Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ozi fotky som davala cez weekend, co sa mala slnila
Odpovedať
ano medzitym som kukla :-) to uz ma nausnicky ci sa mi len zdalo? =-) zuzi, ked na 10tu, tak to zvladam v poho bez epi. ved mam dlhorocny trening :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, jak ste dnes kecali a ja som sa vam vobec nemohla venovat,lebo uz mam "nahradnicku", tak u zaskolujem a cely den sedi vedla mna, takze nic nemozem :-| ale aspon ze je to mila baba :-N Bez, ja som odhodlana rodit tiez bez EPI, tak som rada, ze si to tak skvele zvladla, aspon ma to utvrdzuje v presvedcei, ze naozaj ju nechcem :-N No....ja som migrenu nikdy nemala, menstruacne bolesti len minimalne, takze by som ich na 10 mala zvladnut v pohode :-D :-D ale neviem, ja sa nejak kontrakcii nebojim, coho sa bojim, to je sitie =-) :-D Idem pozriet tie fotky Ninky x-)
Odpovedať
toho je vela coho sa bat :-( ja sa tiez sitia a potom ako sa rozbehne dojcenie.. stale len pocuvam, ze to nejde lahko.. a tie zapaly co byvaju.. jeana na kramaroch mozes pocas porodu pit?
Odpovedať
Profilova fotka
Levik veru, aj ja mam obavy, ze ako pojde to kojenie, sa mi aj snivalo, ze uz sa babo narodilo a nechcelo papat, tak dufam, ze to nase bude chciet :-N ale coho sa bojim ajviac je, aby sa malemu pri porode nic nestalo :-| ale inak sa snazim mysliet pozitivne, a cim je to blizsie, tym sa viac na to tesim x-) x-) ved vsetci sme tak prisli na svet, takze to nemoze byt az taky problem :-D a uz ked to slo dnu, tak to musi aj von :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, Ninka je rozkosna x-) x-) Mate krasne babatko :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
levik hej, dali sme jej prepichnut uska este v nemocke... ;-) mary dik, je to nase slniecko.. hlavne ked spi :-D inak je to maly certik vymyselnik
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Bez :-) Ty uz mas babatko? x-) x-) x-) tak srdecne blahozelam :-) idem kuk fotky, mas na MK?
Odpovedať
mary, ved to, to je najdolezitejsie, aby bolo babo v poriadku (a aj mamina)
Odpovedať
levik, ano dovolili mi trosicka si chlipkat vodicku, samozrejme ze nie pol litra piva naraz :-D :-D myslim si ze sitia sa naozaj nemusite bat, tak ci tak to znecitlivia bud lokalnymi injekciami a keby naaaaahodou mate EPI ;-( tak staci len troska nastiekat "lokalny omtvovac v spreji". Naozaj netusim ako sa to odborne vola :-D :-D ja som pocas sitia rozpravala doki ze ake to bolo super a ze chcem kludne hned druhe a tam u nich :-D :-D to bol asi ten poporodny osial a vykyv adrenalinu :-D :-D :-D
Odpovedať
tak to je dobre, lebo ja keby som nepila, bola by som strasne nervozna a to by veci nepomohlo :-D inak janne tu dlho nebola...
Odpovedať
jaaj vcera tu bola, tak nic :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zvalka ahooooj, jo mame album na MK ;-) ja som chlipkala vodu a aj tak, ked som uz lezala na porodnom lozku, tak som mala v papuli saharu, museli mi dat tampon namoceny vo vode do ust, lebo som nevladala ani dychat.. jani teba nebolelo sitie? tak ja neviem, ci mi nedali ziadny umrtvovak, ale citila som kazdy steh, ako prepichavali kozu :-o a tiez som na sale rozpravala petovi, ze teda kedy dame druhe x-)
Odpovedať
zuzi, da sa povedat ze nie x-) mozno len uuple slabulinke nakonci, ked uz prestavala ucinkovat EPI ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
stastna to zena :-D
Odpovedať
Juj baby ako to tu citam, tak ja neviem, ci to zvladnem :-N Neviem si predstavit to sitie a vsetko okolo toho :-N Sesternica mi vravela, ze jej davali pri porode lad do pusy a vraj to bolo uplne skvele. Tak aj ja si vypytam ;-)
Odpovedať
aale janne, ked to zvladli vsetky, musis aj ty! takze ziaden stres ;-) najhorsie je pocuvat a citat pred porodom vselijake hrozostrasne pripady, zbytocne sa vystresovat a nakoniec tvoj porod moze byt uuzplne super a hlavne budes mat pri sebe svoj pokladik ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak len aby to tak super bolo :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne ako pise janka, v konecnom dosledku sa to vsetko da vydrzat a co porod, to iny priebeh, takze treba sa pripravit, ale netreba sa zbytocne stresovat.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj baby, vy stale rodite ? :-D :-D Janne neboj, zvladnes, ved co ine Ti zostava :-D :-D A presne, citat taketo veci pred porodom nie je nic moc, lebo si myslim, ze vela bab sa vyziva v popise bolesti, nas neskusene to zas strasne zaujima, ale potom to vyznieva podla mna horsie ako to naozaj je :-) :-D vsak uvidime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to mate super ze v BA davaju vodu pocas porodu, u nas len pery vlhcia aj to ich musis prosit :-| no uvidime ako bude ... ale porodna izba je pekna, tak aspon z toho strach nemam, ked je tam tak utulne :-)
Odpovedať
bayka bezaz nerodila v BA :-D ja uz cvicim a natieram, aby to sitie nebolo treba, tak som zvedava, ci to bude mat efekt inak bayka v piatok ideme cez DK, zakyvam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj, to je noviniek x-) . Bez, gratulujem Ti zo srdca k Ninke ;-) , prajem Vám krásnu budúcnosť ;-) . Mary a Ty si tehulka? Vidíš ako som v obraze :-D Tak sa držkaj, nech Ti to dobre dopadne ;-)
Odpovedať
dobre ranko, kde ste vsetky? iwuska, normalne som ta musela najst na MK, ze som si vobec nebola ista ci si uz porodila alebo co :-N normalne blondynka :-D :-D a zlaticko je uz taaaky velikansky fesak ;-) x-)
Odpovedať
Dobre ranko. Ja som v praci, ako inac 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
iwi ahojcek, chodim ti kontrolovat albumik, ako maly rastie :-D dik za gratulaciu jani 10.30 ze dobre ranko? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby už som tu dlho nebola..myslím že od svadby,čo už je niečo cez rok..čo máte nové????????
Odpovedať
elko, hlavne zmeny su asi v poctoch clenov rodiny nas septembroviek :-D ty sa mas ako?
Odpovedať
Profilova fotka
levik - ak sa smiem spytat, ake cvicenie robis a cim sa natieras? Ze by som aj ja vyskusala ;-)
Odpovedať
Aj ja by som skusila, ak by to bolo dobre :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?