Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Ale ste sa rozpisali.... :-N Janne, co je Robovi ? =-) Dufam, ze nic vazne.... Boze, chuda Sicilia, snad bude vsetko v poriadku.... Jeeej, dalsie stretko :-N v stredu som aj ja k dispozicii, ak sa mozem pridat :-N :-D
Odpovedať
Mary nic mu nieje. Idu mu vybrat tie skrutky z kolena. Zuzi si v kontakte s Romankou? Ako sa ma?
Odpovedať
Profilova fotka
Jani tak fajn, ze je to "len" toto, uz nech ma po tom ;-)
Odpovedať
hello ;-) ako sa ma Romi? a zuzi ty? uz to mas tiez za par :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Veru Zuzi, ako sa citis takto par tyzdnov pred porodom ? :-) Ja mam sice este trochu casu, ale uz ma zacina chytat panika :-D
Odpovedať
caute nadhery,ako sa mame? bez pozdrav romanku a nech sa drzi :-)
Odpovedať
Aha kdo sem zavital. A to sa dusovala, ze tu uz bude castejsie :-D Jani co nove?
Odpovedať
jani aaale malovala som a tak vsetko okolo toho, kolotoc pradla - pranie zehlenie, vybavovacky na uradoch a ulekarov.... ach jaaaaaj iba ak to ze konecne oddychujem, vyleyiem z postele iba na zachod, alebo sa najest :-D pc mam v posteli :-D :-p co ty?
Odpovedať
Nic nove :-N A si na PN? Alebo preco si v posteli?
Odpovedať
lezkam si v nemocke :-) a pn som tiez
Odpovedať
Profilova fotka
jani si v nemocke? fiha, dufam, ze si ok.. prideme ta pozriet? ideme aj romanku ;-) baby no za par, nejako ani nie panika, ale ako vravia vsetky mamicky, uz len nech je to za nami.. len este nie som zbalena do porodnice, mala som to v plane dnes, len ma chytila od vcera brutal migrena, zasa som vracala :-p
Odpovedať
Zuzik tak sa pobalis zajtra. To stihas. A kedy pojdes k vasim?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no idem teraz na weekend, v nedelu mam stretko s porodnikom, aj dulu mam dohodnutu, ale potom "nastalo" asi az 31.10... sak do poradne chodim kazdy tyzden, keby som sa nejak moc otvarala, tak pojdem skor, ale inak sa moc k nasim nehrabem ;-)
Odpovedať
bez :-D co sa ti u vasich nepaci? inak po porode tam asi nejaku chvilu zostanes, ze?
Odpovedať
bez som ok len si chcu lekari nieco kuknut... romanka je v ktorej nemocke?
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale mesiac pred terminom? :-o okrem toho, nasi su velki budovatelia, robia pristavbu, oproti nasmu baraku zrusili skolkarsku zahradu a stavaju tam atriove domky, tak to v samorine budem mat vacsi klud scar na kramaroch
Odpovedať
bez ja som na druhom konci ba, antolska ale vo svrtok by som mala uz ist domkov, ked za nou pojdes pozdrav ju pls
Odpovedať
haloooooooo sup hore :-)
Odpovedať
Aj ja to trochu posuniem. Neviem, kde sa vsetky flakate.
Odpovedať
Profilova fotka
jani vcera bol cajik dobryyy, ze? :-) ale chalani ako jacali, som sa divila, ze nedosli susedia sa stazovat :-D
Odpovedať
Dobrunky bol. Veru. Mne potom este vecer hucalo v hlave. Len neviem ci z toho caju, alebo z toho ako kricali. Robo mi vravel, ze sa este krotil, takze mozeme byt radi.
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt? :-o sice asi aj peto, no jo, este by som sa zlakla a porodila :-D mne sa po tom rume jako dobre spalo ;-) no idem do BA, pozdravim od vas vsetkych sic :-)
Odpovedať
Pozdrav. a nech sa drzi ;-) Ja idem na tu poradu 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
caveste, tak ako so stretkom? bola som dnes za porodnikom a vyzera to tak, ze za chvilu rodiiiim :-D aby sme to stihli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez: x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez to fakt ? x-) Teda to rychlo leti :-N Tak uz budes mamina x-) :-N
Odpovedať
Ahojte. aj ja chcem stretkooooooo. Este nez Bez porodi. Napriklad vo stvrtok :-)
Odpovedať
fuha bez, to bude teda rychlejsie ako ste cakali ;-) kocky ja sa dopredu zo stretka ospravedlnujem ak nejake bude, som PN do konca mesiaca
Odpovedať
stvrtok mozem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooo ten stvrtok mi moc nevyhovuje, ale co s vami ;-) jani robca dnes uz rezu? jojo doki povedal, ze do 11.11. to urco nevydrzi a pojde skor... dnes petovi po 13mesiacoch vratili vodicak, tak uz mozem konecne v klude rodit :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?