Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
jeana ved ja som sa tiez aj kolegom venovala :-) ale stretko je dobry napad. som strasne zvedava na lili x-) a idem asi objednat ten kyblik na plienky :-D inak ty si spominala ze ten monitor dychu vobec nepouzivas? nechcela by si ho predat?
Odpovedať
ahoj jani :-) ja kludne rozmyslam ze by som ho aj predala za nejaku lepsiu cenu ;-) podiskutujem s manzelom aky ma nazor :-D a dam vediet ;-) ten kyblik je good ze mas samostatny kos a nehadzes to k ostatnym odpadkom a kedykolvek to vyhodis, inak on je 20litrovy, teraz ma napadlo ;-) a vraj sa moze ppuzit aj namiesto kyblika na kupanie, mi vtedy hovorili ;-) ak chces poslem ti link kde su naj ceny...
Odpovedať
levik, inak manzel ze, jeej ake uz ma brusko, ked si sla okolo ;-) x-)
Odpovedať
Jani aj mne posli link. Aj ja chcem vidiet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ja chcem vidiet Levikove brusko :-D
Odpovedať
Veru, ale kedze pani Judiniova to nestihla natocit, tak asi neuvidime :-N
Odpovedať
no jo... :-( :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jani tak porozmyslajte, lebo my to asi budeme kupovat, takze by to mohlo byt vyhodne pre obe strany ja som zatial kupovala na predeti.sk a tiez tam pisali o kybliku, ze sa da pouzit na kupanie no veru mam uz minibrusko ze ho vidno aj cez oblecenie x-) si asi zaspominal ze aj vasa lili bola najskor taka malinka, ze x-) fifi no co ti brani dobehnut na stretko? nic :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no Levik, paradna diplomaticka odpoved :-D
Odpovedať
takze prides? ci to patrilo k inemu? :-D ma este napadlo ze ked chce jeana po lili hned aj druhe babo, mozno to nebudu chciet predat..
Odpovedať
Profilova fotka
teda jeanu to akosi chytilo - to mamickovanie ;-) Levik, v stredu 19teho pojdem cez BA v rannych hodinach do Rakuska :-D skoda, ze nebude cas na kafco :-|
Odpovedať
a co v rakusku? =-) cestou spat uz urcite ten cas bude, cooooooooo ? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ideme na sluzobku - 3 kusy, je tam pri Viedni nejaky seminar - Business communication day 2008 ;-) tak sme tam pozvani ;-)
Odpovedať
Sa Vam zije, ze seminar vo Viedni. aj ja by som isla.
Odpovedať
Profilova fotka
no zije Janne :-D ale rano odtialto musime vyrazit pred 4:30... brrrrrr :-S
Odpovedať
ze 4.30, to sa akurat podvedome budim na uskladnenie prebytocneho mliecka a otacam sa na 2hu stranu :-D :-D levik, my nechceme hned 2he babenko, az po 4 rokoch ;-) :-D a ten monitor ma "dobu spotreby" 2 roky, takze aj tak nic :-N s tym monitorom dam hned vediet ako zasadne rodinna rada :-D levik inak predeti maju najdrahsie ceny viacmenej vo vsetkom... od kocikov po malickosti... urcite odporucam Ostereich x-)
Odpovedať
boooze to som ako skaredo napisala! Nie, ze nechceme ale zatial neplanujeme hned, az ked bude Lili vacsia a samostatnejsia aby sme sa mohli venovat detickam v tom najmensom veku co najviac ;-)
Odpovedať
dobre tak daj vediet ;-) ja som najskor mala v plane velky nakup v rakusku... lenze... to by som musela vydrzat, bolo by to potom naraz velka polozka, velky zhon, a malo radosti z postupnych nakupov.. takze kaslem na to :-D pojdeme asi len zopar veci tam kupit niekedy v januari - februari, ked budem potrebovat aj ja nejake dalsie oblecko
Odpovedať
Aj ja sa tam chystam. Ale tiez asi az po novom roku, ked uz si nebudem musiet menit peniazky :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jani dobry plan. mne to nevyslo. do konca 3. mesiaca ma ani nenapadlo nic kupovat, ale teraz som sa uz utrhla z retaze :-D
Odpovedať
No ja budem za 2 tyzdne koncit 3. mesiac a doteraz som tiez skoro nic nekupila. Tak az potom. :-D
Odpovedať
utrhla z retaze :-D :-D :-D mne sa najviac paci ten kos :-D :-D :-D
Odpovedať
ten som zatial nekupila :-D
Odpovedať
Ja som ho tam nejako nenasla. Asi som nedobre hladala. Ale priznam sa ani si to neviem predstavit.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute maminy :-D Riesite babatkovske nakupy ? :-N Vy tusim este aj mna s tym predbehnete :-D :-D Ja som dnes objednala kopec veci, konecne som sa k tomu dokopala :-N Ale kocarik este stale nemame :-D
Odpovedať
mary a co si objednala? pochval sa. co a kde ;-)
Odpovedať
co a kde? Aj ja som zvedava. A kocik je aspon vybrany? A levik vy? Aky?
Odpovedať
joj ja kocik este ani len netusim. pisala som do capopisu mama a ja, ze by sa zisiel clanok s tipmi. prislubili ze pripravia :-)
Odpovedať
Aka si ty akcna. Ale ved si od fachu, tak by sa aj patrilo. Potom aj ja si kupim ten casak ;-) Teraz sa priznam, ze sa mi velmi nechce citat tie casopisy. Aj ked som si uz nejake kupila, ale len lezia na stole :-N
Odpovedať
ja ich priebezne listujem, lebo stale som v inom stadiu, ze ine ma zaujme a zapamatam :-) a jeden je rozlozeny na stole nonstop, s cvicenim pre 4. mesiac :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?