Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
to naozaj letii ani nevieme ako .. to je strasne. Hlavne si to treba poriadne uzivat. ;-) uz zacinas chystat vybavicku?
Odpovedať
Profilova fotka
No zatial mam len handry, inak nic...kocik mame vyhliadnuty, aj postielku, ale ostatne veci - si vravim, ze je este cas...ale uz by som mala nieco podniknut :-N akosi sa mi nechce minat na to peniaze...som asi krkavcia matka :-D :-D
Odpovedať
juj ja uz by som ponakupovala vsetko. Uz mam vyhliadnuty kocik, ale pockam kym to bude iste, ci to bude dievsatko, aby som chudakovi chlapcovi nekupila ruzovy :-D Mary a co takto nejaku teho fotku?
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, teda, to ja obdivujem take maminy, co uz tolko dopredu maju vsetko kupene... :-) My chceme kocik asi zeleny, zatial, a to bude pouzitelne aj pre prveho, a ked druhe bude baba, tiez sa v pohode v nom moze prevazat :-N No, zrovna vcera som vlozila svoju bruchatu foto do februaroveho albumu :-D ten nas maly Peto nabera nejake velke rozmery :-D :-D
Odpovedať
ze handry! take malicke, chutnucke :-D naozaj je ale pravda, ze nekupujte toho vela, uz som triedila vecicky a nasla som aj take, ktore neboli ani raz oblecene :-D no mala heerecka, ma viacej veci pomaly ako ja :-D :-D my sme kupili postielku z Ikea, uple obyc, uplne super a univerzal biela. Musim sa vam este priznat s monitorom dychu, strasne som ho chcela, lebo som sa bala a nakoniec som ho pouzila asi 3 noci a potom max iba babyfon co bol k tomu :-S
Odpovedať
baby a ake kociky mate vyhliadnute? zelena je super, to je tiez pouzitelne aj aj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, no ja zas tych "handier" :-D nemam az tak vela, ale tak akurat, lebo je fakt, ze to babo strasne rychlo narastie a ani nebude cas, kedy by to vynosilo... Monitor dychu ja ani neplanujem kupovat, ved maleho budem mat stale na blizku, tak snad keby nieco, tak nic :-N Ale este nemam vobec take veci ako matrac do postielky, prevliecky, zavinovacky, fusak, nejaku hrazdicku alebo tak...no este nic... Inak, dnes sa tu Bez neukazala, nerodi este ? Idem ju skontrolovat, ci nie je na konovi :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, uz tu nemame manzelkovsku temu ale mamickovsku :-D sak sa fifi s orieskom budu medzi nami zle citit :-o jani nedobehnete s robinom zajtra nakafcu? nech sa zofre vyvetra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takze nerodi, nasla som ju na konovi :-N tak snad zajtra :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary ty maska.. :-D ale nieeee nase dieta je skorpik ako vystrihnuty, ziadny doktor a toboz nie rodicia mu budu vraviet, kedy sa ma narodit, ze jo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Nuz, tak si nanho musite pekne pockat x-) x-) vsak on vie najlepsie, no nie ? a kam by sa aj ponahlal, ved v brusku mu je taaak dobre x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
A ten zofre - to je Jankin kocurik ? :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mary nieeee - jankin manzel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez.. neboj.. nebudeme sa zle citiť.. aspoň nachytáme od vás nejaké skúsenosti.. také teoretické :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aspoň vieme, čo nás bude čakať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Oriesok, a vy sa kedy chystate plodit ? :-N Bez - ahaaa :-D :-D :-D a ja som myslela, ze on je robo :-D
Odpovedať
Tak takto to rozoberate mojho invalida? Zuzi ak nebudeme zajtra do noci chodit po hroboch, tak pribehneme. Nech Vas este vidim 2v1 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani urco dobehnite, lebo v nedelu uz idem k nasim a potom sa dufam vratime uz o jedneho viacej ;-) mary robo je zofre teraz, lebo mu vyberali tie sroby z kolena ;-) a kocur je muro, taky posahany, ma furt strasil, ked sme boli u nich x-)
Odpovedať
ahojte, tu sa to nejako zvrhava na konika :-) fifi, oriesok asi sme tu uz ostali ucelene osobnosti len my :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte uz takmer maminy :-D velmi sa s vami tesim z toho, aku radost mate z deticiek ;-) takze janne tymto oficialne srdecne blahozelam k tehulkovaniu :-p
Odpovedať
oficialne dakujem fifi :-D zuzik skoda, ze sme ta nestihli :-( Ale uz sa tesim na Oskiho :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
juuj, ale este Bez nerodi, vsak? iba sla do Bojnic, spravne chnapem, hej? ako sa inak mate? co ste robili cez vikend okrem tradicneho obliehania "cinterov" :-D , predpokladam?
Odpovedať
Jani presne tak. Obliehanie cinterov a lenosenie ;-) Od zajtra som doma tak lenosenie bude pokracovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute :-) Janne, mas dovolenku ? Jooj, ale Ti je dobre :-N :-N My sme len doma lenosili, kolacik som piekla, a tak x-) A vy Jeana ? Pozrela som nove foto, teda, Lili rastie ako z vody, uz vyzera take velke babo x-) x-)
Odpovedať
takze pohodove vikendiky ste mali ;-) my sme boli v TN, takze klasika, nonstop navstevy, kavicky atd... tiez pohoda... Lili je veelka cica, dnes ideme von, do obchodu a peso :-D co je u nas neobvykle lebo najblizsi obchod je cca 25 min pesi, ale ved je pekne tak to spojime so sportom :-D
Odpovedať
tak hor sa na cerstvy vzduch :-D
Odpovedať
konecne sme sa pred pol hodkou vratili a tu nikde, nikto??? :-. =-)
Odpovedať
ja som tu jeana tak buduci utorok? ;-)
Odpovedať
Dobre ranko. Jaj baby vy budete mat tu vasu akcosku, co?
Odpovedať
Profilova fotka
marya.. no my sa možno chystáme až budúci rok.. alebo až o dva.. podľa toho, akou rýchosťou to pôjde so stavbou.. :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?