ;-) tak nejaky cas usetrim.. najprv ich vyskusam a otestujeme, ci budu dobre :-)
Odpovedať
caute kocky :-) mam napecene medovniky podla ineho receptu ako vlani, a zatial su tvrde.. nie ze ako kamen, ale teda vlani boli makksie, tak som zvedava, co sa este bude diat. ale ved ked bude treba, dam k nim jablcko alebo korku dufam ze aj buduci tyzden sa stretnete na vianocnych trhoch, lebo ja to tento tyzden nestihnem :-(
Odpovedať
Levik a aky mas ten recept na medovniky? Lebo ja by som velmi chcela tento rok upiect, len sa bojim skusat hocijake recepty. Posli prosim ;-)
Odpovedať
jani poslem ti vecer.. minulorocny aj tohtorocny
Odpovedať
Dakujem :-D Budem vypekat vianocne dobrotky :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my zatial bývame u babky takže napečené bude a ani nemusím ja,bo babka to miluje vypekať a vyvárať ;-) takže tento rok mám trochu viac času na iné veci...keďže asi do 22-23 budem ajtak pracovať... :-|
Odpovedať
sme sa zase prepadli na druhu stranu =-) tak ako baby, vo vianocnej nalade?
Odpovedať
Profilova fotka
jani uzivam si, ze tu mam svokra a nemam ruky vytahane po kolena :-D mozno stihnem aj nieco napiect ;-)
Odpovedať
zuzi super. a ako sa s ninkou mate, co nove? inak tento tyzden tu strasne blbli IP. som chcela napisat, ze buduci tyzden mozem prist pondelok, utorok alebo stredu na trhy cez obed do mesta.
Odpovedať
hou, hou hou, co sa to tu deje? kde ste vsetky? co vsetky vypekate?? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hojte, tak co, tato streda plati? mam zabezpecene aj kocikovanie, lebo krpata ked sa netrasie kociar, hned reve :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja by som mala prist. ked sa upresni kedy a kam :-)
Odpovedať
aj my sme v poho na stredu.... ;-) nedame tie vianocaky? :-N
Odpovedať
jasne ze vianocne, ale ze kde presne a kedy :-) vyzera to ze sme tri iste? idem skusit poslat IP, nech vedia aj baby neseptembrovky
Odpovedať
tak stale mi nefunguju IP :-(
Odpovedať
Levik mne funguje ;-) Len tu to nejako zaspava ;-) Robila som tie medovnicky, co si mi poslala. Celkom boli fajn, tak som zvedava ako stvrdnu, respektive nestvrdnu :-D
Odpovedať
jani tak posli IP, lebo mne zakazdym zamrzne stranka fajn akoze makke? a co tvoje brusko? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte maminy ;-) ako vidim, mate sa super, to som rada :-D blizia sa vianoce, uz druhe manzelske a podaktore uz teda aj rodinkovske :-) nuz aj v ZA chystame stretko pri vianocnom punci, snad sa niekedy v tomto storoci dopracujem aj do BA :-D
Odpovedať
no zuzi, ake velke plany ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Jani, ani nie velke, take prijemne :-D tesime sa na vianoce, kupujem kravinky do bytu, v januari lyzovacka.... juj :-D skoda, ze nie som blizsie, udajne v auparku maju skvelu fialkovu vyzdobu na predaj, ja to nejak v ZA neviem zohnat :-N
Odpovedať
Ahojte. Jani brusko je zatial take ako bolo pred mesiacom. Mozno trosicku vacsie. Ale ono za chvilku vybehne :-D Fifi a kde maju v Auparku taku vyzdobu? Mas tusim lepsi prehlad ako ja :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jani neviem kde presne, pisala mi kamoska, ze bola cez vikend v BA v auparku a ze tam mali fialovu vyzdobu vianocnu, tak si na mna spomenula :-D taku totiz zhanam, ale tu v ZA su dost obmedzene moznosti :-N farby vsetky, okrem fialkovej ]-(
Odpovedať
baby a co bude s tym stretkom zajtra? bude ci nebude jani mne vyskocilo poriadne minuly tyzden, to bol 19.tt x-) uz tam kukuliatko aj robi salta o 106, citim to stale silnejsie, ale stalo slabo x-)
Odpovedať
Juj tak to uz mas skoro polovicu za sebou. Strasne rychlo to bezi. Ved aj ja sa nestiham ani sledovat. Zajtra je stretko? A ja zasa o nicom neviem? Kde to zijem?
Odpovedať
jani mne sa ani nezda ze strasne rychlo. mne sa zda ze som tehotna celu vecnost :-D stretko to na trhoch, zajtra. jeana aj bez sa o to zaujimaju ale inak neviem. mne sa neda poslat IP ostatnym babam..
Odpovedať
Jaj tak to by bolo fajn. Ja by som mohla vybehnut, lebo zajtra ide vsetci do Prahy a ja idem az vo stvrtok,tak tu bude klud.
Odpovedať
no tak posli prosim ta tu IP, ak ti to nemrzne ako mne. ze o 12. alebo tak nejak tam niekde pri strome trebars
Odpovedať
Ja by som bola aj za jednu hodinu. o dvanastej len odchadzaju :-N
Odpovedať
nemozem. o 14. musim byt spat na poradu poslednu tohtorocnu. tak to zase nevyjde? :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?