Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Nechadis niekam tu v meste? Ja som rozmyslala, ze zacnem od buduceho mesiaca. Len uz si nepamatam, ze kam to tie baby chodili :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, Ty si ale akcna zena :-D :-N My mame kocik zatial vyhliadnuty tento http://www.matko.sk/baby-shop/kocik-c... A objednala som supravicky do postielky, zavinovacku, deku do autosedacky, hraciu deku s hrazdickou, kolotoc nad postielku, odsavacku na mlieko, nejake veci do porodnice, a este vela dalsich veci :-N no som sa dnes rozsantila :-N :-D :-D Takze Levik Ty uz si tiez pomalicky zacala nakupovat pre drobca ? x-) x-)
Odpovedať
nechodim v meste, sama doma cvicim.. cez tyzden ako to vyda, cez vikend raz dvakrat za den. som si aj pozerala nejake cvicenia, ale potom ma to preslo, ze kde by som tam ako parkovala a nemam kazdy tyzden rovnaky a tak..
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, ja teraz chodim na tehotenske cvicenie na Feriencikovu a je to fajn, odkedy tam chodim, tak ma prestal chrbat boliet, a to bolo prestym uz dost neznesitelne :-)
Odpovedať
mary to si dobre pokupila ;-) som inak pocula tak ze perinky netreba zatial, staci spaci vak, kamaratka mi snad pozicia deku s hrazdickou tiez som vcera objednavala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Levik hej vraj zo zaciatku netreba perinky, ale tak do zasoby budem mat :-N ale mam spaci vak aj zavinovacku, teda som objednala oboje, tak bude mat v com spinkat :-N A ty si co pekneho objednala ? :-)
Odpovedať
okrem deky s hrazdickou vanicku, kefku, manikuru, pribor, teplomer do vody, hraciu podlozku... doma uz mam jedneho slonika co sa zavesi do kocika, plysove hrkalky na snure do postielky, kacku do vody, 4 bodycka x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej Levik, tolko veci... x-) x-) Normalne si mi pripomenula, co vsetko este nemam :-N Ale ja chcem vanicku kupit priamo niekde v obchode, asi...a vidis kacicku :-D to mi ani nenapadlo :-D
Odpovedať
No nomalne nakupujete vo velkom. Este ze je to tehotenstvo 9 mesiacov :-D Aby sme to vsetko stihli :-D
Odpovedať
hmmm toto su take zlate temy x-) marya chodis do Miracle? tam som chodila aj ja a da sa tam aj parkovat :-D ja som uz troska "popredu" riesim stolicku na papanie a sanky, ktore sa daju aj tlacit atd :-D :-D inak zacala som triedit vecicky a naozaj je ich vela bud vobec neoblecenych alebo len 1-2 :-D :-D
Odpovedať
http://www.kocikovo.sk/product/abc-de... Mne sa velmi paci tento kocik. Aj nazivo, tak ja uvazujem nad tymto.
Odpovedať
Jeana tak potom sprav vypredaj :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
janne co to je za kocik, to som este nevidela. Gooood ;-) mary, ten Cam ma kamoska a velmi si ho chvali x-) asi ten vypredaj spravim tak za 2 mesiace :-D :-D :-D
Odpovedať
Ja som ho videla v obchode jedna mamicka ho tlacila a velmi sa mi zapacil. Tak asi ten, ak si to dovtedy nerozmysim. Idem uz domov. Pacek.
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana, ano do Miracle :-) Da sa tam aj parkova
Odpovedať
Profilova fotka
parkovat, ale ja tam chodim peso, lebo to mam 5 minut peso od prace :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, pekny kocik :-N Ja som tiez uvazovala nad roznymi, ale ked som vylucila vsetky trojkolky, tak mi vysiel ten Cam :-N Jeana, dakujem za referenciu :-N Este premyslame nad tou lacnejsou verziou Camu, ale ten sme nazivo nevideli a neviem, ake ma oproti tomuto nevyhody...tak zatial vedie tento :-N :-N
Odpovedať
jeeej ten cam nie je zly.. mne sa totiz trojkolky nepacia
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, no u mna ten Cam vedie :-N nazivo vyzeral zo vsetkych kocarov co som videla najlakavejsie a ma dobru cenu :-N Nechce sa mi totiz za kocar vyhadzovat velke prachy, len kvoli znacke...Mne sa trojkolky celkom aj pacia, ale pripadaju mi neprakticke, napriklad pri vychadzani na obrubnik, alebo tiez zaberu viac miesta kedze kvoli stabilite maju kolesa dalej od seba a potom sa napriklad nemusia zmestit do malych vytahov...takze vyhrava stvorkolka u mna :-N :-N
Odpovedať
ahojte. No my nemame vytah vobec, tak mi rozmer tej trojkolky ani velmi nevadi. A sesternica ma taku podobnu, len z Kanady a inej znacky a ked si clovek na to zvykne, tak s tym vie v pohode manevrovat aj pri vychadzani na obrubnik. Ved este uvidim. Este je to daleko.
Odpovedať
mna zatial zaujal najviac tento. ale nepoznam nikoho kto s nim ma skusenosti. http://www.matko.sk/baby-shop/kocik-n...
Odpovedať
Veru aj ten je velmi pekny. Ako taky chrobacik :-) Ale tiez nepoznam nikoho, kdo by ho mal.
Odpovedať
Profilova fotka
Jej Levik, aj ten je velmi pekny :-) Len tiez som ho este nevidela nazivo... a to sa tazko bez toho posudzuje, ale ked ho niekde uvidim, tak ho otestujem :-N :-D
Odpovedať
hej, jediny, co ma oslovil ;-) musim pohladat, kde ho maju v predajni inak kde ste kupili obycajne latkove plienky? ja som to tusim zatial videla len v quelle, ale odtial nechcem
Odpovedať
levik plienky.sk? :-D
Odpovedať
fiha jani, mas naskok :-D :-D
Odpovedať
Ja sa teraz robim mudra, ale info mam od jeany :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A este o cosi lacnejsie plienky su na mimisk.sk :-N tam som vcera objednala :-D
Odpovedať
ano plienky.sk maju "zevraj" najlacnejsie, ale my sme kupovali ako inak tiez v rakusku a maju aj krasne obrazkove a minali sme ich zo zaciatku straaasne vela lebo bolo treba balit nasiroko ;-) tusim 10ks -9.90EUR x-)
Odpovedať
jeana tak tuto polozku si necham na rakusko :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?