Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Oriesok, tak drzim palce, nech je to cim skor ;-) A ako manzelik, este robi v tych Cechach ci uz je tu ? :-)
Odpovedať
Mary idem dnes na 12:30 do skoly. Nejdes nahodou aj ty? :-)
Odpovedať
ahojte ;-) levik, ano uz len tyzden ;-) po prvykrat necham nasu bambulku dalej ako 5 metrov odo mna :-( ale bude s mojou maminou, tak to urcite zvladnu... normalne som musela mamine poslat saty, aby mi ich upravila, lebo akosi ich nezapnem cez prsia :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, dnes bohuzial nejdem do skoly, ale takto v utorok 18.11. idem na 12.30 aj ja, uz mam dohodnutu konzultaciu, takze si aj Ty nieco vtedy dohodni a dame rande :-D :-D Jeana, tak pokial nezapnes len cez prisa, to je ten lepsi pripad :-N a neboj, Lili chvilku bez maminy vydrzi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary.. no ešte stále robí v Čechách.. ale po novom roku by si chcel nájsť niečo tu v RK.. tak som zvedavá, či to neostane len pri sľuboch.. ale keď tu sa aj ťažšie hľadá robota.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Oriesok, no to je pravda, a asi hlavne teraz je to o nieco tazsie...ale ked sa chce, vsetko sa da ;-) drzim palceky, nech to uz vyjde :-) ja by som totiz asi nezvladala najlepsie, byt tak casto bez manzela, tak v tomto Ta obdivujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakumem.. ono to už je viac - menej o zvyku.. v podstate od začiatku, ako sa poznáme, tak tam robí.. ale už sa neviem dočkať toho, keď bude mať robotu doma..
Odpovedať
Profilova fotka
:-N ups.. malo tam byť ďakujem.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby,bezaz je este stale 2 v 1?? :-D
Odpovedať
haaaaaaalooooooooooo (to bol akoze megafon, jo? :-D :-D ) kde ste zase vsetky? ako je na tom Bez, neviete? Bojim sa jej pisat :-p
Odpovedať
halo halo lo lo lo :-D ja neviem nic o bez. v ich fore na konovi nic nie je? janne sa chystala jej ozvat, tak by nas mohla poinformovat ;-)
Odpovedať
Ahojte, Tak idem si splnit povinnost informatorky o Bez. Pisala som si s jej muzom a ze malemu sa nejako nechce von, tak ak nepride do pondelka, tak budu vyvolavat :-( Ked budem vediet cerstvejsie info, tak dam vediet. Inac co nove?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute :-) No ja som "kontrolovala" kona, ale o Bez som nenasla zidnu info, tak som tiez nazhavena, ze co a ako :-N :-D
Odpovedať
Baby nemate nahodou niektora knihu o public relations? Hocijaku, ale najlepsie nieco ako PR a media. Ja som ich nasla kupu na internete, ale momentalne ich maju vsade vypredane a nedaju sa objednavat, lebo nevedia, kedy sa budu tlacit. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak takuto knihu sice nemam, ale prave som teraz cez obed bola v knihkupectve a mali tam knihu a mali tam Public Relations a neviem dalej ako, od nejakeho cecha Svobodu, Grada to vydala. Tak mozno by Ta to zaujimalo :-)
Odpovedať
janne stav sa ze marya ju ma.. ona je veeeelka heeerecka a ona ma doma urcite 2 aatniky, ten druhy je na knihy :-D
Odpovedať
sorry, neskoro som odoslala spravu.. ale vidis janne, aky ma marya prehlad... stale je medzi tymi knihami ;-) :-D :-D
Odpovedať
Mary a kde je to knihkupectvo? Skocim tam v piatok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, je to knihkupectvo Modul na Laurinskej :-) Moje oblubene, maju tam toho velmi vela, ja som tam aspon 2x do tyzdna, potrebujem sa proste "pokochat" a poprechadzat medzi tymi knihami :-D :-D Jeana :-D :-D s tymi satnikmi si sa skoro trafila, len do toho druheho sa mi uz nezmestia takze planujem treti :-D :-D
Odpovedať
Baby nespite, Bez uz odtiekla voda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej Jani, aka novinka x-) Takze zachvilku uz bude Bez mama x-) x-) Aj dalej nas informuj, som normalne z toho "vzrusena" x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
super novinky.. som zvedavá, či to bude chlapček alebo dievčatko.. :-)
Odpovedať
jeeej aj ja to idem prezivat, ze bez rodi x-) uz o chvilu bude drzat svoje babo x-) bola som dnes v poradni, vsetko ok x-) co vy ostatne?
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, super, ze je vsetko v poriadku x-) x-) My sa tiez mame super, drobec rastie nejak moc rychlo, ked to takto pojde dalej, neviem, ako ten moj bachor bude vyzerat o tri mesiace :-D :-D ale hlavne ze sme zdravi x-) x-) x-)
Odpovedať
super x-) moj by mohol rast rychlejsie, lebo na mne cez kabat nic nevidno, musela som si dnes v elektricke obhajovat, ze sedim ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jooj Levik, to si este chvilku pockaj, kazdej sice rastie inak, ale mne tak viditelne narastlo asi az v 20 tt, ze som vyzerala ako tehotna a nie iba ako prezrata :-D a cez zimny kabat mi nie je poriadne vidiet ani teraz, a pritom je uz dost obrovske :-N a teraz rastie zo dna na den, asi ho dobre krmim :-D :-D ale este si uzi, ze brusko nemas, lebo ozaj to nie je nic moc, ked sa maly vyvali tak "paradne" do svojej oblubenej polohy, ze ma to pekne tlaci, akoby mi islo brucho vybuchnut a ja nemozem poriadne ani chodit, vleciem sa vtedy jak stara baba :-D a to nehovorim o boleni chrbta, a o prevalovani s v posteli z jednej strany na druhu, no jak velryba :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A k tym eletrickam...no ja som vcera v buse pustila sadnut jedneho dedka s palicou, lebo ozaj chudak ledva stal, hlavne ze vedla mna sedela taka mlada slepica a tvarila sa, ze ho nevidi, ]-( ale zas su aj mili ludia, ktori ma pustia si sadnut alebo v obchode v radi pri pokladni mi daju prednost...ale takych nie je vela...
Odpovedať
Jani - DIK ZA INFO! urcite mi daj vediet, ak budes mat dalsie info o Bez - pripadne aj do IP. nechcem zbytocne otravovat Peta.... Ale nevydrzim, aj tak mu idem napisat... uz velmi, velmi ocakavame ich prirastok do family!
Odpovedať
tak male brusko ma urcite vyhody aj nevyhody :-) na mna len zazerali a rozpravali akoze o mne bezo mna, ze nech si babkavypyta nech ju pustim si sadnut, ale potom boli v pohode, ked som povedala,ze som tehotna a mam nizky tlak, tak nemozem stat.. a vazne, v poradni mi namerali 100/50.. sranda, ze potom ostatnych uz sa nepytali, ci nepustia tu babku.. to je take hrdinstvo na oko len.. ale ved to je jedno x-) inak mozno aj ta slepica mala dovod, mozno ma menstruacne krce alebo co, to proste nikdy nevies, tak ako ta pani, co zacala osocovat mna
Odpovedať
Profilova fotka
jej, tesiim tesiim s Bez ;-) budem sledovat, co sa bude diat dalej x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?