Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
kamoske vyliezla mala z vysokej stolicky na jedenie a z tej spadla.. a nic, je v pohode.. takze postel v porovnani s tym asi nic nie je =-)
Odpovedať
moj manzelik kvoli tomuto preluskal vsetky zahranicne "crash testy" na stolicky a vybral tu najbezpecnejsiu ;-) matenka, aj my mame v obyvke taky straaasne chlpaty 10cm vyskoky koberec a tiez nad tym rozmyslam, ako to bude ked zacne lozit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeee baby jaké zlaté keď to tu tak čítam, tie Vaše starosti s babätkami...trošku aj závidím..hehe jeana takého drobčeka mať doma..aj keď ma obklopujú neustále malé detičky,bratov syn má rok a pol, sesternica môjho manžela majú mesačné bábo a do dvoch týždňov sa má narodiť dievčatko aj mojej najlepšej kamarátke,tak sa tešíííííííím
Odpovedať
sup hore ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale nam to tu upada :-o
Odpovedať
Dobre ranko. Veru upadame. :-( Dnes idem na vianocne :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
uz som sa zlakla ze ste zamrzli :-D :-D my sme boli na vianocnych v nedelu a veelmi sa pacilo aj Lili, cely cas spinkala a potom este aj doma -4hodky :-D spachtos jeden... bolo tam milion ludi a ja som cez nich mala odniest na labilnej papierovej tacke 3 horuce punce... si viete predstavit... smrt v ociach a jedem! :-D :-D :-D nastastie prisli do ciela cele :-D inak aj ta predavacka si myslela ze sa vratim o 2 minuty pre nove :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Ja som bola na vianocnych vcera vecer na chvilu, som pozrela ako to tam vyzera, kopec ludi tam bolo, tak som sa otocila a isla domov :-D :-D akosi ma v tomto stave nebavi sa pretlacat pomedzi tolko ludi :-D
Odpovedať
Vsak si nejaka sikovnica. Ja som zvedava, ako bude dnes. Nemalo by tam byt dufam tak strasne plno.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, snad nebude vela, ale to som si myslela aj ja vcera, ze pondelok, tak bude klud, no ale plne mesto ]-( :-D vsade plno, dlhe rady, aj obchody prepchate...bavi ma to tak 15 minut a staci :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sa so siciliou chystame na vianocne niekedy cez tyzden a cez den, ked bude menej ludi :-)
Odpovedať
No to sa Vam ale planuje, kes ste na materskej, co?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja tam tiez skocim niekedy cez obed, pripadne aj na obed na nejaku cigansku alebo lokse :-) robim 5 minut odtial tak mozem mat vianocne menu castejsie :-D :-D
Odpovedať
jeana aj my sme boli v nedelu na trhoch, skoooooooda ze sme sa nestretli.. milion kocikov tam bol, nielen ludi.. sme sa vytesovali s muzom, ze o rok pojdeme aj my s kocikom x-)
Odpovedať
inak jeana 3 punce? pre muza, teba, a lili? :-D :-D marya zavidiiiim.. tiez som tam obcas zasla, ked som robila v centre, je to fajn pre zmenu v obedovom jedalnicku.. inak isli sme poobede, nech sa nemusim pretlacat, vecer by som tam asi nesla. ale v nedelu som tam videla aj tehulu uz tak v 8. mohla byt..
Odpovedať
Profilova fotka
No Levik veru pre tehule nic moc, milion nevsimavych ludi a pretlacat sa medzi nimi s takym kotlom... :-p Aj my sa tesime, ze o rok pojdeme s kocikom :-D :-D
Odpovedať
marya a zajtra nejdes do gpn, lebo ja hej ? :-)
Odpovedať
babyyy ja som sla dnes sem dole peso sa kocikovak za kamoskou a ona, ze co budeme len tak v parku, ze hybaj na trhy. Takze sme tam boli dnes na obed ako take musky svetlusky, obe s cyklamenovymi kocikmi :-D :-D cez obed sa kludne dalo, nebolo tak plno a bolo supeer ;-) tak tam mozme dat niekedy cez obed spicha, Sic, Bez, Mary, my... kto sa prida? :-D :-D :-D Levik ty to mas troska dalej, vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, veru sa tam zajtra rano chystam :-N ale len na krv, Ty mas poradnu ? Jeana, ja som za stretko :-N
Odpovedať
jeana mam to veru trochu dalej, ale ten posledny tyzden pred vianocami tam budem vediet odbehnut ;-) mary o 9.30 idem do poradne
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, strasne davno som tu nebola, len ked tak citam tie miery Vasich drobcov, pridam aj ja nase, akurat sme dnes boli na poradni (mame takmer 6 mesiacov): Petulik: 69 cm, 8900 g :-D Lucinka: 67 cm, 7400 g....... su to mackovci......... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja uz teraz zijem vacsinou len na konikovi, takymi mamickovskymi starostami....a finisujem VS, diplomovka a tak, takze nestiiiham......... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
elenita ty mas dvojicky??jeeeee zlate...aj moja kamaratka je z dvojiciek vola sa Lucia a jej brat Peter... :-) a drzim palce pri diplomovke.. aj my sa chystame s drahym dnes asi na tie vianocne trhy pozriet, na punc,medovinku no uvidimne este co si dame..hehe
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dlho som tu nebola... nejak nam to tu ale mrzne kocky, asi vas zabavaju deticky ;-)
Odpovedať
Ahoj Fifi. To vies, vianocne stresy. Vsetci nakupuju a nestihaju. Asi tak ako ja :-D :-D :-D A ty co nas nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. tiež som sa tu dlho neukázala.. všetci už nakupujete darčeky? aj ešte ani rozmyslené nemám, čo komu kúpiť.. mám taký pocit, že všetky inšpirácie sa mi už minuli.. :-o
Odpovedať
ahojte... ja mam nakupenych len zopar darcekov zatial.. ostatne dokupime buduci tyzden v Rakusku, prvy krat pojdeme niekam sami bez Lili na dlhsie... uvidime... ja zacinam rozmyslat co piect, ale so susedkou sme vymysleli strategiu. Kazda upecieme zopar druhov a polovicu z kazdeho si vymenime... a budeme vyzerat ako veeelmi sikovne gazdinky :-D :-D :-D
Odpovedať
Tak to je super strategia. Skoda, ze nemam take susedky. Podla mna tie moje ani nepecu :-N
Odpovedať
toto je moja jedina normalna susedka... ostatne nevedia ani co su to vianoce.. max ze kupia vtedy svojej malej kefe na topanky (yorkshir, alebo ako sa to pise :-D ) novu Gucci tasku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ideme do toho pecenia? :-D ja tento rok nejako nestiham ani darceky kupovat, nieco som stihla pred porodom, ale inak :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?